Mozello recenzia

Mozello


Výhody
+ Dostanete nadštandardný priestor pre web a to celých 50 GB.

Nevýhody
– Podpora nehovorí slovensky a musí si vaše otázky nechať prekladať

mozello-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

Mozello je komplexný nástroj umožňujúci tvorbu webov, ktoré vyzerajú ako od profesionála. Ideálne riešenie pre firmy, ktoré si chcú vytvoriť vlastnú webovú prezentáciu a nechcú investovať niekoľko stoviek do jej vývoja. Ak plánujete veľký web (veľa multimédií a obsahu), potom vám iste príde vhod obrovská veľkosť disku pre web. Mozello obsahuje všetko, čo potrebujete pre kvalitnú správu webu.

 

Propagácia a marketing – 9/10

Mozello obsahuje takmer všetky funkcie, ktoré by ste mohli od nástroja na tvorbu webu očakávať. V rámci SEO optimalizácie môžete pridávať meta dáta a prispievať kvalitným obsahom na blog. Nechýbajú ani tlačidlá pre rýchle zdieľanie a možnosť napojiť externé nástroje pre email marketing. Štatistiky si zmeriate vďaka integrácii s Google Analytics a retargeting vám umožní Facebook pixel.

Tlačidlá pre rýchle zdieľanie na soc. sieťach
Možnosť blogu
Meta dáta u príspevkov
Meta dáta u stránok
Meta dáta pre kategórie
Meta dáta u obrázkov
Email marketing
FB pixel
Google analytics
Google search console
Kontaktný formulár

Customizácia – 6,5/10

Čo sa týka vytvorenia viacjazyčných webov, patrí Mozello medzi absolútnu špičku. Síce nemôžete upravovať CSS ani pridávať rozšírenie ako vo Wixe, ale za to môžete šikovne manipulovať s rozložením webu. Na výber máte navyše hneď z 48 bezplatných šablón, ktoré vyzerajú pekne na všetkých typoch zariadení.

Počet šablón zadarmo48
Responzivita
Možnosť pridať rozšírenia (pluginy)
Vlastné css
Možnosť viacjazyčnosti webu
Manipulácia s rozložením webu
Vlastné písmo
Úprava farebného rozloženia

Jednoduchosť – 7/10

Nástroj je v slovenčine a ovládanie dostatočne intuitívne. Drag&Drop tu síce je, ale mohlo by byť lepšie prepracované. Kto však nemusí mať nutne tento typ ovládania, potom si na prostredie rýchlo zvykne. Samozrejmosťou je, že na vás čaká databáza frekventovaných otázok, ktoré vám ušetria nejeden vytrhnutý vlas. Na druhú stranu nenájdete podrobného sprievodcu spustenia webu, ako to tak u niektorých nástrojov býva.

Sprievodca spustením webu
FAQ/nápoveda
Drag & drop ovládanie
Je v slovenčine?
Užívateľská prívetivosť (5 je najviac)4

Dôležité parametre – 7,1/10

V rámci balíčka na vás čaká bezkonkurenčná ponuka veľkosti disku pre web, a to celých 50 GB. Vlastná doména, možnosť e-shopu či zálohovanie webu sú samozrejmosťou. Web si síce môžete nechať zabezpečiť pomocou SSL certifikátu, ale až po zaplatení jednorazového príplatku cca 50 Eur. V cene balíka je jeden web.

Cena6€
Veľkosť na disku50 GB
Doména 2. rádu
Doména 3. rádu
SSL zabezpečenie
Možnosť e-shopu
Zálohovanie webu
Vyskúšanie zadarmo
Počet webov1
Oznámenie cookies

Podpora – 6,2/10

Podpora je napoly slovensky. Majitelia nie sú Slováci, ale na slovenskom trhu operujú. Vaše otázky si nechajú preložiť a odpovedia vám v angličtine aj v češtine. Preklad ale nie je dokonalý. Odpovedali nám však na väčšinu opýtaných otázok. Support je však veľmi rýchly a vždy vám nejakým spôsobom pomôžu. Môžete využiť e-mail alebo telefón.

Rýchlosť odpovede23 min
Počet zodpovedaných otázok7/8
Odpoveď do ďalšieho prac. dňa?
Majú live chat?
Majú e-mail?
Majú telefón?
Majú autorizovanú požiadavku?
Podpora v slovenčineskoro

Ak Mozello nespĺňa vaše nároky na nástroj pre tvorbu webu – pozrite sa na naše porovnanie nástrojov na tvorbu webových stránok.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Propagácia a marketing - 9/10
  9/10
 • Customizácia - 6.5/10
  6.5/10
 • Jednoduchosť - 7/10
  7/10
 • Dôležité parametre - 7.1/10
  7.1/10
 • Podpora - 6.2/10
  6.2/10
7.2/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

1 Response

 1. mm píše:

  podpora dosť trápna , preklad cez google a s problémom pochopiť čo vlastne chcem.
  Dosť zavádzajúca informácia pri platbe „nie sme platci DPH“ avšak pri posladnom kroku po zadani karty +20%DPH ! takže pohoda .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.