Enfold recenzia

Enfold


Výhody+ Podpora pluginov ako BuddyPress, WooCommerce či WPML
+ Customizovať možno globálne takmer všetko z nastavenia šablóny a konkrétne stránky upravujete pomocou page buildera
+ Možnosť ukladať si šablóny zo stránok aj z jednotlivých elementov (uľahčuje tvorbu podobných stránok)

 

Nevýhody– Nie je tu kolónka pre pridanie vlastného fontu (iba cez CSS alebo HTML)
– V nastavení šablóny nie je možnosť vyhľadávania funkcií ako napr. v Avade

enfold-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

Enfold je dizajnovo vyladená a minimalistická šablóna, ktorá je zároveň našlapaná všelijakými pokročilými možnosťami. Globálne nastavenia, ako napr. vzhľad archívu príspevkov či logo, nastavujete v Theme Options. Ak chcete vyšperkovať konkrétnu stránku, využijete Aria Layout Builder, ktorý nahrádza základný textový editor (môžete však používať oba dva). Nie je potrebná znalosť kódu – takmer všetko, na čo si spomeniete, môžete upraviť v nastaveniach. Na výber máte aj niekoľko vzorových stránok, na ktorých môžete ďalej stavať – zďaleka tu však nie je toľko vzorov ako napr. V BeTheme či Divi.

Rovnako ako iné viacúčelové šablóny, je aj táto ideálna pre akýkoľvek typ webu: od e-shopov cez magazín až po fóra. Hoci Enfold oproti predným hráčom na trhu ničím extra nevystupuje z radu, ide o časom preverenú šablónu, ktorú si v čase písania recenzie kúpilo už 163800 ľudí – čo o sebe mnoho šablón tvrdiť nemôže.

 

Popredná prémiová šablóna s rôznorodými možnosťami customizácie

Financie

Cenová politika u šablóny Enfold, a všeobecne na ThemeForeste, je jednoduchá: platíte jednorazovo za licenciu, ktorú môžete využiť na jednom webe (konkrétne u Avady ide o sumu 59 $). Pokiaľ chcete šablónu aj na inom webe, treba prikúpiť ďalšiu licenciu.

Spôsob plateniaJednorazová platba za licenciu (1 licencia = 1 web)
Cena59 $

Dôležité parametre

Keďže porovnávame viacúčelové šablóny, považujeme za významné parametre to, či majú page builder a jednoduché Drag&Drop ovládanie. Ďalej tiež hodnotíme responzivitu a podporu dvoch rozšírených pluginov: WooCommerce (plugin pre vlastný e-shop) a BuddyPress (plugin pre pokročilé fóra).

Page builder
Drag & drop
Responzivita
Podpora WooCommerce
Podpora BuddyPress

Pokročilé možnosti

Vybrali sme viac ako desiatku najpoužívanejších funkcií, ktoré ľudia na svojich weboch využívajú. Ponúka šablóna Enfold všetky funkcie, ktoré potrebujete?

Vlastný font (písmo) (len CSS)
Hotové vzory stránok
Customizácia farieb šablóny
Tlačidlá pre zdieľanie na soc. sieťach
Viac variantov zobrazovania blogu
Sticky bar menu
Možnosť vloženia skriptov
Slider
Predpripravená sekcia na portfólia
Možnosť ukladať elementy ako vzory
Mega menu
Integrácia ikon "Font awesome"
CSS editor

Obľúbenosť šablóny

Aké má Enfold hodnotenie na ThemeForeste, koľko šablón sa doteraz predalo a koľko webmasterov jej za dobu existencie stihlo dať používateľskú recenziu? Odpovie nasledujúca tabuľka:

Počet užívateľských recenzií9073 recenzií
Užívateľské hodnotenie96,8 %
Počet stiahnutí šablóny163779 stiahnutí

Chýbajú vám niektoré dôležité parametre u šablóny Enfold? Pozrite sa na ostatné WordPress šablóny, ktoré starostlivo porovnávame a recenzujeme.

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.