Elitedate recenzia

Elitedate – zoznamka


Výhody
+ Na základe osobnostného testu dostávate odporúčania na partnerov
+ Manuálne schvaľovanie profilov
+ Na platenú zoznamku je cena pomerne priaznivá


Nevýhody
– Základňa užívateľov nie je tak veľká ako pri Partnernaurovni.sk či neplatených zoznamkách

 

 

elitedate-logo

Navštíviť web →

Shrnutí:

Zoznamka ELITE Date je druhou najnavštevovanejšou platenou zoznamkou na Slovensku. Má síce o niečo menšiu základňu používateľov než Partnernaurovni.sk, ale za to je cena 3x nižšia (44,40 € ročne). Prezentuje sa ako zoznamka pre náročných, ktorí hľadajú vážnu známosť. Tvrdí, že ich užívatelia sú na úrovni (stredoškoláci, vysokoškoláci, podnikatelia…), čo je síce dobré brať s nadhľadom, ale ohlasy ľudí sú napospol pozitívne. Vďaka manuálnej kontrole profilov a vstupnej bariére v podobe plateného členstva sa znižuje možnosť falošných profilov. Okrem toho, že si môžete vyberať partnerov z vášho okolia vďaka pokročilému vyhľadávaniu, dostávate tiež priamo odporúčania na náprotivky, ktoré sa hodia priamo pre vás (na základe psychologického testu, ktorý vyplníte na začiatku).
Na druhú stranu, ak hľadáte zoznamku s mobilnou aplikáciou, tu príliš nepochodíte – ani pre Android či iOS. ELITE Date je rýdzo česká spoločnosť, ktorá je zacielená len na náš trh. Majú pomerne rozsiahly blog, ktorý dáva (občas) užitočné tipy pre zoznamovanie a randenie. Ak hľadáte cenovo dostupnú platenú zoznamku s pozitívnymi ohlasmi, s ktorou chcete nájsť vážnu známosť „na úrovni“, ELITE Date má zmysel preskúmať. Pokiaľ, naopak, hľadáte zoznamku na flirt či pre menej vážne vzťahy, nájdu sa iste vhodnejšie (aj lacnejšie) varianty (ako napr. Badoo).

Česká a cenovo dostupnejšia alternatíva k Partnernaurovni.sk so stredne veľkou základňou užívateľov

Financie – 8,6/10

Adekvátny pomer kvality a ceny

Okrem verzie zadarmo, kde neurobíte skoro nič, máte na výber z troch taríf. Môžete platiť raz za 3 mesiace 30 €, raz za pol roka 35,40 €, a raz za rok 44,49 €.

Cena44,40 € (ročne)
Garancia sprostredkovania
Verzia zdarma

Dôležité parametre – 9,1/10

Druhá najnavštevovanejšia platená zoznamka na Slovensku aj v roku

Výber správnej zoznamky je náročný proces, preto sme vybrali tie parametre, podľa ktorých si ich nezadaní najčastejšie vyberajú. Najväčší dôraz však kladieme na jej obľúbenosť a počet užívateľov, pretože to je vo finále rozhodujúci faktor, či na danej platforme máte šancu nájsť svoj dokonalý náprotivok.

Vedecká metóda zoznámenia
Manuálne schválenie profilu
Zasielanie správ
Platená zoznamka (menej falošných profilov)
Vhodné skôr pre:vážna známosť
Počet mesačných návštev119tis
Počet registrovaných užívateľov-

Podpora a kompatibilita – 7,4/10

Žiadna mobilná appka, ale za to je tu podpora na (skoro) všetkých frontoch

Komunikuje podpora iba cez kontaktný formulár? Ponúka aj telefonickú či e-mailovú komunikáciu? A rozbehnete ELITE Date aj ako mobilnú aplikáciu? To nájdete v tabuľke nižšie:

E-mail
Telefón
Kontaktný formulár
Live chat
Sekcia FAQ na webe
Web
Mobilná aplikácia iOS
Mobilná aplikácia Android

Viac informácií →

Naše hodnotenie
  • Financie - 8.6/10
    8.6/10
  • Dôležité parametre - 9.1/10
    9.1/10
  • Podpora a kompatibilita - 7.4/10
    7.4/10
8.4/10
Sending
User Review
3.14 (7 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.