Plná peňaženka recenzia

Plná peňaženka


Výhody
+ Ako hlavnú výhodu vidíme vyhľadávač módy Lookio.cz (čoskoro i .sk)


Nevýhody
– Márne budeme hľadať mobilnú aplikáciu a live chat

 

plna-penazenka-logo

Navštíviť web →

Shrnutí:

Plná Peňaženka je na trhu už pár rokov a rozrástla sa na 400 e-shopov, funguje aj v Česku. Pre svojich zákazníkov vymýšľa rôzne zlepšováky, napríklad vyhľadávač módy alebo vernostný program. Nechýbajú ani bonusy napríklad za odporúčanie kamarátovi, vstupný, bonus za prepojenie účtu s Facebookom alebo za pridanie rozšírenia do prehliadača. Odmenu vypláca od desať centov a to do troch pracovných dní. Chýba im mobilná aplikácia a live chat.

Jeden z najväčších cashbackov na Slovensku ponúka rôzne vychytávky, napríklad vyhľadávač módy Lookio.cz, bonus za prepojenie účtu s Facebookom a vernostný program, kedy môže zákazník získať až o 10 % väčšie odmeny.

Dôležité parametre – 4,8/10

Plná Peňaženka má 403 slovenských e-shopov, rozdelených do 6 nákupných kategórií. Jej fanúšikovia ju na Facebooku ohodnotili 4,6 hviezdičkami z piatich. Nemá mobilnú aplikáciu.

Počet obchodov403
Počet kategórií pre nákup6
Mobilná aplikácia

Bonusy – 10/10

Vstupný bonus činí 3 €, ďalej bonus za odporúčanie kamarátovi 10 €. Zákazník môže získať ďalších 0,50 € pridaním rozšírenia do prehliadača a prepojením FB s Plnou Peňaženkou. Odmeny možno navýšiť vo vernostnom programe až o 10 %. Šetriť môžete tiež vďaka zľavovým kupónom, ktoré nájdete priamo na stránkach plnapenazenka.sk. Cez Plnú Peňaženku sa dá nakúpiť na niektorých zľavových portáloch – napríklad zľavadňa.sk alebo zľavoMAX.sk.

Výplata – 9/10

Výplatu zasiela Plná Peňaženka od 0,10 € a to do troch pracovných dní od požiadania. Maximálna percentuálna odmena za tovar dosahuje výšku 25 %.

Vstupný bonus3 €
Bonus za odporúčanie10 €
Kupóny na zľavy
Odmena za pridanie rozšírenia do prehliadača0,50 €
Hromadné zľavy (cashback + zľavový portál)
Vernostný program

Podpora – 5,5/10

Hoci podpora funguje rýchlo, môžeme ju kontaktovať len cez Facebook alebo e-mail. Nenájdeme telefónne číslo ani live chat.

Live chat
Telefón
Facebook správy
Počet obchodov457
Počet kategórií pre nákup11
Mobilná aplikácia

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Dôležité parametre - 4.8/10
  4.8/10
 • Bonusy - 10/10
  10/10
 • Výplata - 9/10
  9/10
 • Podpora - 5.5/10
  5.5/10
7.3/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.