Tipli recenzia

Tipli


Výhody
+ Cashback portál Tipli vypláca odmeny od najnižšej možnej sumy, čo je jeden cent
+ Zákazníkom dáva vysoké percentá z nákupu


Nevýhody
– Nemajú mobilnú aplikáciu

tipli-logo

Navštíviť web →

Shrnutí:

Hoci je Tipli jeden z najmladších cashback portálov, radí sa medzi najúspešnejšie. V súčasnej dobe pôsobí okrem Slovenska tiež v Česku a v Poľsku, preto cezeň môžete nakúpiť vo viac ako päťsto e-shopoch. Často v porovnaní s ostatnými cashback portálmi ponúka vyššie percento z nákupu ako odmenu. Pre svojich zákazníkov neustále vymýšľa rôzne súťaže a akcie. Tipli vyberá najlepšie produkty z piatich nákupných kategórií, a tým inšpiruje svojich zákazníkov v nakupovaní. Ešte vyššie percento z nákupu pre zákazníka zaistí Zlatý účet u Tipli, ktorý funguje ako vernostný program. Bohužiaľ, nemajú mobilnú aplikáciu, ale nakupovať možno aj cez mobil.

Tipli.sk často ponúka najvyššie odmeny za nákup a pridáva k nim rôzne výhody, akcie i súťaže.

Dôležité parametre – 6/10

Vďaka rozšíreniu do ďalších dvoch krajín je možné cez Tipli nakúpiť vo viac ako tisícke e-shopov, čo žiadny iný cashback portál neponúka. Obchody majú na webe rozdelené do 12 nákupných kategórií. Mobilnú aplikáciu budete hľadať márne, ale napriek tomu môžete nakupovať aj cez mobil.

Počet obchodov538
Počet kategórií pre nákup12
Mobilná aplikácia

Bonusy – 7,5/10

Tých má Tipli pomerne veľa. Dostanete vstupný bonus, bonus za odporúčanie kamarátovi aj za inštaláciu „strážneho“ rozšírenia do prehliadača. To ale nie je všetko, oplatí sa aj vernostný program Zlatý účet a zľavové kupóny. Cez Tipli sa dá nakúpiť na niektorých zľavových portáloch, napr. Zľavadňa.sk. Priamo na ich webe tipli.sk nájdete zľavové kupóny.

Vstupný bonus0 €
Bonus za odporúčanie5 €
Kupóny na zľavy
Odmena za pridanie rozšírenia do prehliadača0,50 €
Hromadné zľavy (cashback + zľavový portál)
Vernostný program (zlatý účet)

Výplata – 10/10

Výplatu si môžete nechať vyplatiť od jedného centa, nemusíte čakať, kým nazbierate určitú čiastku. Navyše vyplatenie peňazí prebehne do dvoch pracovných dní. Najvyššie možné percento, ktoré získate z nákupu, je 25 % – to sa ale líši podľa e-shopu. Celkovo Tipli patrí medzi štedrejšie cashbacky.

Minimálna suma pre vyplatenie0,01 €
Rýchlosť vyplatenia2 pracovné dni
Maximálna výška odmeny (%) za tovar25 %

Podpora – 7/10

Najrýchlejšiu odpoveď na vašu otázku získate vďaka live chatu, ale možnosť kontaktovania tu je aj cez e-mail alebo facebook správu. V prípade Tipli funguje podpora naozaj rýchlo a odpoveď sme dostali do 24 hodín.

Live chat
Telefón
Facebook správy

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Dôležité parametre - 6/10
  6/10
 • Bonusy - 7.5/10
  7.5/10
 • Výplata - 10/10
  10/10
 • Podpora - 7/10
  7/10
7.6/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

1 Response

 1. Viera píše:

  Prebehlo viac ako 3 dni a ziadne zaznamenane nakupy. Vraciam sa späť k refundo. Velka nespokojnost. Prisla som o dost penazi a ľutujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.