SuperFaktúra recenzia

SuperFaktúra


Výhody
+ Cenovo dostupné; ponúka aj funkcie ako zaslanie faktúry poštou alebo sms upomienky, podpora exportov do Pohoda, Money, MRP a PROLUC


Nevýhody
– Vizuálne administrácia pôsobí mierne zastaralo

superfaktura-logo

Navštíviť web →

Shrnutí:

Fakturačný softvér SuperFaktura dokáže nespočetne vecí, ktoré uľahčia vaše podnikanie – samozrejmosťou je jednoduché vydávanie faktúr online. Svojím rozsahom funkcií dosahuje kvalít známejších konkurentov ako je iDoklad, alebo Fakturoid. Mesačná cena najvyššej tarify je však o rad lacnejšia, čo z neho robí kráľa v pomere cena/výkon. Okrem štandardných funkcií môžete zasielať faktúry poštou, posielať sms upomienky a zaznamenávať skladové zásoby. Ak vám nevadí, že dizajn administrácie pôsobí mierne zastaralo a hľadáte komplexný fakturačný nástroj, potom tu budete na správnej adrese.

Robustný fakturačný softvér, ale s jednoduchou administráciou a vynikajúcim pomerom cena/výkon.

Financie – 6/10

Mesačný paušál – 15,90 €/mesačne

Dôležité parametre – 9,3/10

Každé podnikanie je jedinečné, a preto od svojho fakturačného softvéru každý očakáva niečo iné – iné funkcie či cenu. Aby teda softvér mohol slúžiť dokonale, musí mať širokú paletu funkcií, ktorá uspokojí potreby každého mysliteľného biznisu. Vybrali sme a rozobrali tie najžiadanejšie parametre online nástroja SuperFaktúra, ktorý živnostníci a podnikatelia od svojho fakturačného nástroja očakávajú:

Logo na faktúru
Neobmedzene faktúr
Neobmedzene kontaktov
Prenesená daňová povinnosť
Vlastné číselné rady
QR platby
Viac bankových účtov
Viac firiem na jednom účte
Vlastný prístup pre účtovníka
Načítanie údajov podľa IČ DPH z ORSR
Verzia pre platcu IČ DPH
Overenie solventnosti
Evidovanie nákladov
Prehľadná štatistika príjmov
Elektronické podanie

Kompatibilita – 8,2/10

Funkcie ako export do účtovného programu alebo typ platformy, na ktorej môžete faktúry vydávať, patria pri výbere k zásadným otázkam. Fakturačný softvér SuperFaktúra môžete plne využívať online na webe SuperFaktura.sk, a má tiež novú aplikáciu pre Android aj iOS.

Webová aplikácia
Mobilná aplikácia - iOS
Mobilná aplikácia - Android
Export do účtovného programu Money S
Export do účtovného programu Pohoda
Export do iných účtovných programovMRP, PROLUC

Automatizácia – 7,1/10

Najmä v dnešnom stále sa zrýchľujúcom svete oceníte vy, ako podnikateľ, automatizácie, ktoré pomôžu ušetriť váš čas. Vybrali sme základné aj pokročilejšie vychytávky, ktoré podnikatelia od takéhoto softvéru očakávajú. Má SuperFaktúra všetky automatizácie, ktoré pre svoj biznis vyžadujete?

Párovanie platieb - integrácia s bankou
Upomienky neplatičom
Pravidelné faktúry
Integrácia s platobnou bránou GoPay
Integrácia s platobnou bránou PayPal
API

Podpora a zabezpečenie – 8,6/10

Podpora SuperFaktúry komunikuje cez e-mail, telefón, ale neponúka asistenciu cez autorizovanú požiadavku priamo v administrácii. Ak ste milovníci podpory cez live chat, rovnako ako ja, potom vám v tomto smere SuperFaktúra vyjde v ústrety – live chat majú. Komunikácia s nimi je bezproblémová a odpoveď dostanete v priebehu jedného pracovného dňa.

Live chat
Telefón
E-mail
Autorizovaná požiadavka
Pravidelné zálohovanie

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Financie - 6/10
  6/10
 • Dôležité parametre - 9.3/10
  9.3/10
 • Kompatibilita - 8.2/10
  8.2/10
 • Automatizácia - 7.1/10
  7.1/10
 • Podpora a zabezpečenie - 8.6/10
  8.6/10
7.8/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.