mPohoda recenzia

mPohoda


Výhody
+ Je zadarmo, s účtovným programom Pohoda si dokonale rozumie a má moderné užívateľské prostredie ako na webe, tak v mobilnej aplikácii


Nevýhody
– Chýbajú funkcie ako QR platby, možnosť pokročilej automatizácie a export do iných ekonomických softvérov ako je Pohoda

 

Navštíviť web →

Shrnutí:

Bezplatný fakturačný softvér mPohoda je prekvapivo kvalitný nástroj na vydávanie faktúr. Zakladá si na minimalistickom prevedení a kvalitnej mobilnej aplikácii. Vystavovať faktúry z mobilu aj webovej aplikácie je skutočne jednoduché a nie je potrebné zdĺhavé zadávanie údajov – vďaka možnosti uloženia si neobmedzeného počtu kontaktov. Najväčšia prednosť mPohody, čiže jednoduchosť, je tiež jej najväčšou nevýhodou. Ak budete chcieť zautomatizovať párovanie platieb s vašou bankou, alebo napríklad napojiť vystavovanie faktúr na platobné brány typu GoPay či PayPal, potom vám mPohoda stačiť nebude.

Robustný fakturačný softvér, ale s jednoduchou administráciou a vynikajúcim pomerom cena/výkon.

Financie – 10/10

mPohoda je úplne zadarmo.

Dôležité parametre – 7,3/10

Každé podnikanie je jedinečné, a preto od svojho fakturačného softvéru každý očakáva niečo iné – iné funkcie či cenu. Aby teda softvér mohol slúžiť dokonale, musí mať širokú paletu funkcií, ktoré uspokoja potreby každého mysliteľného biznisu. Vybrali sme a rozobrali tie najžiadanejšie parametre online nástroja mPohoda, ktoré živnostníci a podnikatelia od svojho fakturačného nástroja očakávajú.

Logo na faktúru
Neobmedzene faktúr
Neobmedzene kontaktov
Prenesená daňová povinnosť
Vlastné číselné rady
QR platby
Viac bankových účtov
Viac firiem na jednom účte
Vlastný prístup pre účtovníka
Načítanie údajov podľa IČ DPH z ORSR
Verzia pre platcu IČ DPH
Overenie solventnosti
Evidovanie nákladov
Prehľadná štatistika príjmov
Elektronické podanie

Kompatibilita – 7,3/10

Funkcie ako export do účtovného programu alebo typ platformy, na ktorej môžete faktúry vydávať, patria pri výbere k zásadným otázkam. Fakturačný softvér mPohoda môžete plne využívať online na webe mPohoda.sk a tiež cez mobilnú aplikáciu v iOS či Android.

Webová aplikácia
Mobilná aplikácia - iOS
Mobilná aplikácia - Android
Export do účtovného programu Money S
Export do účtovného programu Pohoda
Export do iných účtovných programoviba cez XML

Automatizácia – 1,4/10

Najmä v dnešnom stále sa zrýchľujúcom svete oceníte vy, ako podnikateľ, automatizácie, ktoré pomôžu ušetriť váš čas. Vybrali sme základné aj pokročilejšie vychytávky, ktoré podnikatelia od takéhoto softvéru očakávajú. Má mPohoda všetky automatizácie, ktoré pre svoj biznis vyžadujete?

Párovanie platieb - integrácia s bankou
Upomienky neplatičom
Pravidelné faktúry
Integrácia s platobnou bránou GoPay
Integrácia s platobnou bránou PayPal
API

Podpora a zabezpečenie – 7,2/10

Podpora mPohody komunikuje cez e-mail, telefón, ale neponúka asistenciu cez autorizovanú požiadavku v administrácii. Ak ste milovníci podpory cez live chat, rovnako ako ja, pri mPohode ho skrátka nenájdete. Aj tak je s nimi komunikácia príjemná a odpoveď dostanete v priebehu jedného pracovného dňa.

Live chat
Telefón
E-mail
Autorizovaná požiadavka
Pravidelné zálohovanie

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Financie - 10/10
  10/10
 • Dôležité parametre - 7.3/10
  7.3/10
 • Kompatibilita - 7.3/10
  7.3/10
 • Automatizácia - 1.4/10
  1.4/10
 • Podpora a zabezpečenie - 7.2/10
  7.2/10
6.6/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.