Porovnanie stávkových kancelárií

Najlepšie stávkové kancelárie 2022

Nájsť tú správnu stávkovú kanceláriu, ktorej môžete plne dôverovať, býva jeden z najťažších krokov stávkara. Preto sme pre vás vybrali päť najlepších stávkových kancelárií pre online stávky a v našom porovnaní sme zmerali ich sily. Pozrite sa, ktorá stávková kancelária si v roku 2019 vedie najlepšie.

5naj-porovnanie

Tipsport

Fortuna

Synottip

1. miesto2. miesto3. miesto

Finálna známka

9,47,87,6

Hlavná charakteristika

Jednotka na slovenskom trhu buduje najväčšiu stávkovú komunitu v Európe. Ponúka zaujímavé bonusy, kurzy i vernostný program bez manipulačného poplatku.Špecializuje sa hlavne na kurzové stávky. Podporuje športové kluby a znevýhodnené športovcov. Ponúka hodnotné ceny v rámci vernostného klubu.Predná česká lotériová spoločnosť, ktorá pôsobí v dvadsiatich krajinách sveta. Prevádzkuje online kasíno, venuje sa lotérii aj kurzovým stávkam.

Dôležité parametre

Slovenské licencie
Mobilné aplikácie
Mesačná návštevnosť (similarweb.Com)5,6 mil2,8 mil280 tis
Počet pobočiek v sk479360548
Fórum
TV

Bonusy

Vstupný bonusaž 4000 €až 1000 €až 1000 €
Registračný bonus15€20€8€
Bonus za odporúčanieanoano
Vernostný programano (tipkonto)ano (Fortuna klub plus)ano (benefit klub)
Akcie alebo súťaže
Min. Vklad pre získanie bonusu1€10€1€

Stávky a peniaze

Max. Výhra300 000€150 000€300 000€
Min. Stávka0,10€1€0,10€
Výplata ihneď
Česká mena

Platobné metódy

Bankový prevod
Platobná karta
Skrill
Paysafecard
Na pobočke

Produkty

Športové stávky
Špeciálne stávky
Stávky na e-športy
Kasíno
Hry
Lotérie
Žreby
Poker
Sólo stávka
Aku stávka
Systém stávka
Skupinová stávka
Live stávka
Ázijský handicap
Kurzové stávky

Podpora

Live chat
Telefón
Email - do jedného dňa
Facebook správy
Slovenskú jazyk

Ako vybrať stávkovú kanceláriu pre kurzové stávky?

Dôležitejšia než výber stávkovej kancelárie, je už len taktika stávkujúceho. Pretože sa stále jedná o peniaze stávkara, mal by byť pri výbere kancelárie rovnako tak opatrný, ako pri výbere banky. V nasledujúcom článku vám poradíme, ako si správne stávkovú kanceláriu vyberať.

Zostavili sme zoznam kritérií, podľa ktorých sa rozhodovať:

  • Webové stránky
  • Bonusy
  • Recenzie
  • Dôveryhodnosť spoločnosti
  • Stávková ponuka
  • Spôsoby vkladu a výberu
  • Limity
  • Podpora
  • Je vhodné kombinovať viac stávkových kancelárií?

Webové stránky

U webových stránok budeme posudzovať, či na vás dobre pôsobia, sú prehľadné a pohodlne na nich nájdete všetko, čo potrebujete. Mal by ísť jednoducho založiť účet, nájsť konkrétny zápas alebo položiť stávku. V prípade stávkových kancelárií neplatí, že webovky môžu klamať. Ak na vás zle pôsobí web, skrátka škrtnite danú kanceláriu z vášho zoznamu možností.

Bonusy

Čím viac bonusov, tým lepšie pre vás. Stávkové kancelárie väčšinou ponúkajú registračný aj vstupný bonus a potom rôzne akcie a súťaže, na ktorých sa dá získať pekných pár eur navyše. Ak je možnosť zapojiť sa do vernostného programu, tak to znamená veľa zvýhodnení, podujatí a súťaží navyše, ktoré sa rozhodne oplatia. Dajte si ale pozor na podmienky na získanie najmä vstupných bonusov, často totiž musíte prestávkovať vysoké sumy, aby ste dosiahli na maximálnu výšku bonusu.

Recenzie

Dajte na názor skúsenejších stávkarov a nechajte si poradiť, ktorú stávkovú kanceláriu vybrať. Čítajte diskusné fóra alebo recenzie a porovnania. Pomôže vám to vyvarovať sa chýb, ktoré urobil už niekto iný pred vami.

Dôveryhodnosť spoločnosti

Na webových stránkach hľadajte sekciu „O spoločnosti“, tam sa dočítate, kde majú sídlo, kto je majiteľ, kedy spoločnosť vznikla, aké majú ročné obraty, prípadne či sa venujú ďalším aktivitám alebo podporujú rôzne športové činnosti atď. Presne také informácie potrebujete nájsť pre posúdenie dôveryhodnosti spoločnosti.

Stávková ponuka

Určite by ste si mali nájsť stávkovú kanceláriu, ktorá má široké portfólio produktov a ponúka väčšinu typov stávok. Samozrejme záleží aj na vás, na čo vsádzate. Ak máte svoje obľúbené hry tak vám postačí, že stávková kancelária ponúka práve tie vaše obľúbené a ostatné vás nebudú zaujímať, ale vždy je dobré vedieť, že máte viac možností. Ešte je dobré zistiť si, aké veľké množstvo stávok vypisuje daná kancelária k jednému zápasu. Každá stávková kancelária tiež ponúka inak vysoké kurzy, preto vždy porovnávajte a vyberte si tú, ktorá ponúka čo by len o desatiny vyššie. V dlhodobom meradle sa desatiny sčítajú a môžu dať dohromady peknú sumu.

Spôsob vkladu a výberu

Pretože sa jedná o vaše peniaze, musíte byť opatrní. Zistite si, či je spôsob vkladov a výberov jednoduchý a či sú vaše peniaze u kancelárie v bezpečí. Ideálne najprv skúste urobiť malý testovací pokus s vkladom veľmi nízkej sumy a spoznajte tak, či všetko prebehlo v poriadku a bez zbytočných komplikácií. Ďalšie dôležité faktory sú rýchlosť vyplatenia a či všetko prebieha v našej mene.

Limity

Limity vás nemusia zaujímať. Ak ste stávkar začiatočník, stávkujete len pre zábavu a v malých čiastkach. Ak sú ale vaše vklady v rádoch stoviek eur, tak sa radšej spýtajte, či má stávková kancelária nejaké limity pre vklady, výbery a stávkovanie. Ak áno tak hrozí, že vám neuznajú stávku z dôvodu príliš vysokej sumy, ktorú chcete staviť. Niektoré stávkové kancelárie majú tendencie úspešným stávkujúcim stávky rušiť.

Podpora

Podpora je pochopiteľne potrebná až v prípade, že nastane nejaký problém. Potom ale budeme požadovať rýchle a zrozumiteľné riešenie problému. Otestuje si preto podporu ešte predtým, než príde skutočný problém. Podpora by mala byť dostupná v slovenčine.

Je vhodné kombinovať viac stávkových kancelárií?

Odpoveď znie áno. Ak si založíte viac účtov, môžete čerpať viac výhod, získate viac bonusov pre nových zákazníkov. Keď stávkujete, tak môžete porovnávať kurzy u jednotlivých stávkových kancelárií a staviť tam, kde je práve vyšší. Len pri vernostnom programe budete trochu pozadu oproti tým, ktorí vsádzajú neustále u jednej stávkovej kancelárie.

Recenzia všetkých stávkových kancelárií

Tipsport

Stávková kancelária Tipsport je slovenská špička rozrastajúca sa do zahraničnej. Za svoje služby zákazníkom si neúčtuje manipulačný poplatok (len v kamenných pobočkách), ponúka im naopak výhody ako napríklad registračný bonus, vernostný program a vstupný bonus. Kurzy ponúka väčšinou výhodné. Je tu možnosť využiť cash out, teda predať tiket ešte pred skončením zápasu. Tipsport buduje komunitu stávkarov, kde možno zdieľať skúsenosti, informácie a nachádzať inšpiráciu v stávkovaní. Tipovať sa dá okrem iného aj cez mobilnú aplikáciu.

Prejsť na web stávkovej kancelárie / Prečítať celú recenziu stávkovej kancelárie Tipsport

Fortuna

Fortuna sa považuje za lídra stávkových kancelárií Strednej Európy v kurzových stávkach, tie sú jej hlavnou doménou. Okrem Slovenska pôsobí aj v Poľsku, Chorvátsku, Rumunsku, Česku. Fortuna chce prinášať svojim zákazníkom predovšetkým zábavu. Je partnerom športových klubov i handicapovaných športovcov. Za svoje služby si neberie žiadny manipulačný poplatok (len v kamenných pobočkách). Neustále sa snaží vymýšľať nové produkty, ich zákazníci môžu využívať napríklad Rychlostávku (najrýchlejšiu stávku z mobilu) alebo Cash out – možnosť predať tiket.

Prejsť na web stávkovej kancelárie / Prečítať celú recenziu stávkovej kancelárie Fortuna

SynotTip

SynotTip sa rozdeľuje do troch základných divízií: lotérie, kurzové stávky a kasíno. Venuje sa ale aj dodávaniu herných zariadení, IT technológiám, športu alebo cestovnému ruchu. Pravidelne podporuje Český olympijský výbor. SynotTip založil aj vlastnú nadáciu SYNOT, ktorá sa venuje kultúre, deťom a športu. Okrem populárnych športov ako je futbal alebo hokej si môže zákazník vsadiť aj na šach, cyklistiku alebo lakros.

Prejsť na web stávkovej kancelárie / Prečítať celú recenziu stávkovej kancelárie SynotTip


Ako sa vám naše porovnanie páči?
Sending
User Review
3 (4 votes)