Coinmate recenzia

Coinmate


Výhody
+ Nízke poplatky za nákup Bitcoinov, ak posielate z FIO banky, tak úplne bez poplatku. Podpora je v češtine a administrácia je veľmi jednoduchá a prehľadná. Možno nakupovať za eurá (EUR)

Nevýhody
– Ide o zmenáreň. Množstvo mien, ktoré môžete obchodovať, je veľmi obmedzené

coinmate-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

Česká zmenáreň, ktorá je veľmi dobre známa po celej Európe. Pokiaľ máte FIO banku, môžete kryptomeny nakupovať bez poplatku. Pokiaľ máte akúkoľvek inú banku, tak nesmúťte. Nakúpiť možno aj normálnym bankovým prevodom, kartou, alebo do zmenárne môžete poslať Bitcoin, Litecoin a Bitcoin Cash.

Coinmate je vstupný bod do sveta kryptomien pre slovenský trh. Vďaka minimálnym poplatkom ľahko nakúpite Bitcoin alebo Litecoin, ktorý potom môžete poslať na preverené kryptoburzy.

 

TIP: Vhodné je poslať kúpenú kryptomenu na nejakú z kryptobúrz. Pozrite sa na naše porovnanie kryptobúrz.

S akými kryptomenami možno obchodovať?

Pretože je Coinmate.io skôr zmenáreň, je zoznam obchodovateľných mien veľmi obmedzený. V zozname podporovaných kryptomien nájdete Bitcoin, Litecoin a Bitcoin Cash. Hlavným účelom zmenárne Coinmate je nákup kryptomeny, ktorá je akceptovateľná vo väčšine búrz a túto kryptomenu potom môžete poslať ďalej.

Bitcoin
Ethereum
Litecoin
Monero
Ripple
IOTA (MIOTA)
Dash
ZCash
Stellar
EOS
Cardano
NEO
TRON

Ako je možné platiť?

Kryptomeny môžete na Coinmate nakúpiť cez bankový prevod, platobnú kartu alebo SEPO platbu. Do kryptozmenárne tiež môžete poslať Bitcoin, Litecoin a Bitcoin Cash. Výhodou Coinmate je, že mimo eur prijíma aj české koruny.

Bankový prevod
Platobná karta
Hotovosť
Bitcoin
Litecoin
Ethereum

Aké je zabezpečenie?

Coinmate ponúka dnes už klasické šifrovanie prenosu dát pomocou protokolu HTTPS. Nechýba tu aj dvojfaktorová autentizácia pomocou Google Authenticator.

HTTPS
Dvojfaktorová autentizácia

Niečo naviac, špeciálne parametre?

Short sell
Swap
Future constracts

Aká je reputácia?

Coinmate je stabilný a bezpečný a na Slovensku veľmi obľúbený, preto má skvelú reputáciu a je hojne využívaný pre nákup kryptomien.

.

Rok založenia2016
TrustPilot.com7.4/10
CryptoCompare.com43225
Bestbitcoinexchange.net-

Ak vás odrádzajú vyššie poplatky u burzy kryptomien Coinbase, pozrite sa tiež na naše porovnanie najlepších búrz kryptomien.

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

No Responses

 1. 30. 3. 2019

  […] Nakúpte Bitcoin, Litecoin alebo Bitcoin Cash v zmenárni Coinmate.io (s minimálnymi poplatkami) a pošlite si kryptomeny na zmenáreň Bitstamp.net. Potom môžete […]

 2. 30. 3. 2019

  […] Nakúpte Bitcoin, Litecoin alebo Bitcoin Cash v zmenárni Coinmate.io (s minimálnymi poplatkami) a pošlite si kryptomeny na zmenáreň Coinbase.com. Potom môžete […]

 3. 30. 3. 2019

  […] Nakúpte Bitcoin, Litecoin alebo Bitcoin Cash v zmenárni Coinmate.io (s minimálnymi poplatkami) a pošlite si kryptomeny na zmenáreň Poloniex.com. Potom môžete […]

 4. 30. 3. 2019

  […] Nakúpte Bitcoin, LiteCoin alebo Bitcoin Cash v zmenárni Coinmate.io (s minimálnymi poplatkami) a pošlite si kryptomenu na zmenáreň CEX.io. Potom môžete nakúpiť […]

 5. 30. 3. 2019

  […] Nakúpte Bitcoiny v zmenárni Coinmate.io (s minimálnymi poplatkami) a pošlite si kryptomenu na zmenáreň Bitmex.com. Potom môžete […]

 6. 30. 3. 2019

  […] Nakúpte Bitcoin, Litecoin alebo Bitcoin Cash v zmenárni Coinmate.io (s minimálnymi poplatkami) a pošlite si kryptomenu na zmenáreň Binance.com. Potom môžete […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.