Refundo recenzia

Refundo


Výhody
+ Hlavnou výhodou je vernostný program, kde zákazník zbiera body a následne ich premieňa za peniaze
+ Kreslené videá, ktoré ukazujú princíp cashbacku


Nevýhody
– Pre vyplatenie odmeny na bankový účet je nutné najprv nazbierať aspoň 1 Eur

 

plna-penazenka-logo

Navštíviť web →

Shrnutí:

Refundo stretávame na trhu už pár rokov. Svojim zákazníkom neponúka vysoké percentá z nákupu, ale majú možnosť získať viac peňazí vďaka vernostnému programu a ďalším bonusom, napríklad za odporúčanie kamarátovi alebo pridanie rozšírenia do prehliadača. Refundo vytvára pre svojich zákazníkov zoznam najpredávanejšieho tovaru na Aliexpress, a tým ich inšpiruje pri nákupoch. Ďalšou inšpiráciou môžu byť animované videá o fungovaní cashbacku. Mobilnú aplikáciu ani live chat nemá a pre získanie odmeny musíme počkať, kým nazbierame 1 €. Vyplácanie peňazí potom už prebehne do dvoch pracovných dní.

 

Patrí skôr k starším a menej štedrým cashbackom, ale na druhú stranu ponúka výhody ako vernostný program, alebo vlastný YouTube kanál.

Dôležité parametre – 5,4/10

K nákupom možno využiť 457 slovenských e-shopov, rozdelených do 11 nákupných kategórií. Nakupovanie je možné cez mobil, nie však cez aplikáciu. Na Facebooku ohodnotili fanúšikovia Refundo piatimi hviezdičkami – teda plným počtom.

Počet obchodov457
Počet kategórií pre nákup11
Mobilná aplikácia

Bonusy – 8/10

Výška vstupného bonusu je 2 €, ďalej dostanete 4 € za odporúčanie kamarátovi a ďalších 0,50 € za pridanie rozšírenia do prehliadača. Využívať môžete tiež kupóny na zľavy a vernostný program. Cez Refundo sa dá nakupovať na niektorých zľavových portáloch, ako sú zľavadňa.sk a zamenej.sk.

Vstupný bonus2 €
Bonus za odporúčanie4 €
Kupóny na zľavy
Odmena za pridanie rozšírenia do prehliadača0,50 €
Hromadné zľavy (cashback + zľavový portál)
Vernostný program

Výplata – 8,5/10

Výplatu získate do dvoch pracovných dní od momentu, kedy o ňu požiadate. Túto odmenu však dostanete len v prípade, že presahuje výšku 1 €. Najvyššie možné percento, ktoré získate z nákupu, je 20 % – to sa ale rôzni podľa e-shopu. Celkovo Refundo patrí medzi menej štedré cashbackové portály.

Minimálna suma pre vyplatenie1€
Rýchlosť vyplatenia2 pracovné dni
Maximálna výška odmeny (%) za tovar20 %

Podpora – 5,5/10

Možnosť kontaktovania sa tu ponúka cez e-mail alebo Facebook. Na webe nenájdete telefón ani live chat, ale aj tak odpovedajú pomerne rýchlo – do jedného dňa.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Dôležité parametre - 5.4/10
  5.4/10
 • Bonusy - 8/10
  8/10
 • Výplata - 8.5/10
  8.5/10
 • Podpora - 5.5/10
  5.5/10
6.9/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.