Svet zdravia recenzia

Svet zdravia


Výhody
+ Okrem výživového poradenstva majú v ponuke aj ďalšie služby ako genetické testovanie alebo určenie miery stresovej záťaže


Nevýhody
– Nemožno využívať ich poradenstvo len online (zákazník musí dochádzať na pobočku)

 

 

svet-zdravia-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

Svet zdravia je sieť výživových poradní. Zameriavajú sa na trvalo udržateľnú výživu človeka a koučing v tejto oblasti. Zákazníci bežne dochádzajú na pobočky za svojimi terapeutmi.
Svet zdravia je na trhu od roku 2010 a od svojho vzniku sa neustále rozrastá, okrem Slovenska pôsobí aj v Česku a Poľsku. Od samého začiatku si vo Svete zdravia zakladajú na profesionalite, preto založili Vedecko-lekársku radu Sveta zdravia, ktorá garantuje kvalitu služieb. Každý špecialista musí prejsť Akadémiou Sveta zdravia, kde získa komplexné vzdelanie v oblasti výživového poradenstva. Svet zdravia poskytuje prevažne spoluprácu dlhodobejšieho rázu a to v nasledujúcich oblastiach: výživa detí a športovcov, výživa pri cukrovke, výživa pre zdravie a kondíciu, trvalé schudnutie alebo pribratie.

 

Rozsah služieb – 9,2/10

Svetu zdravia chýba v širokom portfóliu produktov, služieb a metód v porovnaní s inými výživovými poradňami len ketodiéta a diétne balíčky (balíčky, ktoré obsahujú napríklad jedlo na viac dní alebo rôzne recepty…).

Produkty, ktoré ponúka Svet zdravia, sú nasledujúce:

 • Online cvičebné videá, ktoré sú prispôsobené schopnostiam zákazníka
 • Výživové doplnky stravy a ďalšie jedlá alebo nápoje, ktoré vyvinul Svet zdravia
  Kozmetika

Metódy a služby Sveta zdravia:

 • Základná diagnostika
 • Zostavenie individuálneho jedálnička
 • Určenie miery stresovej záťaže (test, ktorý ukazuje to, ako je telo schopné zvládať väčšiu mieru stresu)
 • Odborná terapia (starostlivosť odborne preškolených špecialistov v Akadémii Sveta zdravia)
 • Trombofilný test (genetický test, ktorý ukáže, či ste ohrození napríklad infarktom alebo mŕtvicou)
 • BMI kalkulačka = kalkulačka, ktorá vám z údajov o váhe a výške vypočíta, či ste v nadváhe, podváhe alebo v norme
 • BIA meranie = Bioimpedančná metóda merania, ktorou možno zistiť percentuálne zloženie ľudského tela
 • Metabolická diagnostika KNT je metóda, vďaka ktorej terapeut spozná, ako funguje metabolizmus v tele zákazníka a dokáže tak stanoviť lepší výživový plán
 • Biochemický rozbor krvi ukazuje zdravotný stav zákazníka a množstvo rôznych látok v krvi. Na základe tohto rozboru vydá Vedecko-lekárska rada Sveta zdravia konkrétne stravovacie odporúčania
Základná diagnostika
Zostavenie jedálnička
Balíčky
Ketodiet
Bia meranie
Metabolická diagnostika knt
Biochemický rozbor
Určenie miery stresovej záťaže
Odborná terapia
Trombofilná test
Online cvičebný videa
Bmi kalkulačka
Výživové doplnky stravy
Kozmetika

Ďalšie faktory – 7,7/10

Na Slovensku možno navštíviť 20 pobočiek, táto návšteva je pre výživové poradenstvo od Sveta zdravia zásadná, pretože neposkytujú svojim zákazníkom online konzultácie. Zákazníci môžu ale nakupovať online a to v e-shope Sveta zdravia. Na ich webe sú k nájdeniu tiež recepty, príbehy spokojných zákazníkov a články na blogu týkajúce sa zdravého životného štýlu. Fanúšikovia Sveta zdravia z Facebooku ohodnotili ich služby štyrmi hviezdičkami z piatich.

Svet zdravia sa snaží čo najviac vychádzať v ústrety svojim klientom, preto predĺžili možnosť dĺžky spolupráce na 24 alebo 36 mesiacov a tieto programy cenovo zvýhodnili. Tiež založili Klub pre ľahší život, ktorý funguje ako vernostný program a zákazník vďaka nemu získa zľavu 10 % takmer na celý sortiment služieb a produktov Sveta zdravia. Na webe nájdete aj zľavové akcie a darčekové poukazy.

Počet pobočiek20
Konzultácie zadarmo
Možnosť len online poradenstvo
E-shop
Recepty
Blog / príbehy
Online poradňa (otázky)

Podpora – 9,2/10

Podporu môžeme kontaktovať cez e-mail, telefón alebo Facebook. Live chat tu nenájdeme, ale aj napriek jeho absencii funguje podpora rýchlo – odpoveď sme dostali do jedného pracovného dňa.

Online chat
Telefón
Facebook
Email
Odpoveď do jedného dňa

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Rozsah služieb - 9.2/10
  9.2/10
 • Ďalšie faktory - 7.7/10
  7.7/10
 • Podpora - 9.2/10
  9.2/10
8.7/10
Sending
User Review
4 (2 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.