Avada recenzia

Avada


Výhody+ Upraviť podľa seba si môžete takmer čokoľvek
+ Šablóna je ako celok dobre vytvorená – nie je postavená len na page builderi, ale má zmáknuté aj globálne nastavenie
+ Nadštandardné možnosti s pluginom WooCommerce

 

Nevýhody– Niektoré dizajnové prvky pôsobia zastaralo
– V toľkých možnostiach nastavenia je ľahké sa stratiť (je potrebné sa v šablóne naučiť pracovať)

avada-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

Avada je stabilne najpredávanejšia šablóna na ThemeForeste od roku 2012. Vyniká najmä svojou univerzálnosťou a možnosťou vytvoriť takmer akýkoľvek web: od magazínu cez e-shop až po firemnú prezentáciu. Pretože ide o šablónu nadupanú tisícimi rôznymi možnosťami, je spočiatku ťažšie sa v šablóne zorientovať a pochopiť, ako všetko funguje. Ak ste o niečo náročnejší ako bežný bloger a požadujete sofistikovanejšie možnosti, Avada môže byť dobrá voľba. Okrem klasických elementov tu totiž objavíte i netradičné, ako napr. možnosť vložiť carousel produktov hocikde na web (napríklad do článku).

Na druhú stranu ak netvoríte sofistikvanější web, Avada nemusí byť najlepšou voľbou (rad funkcií skrátka nevyužívate a zbytočne zaťažujete hosting). Ak však máte kvalitný webhosting nie je to veľký problém. Prednosťou je značné množstvo predpripravených vzorov stránok, ktoré stačí vložiť a upraviť podľa seba.

 

Najpredávanejšia šablóna na ThemeForeste s dlhou históriou a dobrou reputáciou

Financie

Cenová politika u šablóny Avada, a všeobecne na ThemeForeste, je jednoduchá: platíte jednorazovo za licenciu, ktorú môžete využiť na jednom webe (konkrétne u Avada ide o sumu 60 $). Pokiaľ chcete šablónu aj na inom webe, treba prikúpiť ďalšiu licenciu.

Spôsob plateniaJednorazová platba za licenciu (1 licencia = 1 web)
Cena60 $

Dôležité parametre

Keďže porovnávame viacúčelové šablóny, považujeme za významné parametre to, či majú page builder a jednoduché Drag&Drop ovládanie. Ďalej tiež hodnotíme responzivitu a podporu dvoch rozšírených pluginov: WooCommerce (plugin pre vlastný e-shop) a BuddyPress (plugin pre pokročilé fóra).

Page builder
Drag & drop
Responzivita
Podpora WooCommerce
Podpora BuddyPress

Pokročilé možnosti

Vybrali sme viac ako desiatku najpoužívanejších funkcií, ktoré ľudia na svojich weboch využívajú. Ponúka šablóna Avada všetky funkcie, ktoré potrebujete?

Vlastný font (písmo)
Hotové vzory stránok
Customizácia farieb šablóny
Tlačidlá pre zdieľanie na soc. sieťach
Viac variantov zobrazovania blogu
Sticky bar menu
Možnosť vloženia skriptov
Slider
Predpripravená sekcia na portfólia
Možnosť ukladať elementy ako vzory
Mega menu
Integrácia ikon "Font awesome"
CSS editor

Obľúbenosť šablóny

Aké má Avada hodnotenie na ThemeForeste, koľko šablón sa doteraz predalo a koľko webmasterov jej za dobu existencie stihlo dať užívateľskú recenziu? Odpovie nasledujúca tabuľka:

Počet užívateľských recenzií20895 recenzií
Užívateľské hodnotenie95,4 %
Počet stiahnutí šablóny452162 stiahnutí

Nesplnila šablóna Avada vaše očakávania? Pozrite sa na ďalšie nami recenzované WordPress šablóny.

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.