Online Jazyky recenzia

Online Jazyky


Výhody
+ Široká ponuka kurzov, ako pre začiatočníkov, tak i pre pokročilých (celkom 6 jazykov)
+ Zábavná a interaktívna výučba
+ Všetko s doživotným prístupom
+ Mobilná aplikácia


Nevýhody
– Mobilná aplikácia je dostupná – zatiaľ ju nie je možné spustiť offline

onlinejazyky-logo

Navštíviť web →

Shrnutí:

Ak ste jedni z tých, ktorým bola výučba jazykov znechutená školskou dochádzkou, budete príjemne prekvapení spôsobmi výučby OnlineJazyky.cz. Je to platforma pre tých, ktorí to s učením jazykov myslia vážne a chcú sa posunúť o úroveň vyššie. Máte na výber kurzy zo všetkých jazykových úrovní (angličtina) a k tomu aj niektoré špeciálne, ako napríklad prípravné kurzy na FCE. Vybrať si môžete online kurzy angličtiny, nemčiny, španielčiny, francúzštiny, ruštiny a taliančiny. Ponuka jazykových úrovní sa v rámci rôznych jazykov líši (až na taliančinu a ruštinu majú všetky jazyky viac úrovní).

Celý kurz ste sprevádzaní videosprievodcom. Veľkou prednosťou je pokročilá interaktívna výučba. Niektoré metódy sú podobné tým v aplikácii Duolingo, ale oproti nej si tu nájde svoje aj pokročilý „jazykár“ úrovne B2 či C1 (okrem taliančiny a ruštiny, ktoré sú zatiaľ iba pre začiatočníkov).

Financie – 8,5/10

Jedna platba, kurz OnlineJazyky.cz = na doživotie

Metódy platformy OnlineJazyky.cz si môžete vyskúšať zadarmo po zadaní svojho e-mailu. Tým sa spustí demo verzia a niekoľko úvodných lekcií. Ak sa potom rozhodnete, že chcete plnohodnotný kurz, stačí si vybrať úroveň, zaplatiť a hneď potom začínate s výučbou. Ku kurzu máte prístup na neobmedzenú dobu.

Neprekvapia vás teda žiadne ročné poplatky. Nevýhodou je, že každý ďalší kurz je potrebné si zaplatiť, jednou platbou nedostávate prístup ku všetkým kurzom OnlineJazyky.cz (jedine že by ste kurzy zakúpili ako súčasť balíka EasyLingo). To však mierne zachraňuje garancia vrátenia peňazí, ktorá zaisťuje, že si vyberiete taký kurz, ktorý vás posunie na vyššiu úroveň.

Ochrana online platieb (nutnosť inštalovať prehliadač)
Firewall
Rodičovská kontrola
Antimalware
Antispyware
Antiadware
Antiransomware
E-mailová ochrana
Ochrana hesiel online
Ochrana pred podvodnými stránkami

Učebné metódy – 10/10

Veľký výber kurzov

To, čo si možno všimnete ako prvé, je výber z viac ako 30 kurzov. Ak neviete, aký si vybrať, pomôže vám zaraďovací test, ktorý nájdete v demo verzii zadarmo. Tento nástroj sme si skutočne zamilovali, a to práve kvôli jeho rozsahu.

Napríklad taký študent má po strednej škole angličtinu B1 alebo B2. Pravdou je, že ak s tým niečo neurobí, jeho angličtina sa bude z roka na rok zhoršovať. Má dve možnosti, ako angličtinu dotiahnuť na najvyššiu úroveň: buď vycestuje do anglicky hovoriacej krajiny, alebo sa bude vzdelávať inak. Ale ako? Dnes sa zameriava príliš veľa kurzov iba na začiatočníkov, nie na pokročilých.

OnlineJazyky.cz sú v tomto unikátne. Či už sa učíte práve angličtinu alebo iný jazyk z ich ponuky, väčšinou aj pokročilý hovoriaci sa tu často o tú jednu úroveň zlepší.

Cena100 €/úroveň
Verzia zdarma
Časovo neobmedzená verzia zdarma
Prémiová platená verzia
Časovo neobmedzená platená verzia
Jedna platba za všetky úrovne

Rozsah výučby – 9,9/10

Nápaditá interaktívna výučba

Cieľom všetkých recenzovaných kurzov je naučiť sa cudzí jazyk, to je každému jasné. To, čo už nie je tak samozrejmé, je, aký pôžitok máme zo samotnej výučby. Možno toto je práve kľúčom k tomu, aby sa nám vôbec chcelo učiť. Musí nás to baviť! Autori Online Jazykov si to pravdepodobne uvedomujú a robia všetko pre to, aby vás výučba skutočne bavila.
Či už ide o cvičenie výslovnosti viet, ktoré vám systém sám nahrá a skontroluje, doplňovačky do krížoviek alebo vtipné pochvaly od Pavla Lišky, vždy dokážu efektívne nasmerovať vašu pozornosť.

Listening/Posluch
Speaking/Rozprávanie
Reading/Čítanie
Writing/Písanie
Nadštandardné interaktívne funkcie
Škola hrou
Originalita3

Kompatibilita – 7,1/10

Spustíte na PC aj mobile cez novú mobilnú aplikáciu (Apple i Android zariadenia)

Budete mať k dispozícii webovú aplikáciu, ktorú nie je potrebné nijako inštalovať. Dostupná je zo všetkých zariadení, kde máte pripojenie k internetu. Milovníci mobilných aplikácií určite ocenia vychytanú mobilnú aplikáciu. Bohužiaľ, nie je zatiaľ offline (pripravuje sa). To je však čiastočne možné vykompenzovať exportom slovíčok.

Možnosť výberu obťažnosti
A1
A2
B1
B2
C1
C2
Špecializované kurzy
Príprava na FCE či CAE

Jednoduchosť – 8,8/10

Jednoduchá administrácia

To posledné, čo chcete ako študent jazykov zažívať, je zdržovanie vďaka neprehľadnej administrácii kurzu. Vďaka videosprievodcovi a jednoduchému rozloženiu sa tu vyzná aj technicky netalentovaný človek.

Webová aplikácia
Mobilná aplikácia
Ide spustiť na PC?
Ide spustiť na mobile a tablete?
Funguje offline?

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Financie - 8.5/10
  8.5/10
 • Učebné metódy - 10/10
  10/10
 • Rozsah výučby - 9.9/10
  9.9/10
 • Kompatibilita - 7.1/10
  7.1/10
 • Jednoduchosť - 8.8/10
  8.8/10
8.9/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.