iDoklad recenzia

iDoklad


Výhody
+ Veľký rozsah funkcií, overenie solventnosti a QR platby


Nevýhody
– Je tu o niečo horší editor obrázkov. Cena patrí medzi vyššie, chýba tu live chat a integrácia s platobnou bránou GoPay

idoklad-logo

Navštíviť web →

Shrnutí:

Aktuálne je iDoklad najznámejším fakturačným softvérom na trhu, ktorý ponúka široké spektrum možností. Vďaka tomu postačuje nielen malým živnostníkom, ale aj stredne veľkým firmám, ktoré potrebujú veľa funkcií. Najmä majitelia e-shopov si chvália automatizáciu a vyladené API. Či už váš účtovník využíva Money S3 či S4, Pohodu alebo Vario, s iDoklad môžete všetky dáta bez problému exportovať. Majú však neblaho preslávenú históriu prechodu z kompletne bezplatného softvéru na platený – na toto jednanie firmy si sťažoval rad užívateľov. Teraz síce ponúkajú tarifu zdarma, ale pre bežné fungovanie takmer nikomu nedostačuje.

Financie – 8/10

Mesačný paušál – 11,6 €/mesačne

Dôležité parametre – 10/10

Každé podnikanie je jedinečné, a preto od svojho fakturačného softvéru každý očakáva niečo iné – iné funkcie či cenu. Aby teda softvér mohol slúžiť dokonale, musí mať širokú paletu funkcií, ktorá uspokojí potreby každého mysliteľného biznisu. Vybrali sme a rozobrali tie najžiadanejšie parametre online nástroja iDoklad, ktoré živnostníci a podnikatelia od svojho fakturačného nástroja očakávajú:

Logo na faktúru
Neobmedzene faktúr
Neobmedzene kontaktov
Prenesená daňová povinnosť
Vlastné číselné rady
QR platby
Viac bankových účtov
Viac firiem na jednom účte
Vlastný prístup pre účtovníka
Načítanie údajov podľa IČ DPH z ORSR
Verzia pre platcu IČ DPH
Overenie solventnosti
Evidovanie nákladov
Prehľadná štatistika príjmov
Elektronické podanie

Kompatibilita – 10/10

Funkcie ako export do účtovného programu alebo typ platformy, na ktorej môžete faktúry vydávať, patria pri výbere k zásadným otázkam. Fakturačný softvér iDoklad môžete plne využívať online na webe iDoklad.sk a tiež cez mobilnú aplikáciu v iOS či Android.

Webová aplikácia
Mobilná aplikácia - iOS
Mobilná aplikácia - Android
Export do účtovného programu Money S
Export do účtovného programu Pohoda
Export do iných účtovných programovVario

Automatizácia – 7,1/10

Najmä v dnešnom stále sa zrýchľujúcom svete oceníte vy, ako podnikateľ, automatizácie, ktoré pomôžu ušetriť váš čas. Vybrali sme základné aj pokročilejšie vychytávky, ktoré podnikatelia od takéhoto softvéru očakávajú. Má iDoklad všetky automatizácie, ktoré pre svoj biznis vyžadujete?

Párovanie platieb - integrácia s bankou
Upomienky neplatičom
Pravidelné faktúry
Integrácia s platobnou bránou GoPay
Integrácia s platobnou bránou PayPal
API

Podpora a zabezpečenie – 8,6/10

Podpora iDokladu komunikuje cez e-mail, telefón a ponúka aj asistenciu cez autorizovanú požiadavku priamo v administrácii. Ak ste však milovníci podpory cez live chat, rovnako ako ja, pri iDoklade budete musieť prehryznúť fakt, že ho nemajú. Aj tak je s nimi komunikácia bezproblémová a odpoveď dostanete v priebehu jedného pracovného dňa.

Live chat
Telefón
E-mail
Autorizovaná požiadavka
Pravidelné zálohovanie

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Financie - 8/10
  8/10
 • Dôležité parametre - 10/10
  10/10
 • Kompatibilita - 10/10
  10/10
 • Automatizácia - 7.1/10
  7.1/10
 • Podpora a zabezpečenie - 8.6/10
  8.6/10
8.7/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.