Badoo recenzia

Badoo – zoznamka


Výhody
+ Najzásadnejšie funkcie sú bezplatné
+ Špeciálne funkcie (napr. nájdenie partnera, ktorý je podobný obľúbenej celebrite)
+ Veľká základňa užívateľov


Nevýhody
– Je tu väčšie riziko, že narazíte na falošný profil

 

badoo-logo

Navštíviť web →

Shrnutí:

Badoo je celosvetová zoznamovacia sociálna sieť, ktorá na trhu pôsobí od roku 2006. Ide o zoznamku, ktorá sa hodí ako pre flirt, tak i na vážny vzťah – aj vďaka širokej základe užívateľov (400 miliónov ľudí celosvetovo). Hoci ide o zahraničnú spoločnosť, je Badoo plne lokalizovaný pre Slovensko. V rámci bezplatnej tarify môžete naozaj veľa – nahrávať až 100 fotiek, prezerať profily ľudí a samozrejme aj chatovať. Platené funkcie spočívajú predovšetkým v zviditeľnení vášho profilu. Badoo by sa dalo prirovnať svojím konceptom k Tinderu s tou výhodou, že ide viac o sociálnu sieť a môžete voľne prechádzať medzi profilmi.
Množstvo ľudí si chváli najmä jednoduchosť a to, že Badoo nie je precpané reklamami. Badoo je primárne web, ale máte možnosť mať Badoo aj ako aplikáciu pre iOS či Android. Proces zoznamovania spríjemňujú rôzne špeciálne funkcie, napr. nájdenie náprotivku, ktorý je podobný nejakej celebrite. Keďže je veľká časť bezplatná, človek sa tu, bohužiaľ, stretne aj s falošnými profilmi – treba sa správať obozretne a mať na pamäti zásady zoznamovania online. Ak sa chcete zoznámiť s ľuďmi vo vašom okolí (kamarátstvo, vážna známosť i flirt) a zároveň nechcete investovať peniaze do členstva v platenej zoznamke, Badoo môže byť skvelým riešením.

(Takmer) bezplatná zoznamka na flirt, kamarátstvo i vážne vzťahy

Financie – 9/10

Badoo je zadarmo, ponúka však platené funkcie, ktoré zvyšujú šance na zoznámenie

Badoo je z veľkej časti zadarmo, ale pre zvýšenie vašich šancí na úspech sa tu ponúkajú i prémiové funkcie. Tie spočívajú v tom, že vidíte to, čo iní používatelia nevidia, alebo že vás Badoo zviditeľní. Takých zvýhodnení je celý rad, napr. vidíte, kto sa s vami chce stretnúť osobne; kto si vás pridal do obľúbených kontaktov; tiež sa vám zapne funkcia undo a môžete vrátiť svoje odmietnutie (princíp ako pri Tinderi). Prémiové členstvo stojí na 1 mesiac 9.99 $, na 3 mesiace 24.99 $ a na 6 mesiacov 34.99 $.

Cena0 € (platby vnútri)
Garancia sprostredkovania
Verzia zdarma

Dôležité parametre – 8,5/10

Svetový líder medzi bezplatnými zoznamkami

Výber správnej zoznamky je náročný proces, preto sme vybrali tie parametre, podľa ktorých si ich nezadaní najčastejšie vyberajú. Najväčší dôraz však kladieme na jej obľúbenosť a počet užívateľov, pretože to je vo finále rozhodujúci faktor, či si na danej platforme máte šancu nájsť svoj dokonalý náprotivok.

Vedecká metóda zoznámenia
Manuálne schválenie profilu
Zasielanie správ
Platená zoznamka (menej falošných profilov)
Vhodné skôr pre:flirt i vážna známosť
Počet mesačných návštev152 mil (celosvetovo)
Počet registrovaných užívateľov400 mil (celosvetovo)

Podpora a kompatibilita – 8,7/10

Mobilná aplikácia pre iOS a Android; podpora cez kontaktný formulár

Komunikuje podpora iba cez kontaktný formulár? Ponúka aj telefonickú či e-mailovú komunikáciu? A rozbehnete Badoo aj ako mobilnú aplikáciu? To nájdete v tabuľke nižšie:

E-mail
Telefón
Kontaktný formulár
Live chat
Sekcia FAQ na webe
Web
Mobilná aplikácia iOS
Mobilná aplikácia Android

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Financie - 9/10
  9/10
 • Dôležité parametre - 8.5/10
  8.5/10
 • Podpora a kompatibilita - 8.7/10
  8.7/10
8.7/10
Sending
User Review
5 (3 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

3 komentáre

 1. Milan píše:

  Je to uplne apka o ničom! je jasne že správy prechádzajú cez cenzuru,čo tam nepatrí,tak to vymażu a nahradia iniv odpoveďov,je to len tahač financí z ľudí!!!

 2. Mmmm píše:

  Aj pri zrušení profilu dostavate email.

 3. Jakub píše:

  Mám taký problém aj po vymazaní účtu som stále online a stále ma vedia nájsť.. stiahnem badoo a som hneď prihlásený.. aj keď účet bol vymazany a deaktivovany

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.