BeTheme recenzia

BeTheme


Výhody+ Široké spektrum funkcií a rôznych elementov (súčasťou je aj shortcode generator do článkov, kde nepoužívate ich page builder)
+ Vďaka rozsiahlej databáze hotových vzorov stránok ide o dobré riešenie pre začiatočníkov
+ Súčasťou šablóny je page builder menom Muffin builder

 

Nevýhody– Pre nenáročné projekty možno až príliš sofistikovaná šablóna

 

betheme-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

Celkom 370 predpripravených stránok, 127700 predajov a 5139 užívateľských recenzií – to sú čísla šablóny BeTheme v čase písania recenzie. Ide o komplexnú šablónu, ktorá dáva dôraz predovšetkým na jednoduchosť, rýchlosť a SEO optimalizáciu. Súčasťou je vizuálny page builder, ktorý síce nie je na frontende, ale aj je tak ľahko ovládateľný. Aj vďaka rozsiahlemu množstvu vzorových stránok je človek schopný stvoriť dizajnovo vyladený web aj bez veľkých úprav.

Úprava vo WordPresse v sekcii prispôsobenie je pomerne obmedzená, pretože všetky úpravy robíte v nastavení šablóny. Či už chcete postaviť fórum pomocou pluginu BuddyPress, e-shop cez WooCommerce či obsahový web, BeTheme vám to umožní. Ide o ideálnu šablónu pre freelancerov, ktorí stavajú weby pre klientov v rôznych odboroch. Aj napriek tomu však zostáva vďaka svojej jednoduchosti skvelým riešením aj pre úplných lajkov.

Šablóna s bezkonkurenčným množstvom predpripravených stránok – dokonalá na tvorbu firemných webov v akomkoľvek odvetví

 

Financie

Cenová politika u šablóny BeTheme, a všeobecne na ThemeForeste, je jednoduchá: platíte jednorazovo za licenciu, ktorú môžete využiť na jednom webe (konkrétne u BeTheme ide o sumu 59 $). Pokiaľ chcete šablónu aj na inom webe, treba prikúpiť ďalšiu licenciu.

Spôsob plateniaJednorazová platba za licenciu (1 licencia = 1 web)
Cena59 $

Dôležité parametre

Keďže porovnávame viacúčelové šablóny, považujeme za významné parametre to, či majú page builder a jednoduché Drag&Drop ovládanie. Ďalej tiež hodnotíme responzivitu a podporu dvoch rozšírených pluginov: WooCommerce (plugin pre vlastný e-shop) a BuddyPress (plugin pre pokročilé fóra).

Page builder
Drag & drop
Responzivita
Podpora WooCommerce
Podpora BuddyPress

Pokročilé možnosti

Vybrali sme viac ako desiatku najpoužívanejších funkcií, ktoré ľudia na svojich weboch využívajú. Ponúka šablóna BeTheme všetky funkcie, ktoré potrebujete?

Vlastný font (písmo)
Hotové vzory stránok
Customizácia farieb šablóny
Tlačidlá pre zdieľanie na soc. sieťach
Viac variantov zobrazovania blogu
Sticky bar menu
Možnosť vloženia skriptov
Slider
Predpripravená sekcia na portfólia
Možnosť ukladať elementy ako vzory
Mega menu
Integrácia ikon "Font awesome"
CSS editor

Obľúbenosť šablóny

Aké má BeTheme hodnotenie na ThemeForeste, koľko šablón sa doteraz predalo a koľko webmasterov jej za dobu existencie stihlo dať užívateľskú recenziu? Odpovie nasledujúca tabuľka:

Počet užívateľských recenzií5139 recenzií
Užívateľské hodnotenie96,2 %
Počet stiahnutí šablóny127631 stiahnutí

Ak BeTheme chýbajú niektoré parametre, skúste sa pozrieť na ďalšie nami recenzované WordPress šablóny.

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

No Responses

  1. 3. 4. 2019

    […] na ktorých môžete ďalej stavať – zďaleka tu však nie je toľko vzorov ako napr. V BeTheme či […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.