Naše motto:

Sme tím ľudí, ktorí sú úplne oddaní svojej práci, ktorá nás baví a napĺňa. Naším cieľom a mottom je robiť svoju prácu dobre, skúšať každú službu samostatne a poskytnúť vám, našim návštevníkom, maximum informácií. Myslíme si, že ak budeme svoju prácu robiť dobre a dostatočne dlho, ľudia ju ocenia.

Maskot 5nej

Objektívne recenzie:

Vďaka bodovému systému, ktorý zostavujeme pred samotnými recenziami, dokážeme objektívne zhodnotiť výhody a nevýhody daného produktu alebo služby a poskytnúť tak našim čitateľom kvalitnú recenziu. Na základe našich recenzií sa návštevník môže plne rozhodnúť, či má recenzovaná služba alebo produkt všetky parametre, ktoré sú pre neho dôležité.


Kto to všetko platí?

Náš portál funguje na základe pozvaného partnerského partnerstva so samotnými službami. Niektoré služby, ktoré sú hodnotené na našom portáli, majú partnerské odkazy. To znamená, že keď kliknete a zakúpite službu, dostaneme malé percento z ceny tejto služby ako províziu. Na tomto princípe pracujeme z dvoch dôvodov:

1) Províziu dostávame až po zakúpení služby, takže je na nás vyvíjaný veľký tlak, aby sme službu dobre preskúmali a poskytli čo najviac informácií.

2) Naša webová stránka je čistá a rýchla a takou aj zostane. Nemáme obrovské blikajúce bannery v pozadí, ktoré by kričali klikni na mňa.

Ak chcete pomôcť rozvíjať náš portál a páči sa vám, čo robíme, použite odkazy, ktoré sú v jednotlivých recenziách alebo porovnaniach na nákup služieb.


Náš tím:

Ing. Jaroslav Janíček

Marketingový Manažér a majiteľ

Som affiliate podnikateľ a manažér, ktorý má rád veľké a silné projekty, ktoré majú pre návštevníkov pridanú hodnotu. Okrem toho sa zaujímam o kryptomeny a internetovú bezpečnosť.

Okrem 5nej.cz vyvíjam SvětFitness.cz, SvetFitness.sk aplikáciu Děkovačka a spoluvlastním affiliate softvér AffilBox.

Jaroslav Pajskr

Šéfredaktor

Nadšenec kreatívneho online marketingu. Milovník všetkých druhov internetových technológií a nástrojov. Zaujímam sa o internet. Najviac sa zaujíma o podnikanie online spoločností a startupov.

Odborník na podnikanie a bloger na pajskr.cz, hlavný degustátor na whiskyarum.sk a milovník dobrého spánku na chytryspanok.sk.

Sabina Huřťáková

Copywriterka, špecialistka na Financie

O mne: Už viac ako tri roky pracujem ako copywriter na voľnej nohe. Začala som na materskej dovolenke, ale časom som zistila, že copywriting a tvorba webových stránok ma napĺňajú radosťou a možnosť tvoriť pre ľudí je pre mňa dôležitá. V súčasnosti píšem pre niekoľko stálych webov, ale najviac pre 5nej.cz, kde využívam aj svoje skúsenosti z banky a štúdia. Som majiteľkou eMateřství.cz a Bláznivá máma a keď práve netvorím obsah pre webové stránky, píšem knihy pod pseudonymom Anna Beatrix Bartová.

Spisovateľ a bloger.

Romana Říhová

Copywriterka, špecialistka na volanie a internet

Copywriting bol pre mňa na začiatku počas materskej dovolenky rozptýlením a formou sebarealizácie, ale časom sa stal zmysluplnou činnosťou, ktorá ma baví čoraz viac. Rád sa vzdelávam v nových oblastiach a získavam informácie a skúsenosti v rôznych oblastiach. Písanie textov, recenzií a porovnaní ma napĺňa a prináša mi do života nové poznatky.

LinkedIn

Michaela Muzikářová

Copywriterka, špecialistka na cudzie jazyky

O mne: Cudzie jazyky? To je moje! Žijem s cudzincom a používam jazyky v každodennej komunikácii. Keď som sa učil angličtinu, taliančinu, španielčinu a nemčinu, vyskúšal som množstvo rôznych nástrojov, online kurzov a vzdelávacích systémov. Aj preto sledujem, čo sa kde deje na internete v súvislosti s učením jazykov. Mojou ďalšou veľkou vášňou je copywriting a tvorba webových stránok. Milujem zmysluplnú prácu a presne taká je aj moja spolupráca s 5nej.

Blog italievbrne.cz a equito.cz, Profil na LinkedIn.

Malgi Hanušová

Grafička

Zaoberám sa grafickým dizajnom a výrobou videa. Od roku 2017 vediem kreatívny tím jednej zo zahraničných e-commerce spoločností. Okrem toho vytváram vlastné webové stránky, v súčasnosti hlavne webovú stránku zameranú na recenzie batohov a recenzie produktov pre rodičov. Rád pomáham na projektoch, ktoré majú pre mňa zmysel, medzi ktoré 5nej určite patrí.


Navštívte aj našu českú stránku 5nej.cz.