Wedos recenzia

Wedos


Výhody
+ Vďaka Wedosu môžete na svojom webhostingu prevádzkovať neobmedzený počet domén
+ Základný webhosting už za 1,51 eur mesačne


Nevýhody
– Oproti iným je Wedos niekedy menej spoľahlivý a prostredie v administrácii nemusí tiež vyhovovať každému

wedos-logo

Navštíviť web →

Shrnutí:

Wedos je najpredávanejší webhosting na Slovensku, a to najmä vďaka jeho najlacnejšiemu variantu „NoLimit“ s tými najzákladnejšími parametrami, s ktorými si však nenáročný používateľ vystačí. Aj v prípade, že hľadáte výkonnejší hosting, nešliapnete vedľa s vyššou tarifou „NoLimit Extra“. Ide o komplexné riešenie, ktoré je vhodné pre užívateľov, ktorí chcú na jednom webhostingu prevádzkovať viac webov a zároveň nerobiť kompromisy, čo sa výkonu týka.

 

Pomer cena/výkon – 7,2/10

Na webhostingu môžete mať neobmedzený počet webov a priestor pre web je tiež bez limitu. Tarifu „NoLimit Extra“ kúpite za 3,90 eur mesačne. Webhosting je cenovo porovnateľný s ostatnými nami recenzovanými. Ak si navyše vystačíte so základnými parametrami, môžete si zaobstarať hosting NoLimit a mať web už za 1,51 eur mesačne. Ponúka teda dve tarify a je medzi nimi veľký cenový rozdiel, na čo môžete naraziť, keď sa váš web v priebehu času stane o niečo náročnejší na výkon a bude treba upgrade. Aj napriek tomu je cena oboch taríf v porovnaní s konkurenciou veľmi prívetivá.
Je potrebné spomenúť, že uvedené parametre sú v prípade Wedosu orientačné, pretože vďaka špeciálnym technológiám dosahujú uvádzané hodnoty bežne desaťnásobok (napr. PHP memory_limit či max. počet PHP skriptov).

Cena3,9 €/1,51 €
Cena registrácie domény sk8,47 €
Cena registrácie domény com10,89 €
Počet domén 2. ráduneobmedzene
Vyskúšanie zadarmo

Dôležité parametre hostingu – 9/10

Väčšinu parametrov týkajúcich sa veľkosti e-mailovej schránky, priestoru pre web či počtu databáz, uvádza Wedos ako neobmedzenú. To dáva akýsi pocit slobody a možnosť s webmi viac experimentovať. Nečakajte však, že by tu nebol vôbec žiadny limit. Akonáhle by ste zaťažovali príliš veľkú časť servera, vedzte, že Wedos by sa ozval. Aj napriek tomu sú moje skúsenosti s Wedos len dobré a zatiaľ mi boli schopní poskytnúť všetko, čo som potreboval (som náročný používateľ).

Priestor pre web (GB)neobmedzene
Zadarmo doména 3. rádu
Počet subdoménneobmedzene
Počet e-mail adriesneobmedzene (max. 10 GB)
Počet My SQL databázyneobmedzene (max. 2 GB)
PPH memory limit256 MB
Max_execution time90 s
Cron úlohy
Traffic (návštevnosť)neobmedzene
PHP 7 a vyššie
Podpora WordPress
SSD

Zabezpečenie – 10/10

Vo vyššej tarife NoLimit Extra máte v cene pravidelné zálohovanie. Antivírus, Antispam aj SSL zabezpečenie nájdete vo vyššej aj nižšej tarife. Wedos je dobre zabezpečený a to aj vďaka dlhoročným skúsenostiam, ktoré s prevádzkou serverov spoločnosť má. Už mnoho rokov sú jeden z najpredávanejších hostingov.

Pravidelné zálohovanie
Antispam
SSL zabezpečenie
Antivírus
Garancia spokojnosti (vrátenia peňazí)180 dní

Podpora – 6,3/10

Milovníci telefonickej podpory nebudú nadšení, pretože Wedos žiadnu nemá. Za to sa dočkáte kvalitnej pomoci na chate, e-maile alebo pomocou autorizovanej požiadavky v administrácii. Podpora je k dispozícii NONSTOP! Na väčšinu otázok však často nájdete odpoveď v databáze FAQ, ktorá je pomerne veľmi obsiahla.

E-mail
Aut. požiadavka
Live chat
Telefón
FAQ
Pracovná doba podporynonstop

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Pomer cena/výkon - 7.2/10
  7.2/10
 • Dôležité parametre hostingu - 9/10
  9/10
 • Zabezpečenie - 10/10
  10/10
 • Podpora - 6.3/10
  6.3/10
8.1/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.