CyberGhost recenzia

CyberGhost


Výhody
+ Nadmieru užívateľsky prívetivý, je veľmi cenovo výhodný a platba v bitcoinoch

Nevýhody
– Podpora je trošku pomalšia, nenájdete tu live chat ani telefón a v porovnaní s konkurenciou má menej serverov a IP adries

cyberghost-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

Ak hľadáte užívateľsky prívetivú službu VPN, CyberGhost je jedna z tých najlepších. Ponúka jednak obmedzenú verziu zadarmo a tiež platenú verziu, ktorá je až 5x rýchlejšia ako „free verzia“. Dobrá voľba je to predovšetkým ak hľadáte servery v Európe, kde majú najväčšiu ponuku. Pre USA odporúčame zvoliť alternatívu. Vďaka radu serverov v Európe ponúka pomerne slušnú rýchlosť.

Dôležité parametre – 6,3/10

CyberGhost má viac ako 2200 serverov na 62 miestach po celom svete. K dispozícii máte celkom 1000 IP adries. Čím vyšší je počet IP adries, o to je menšia pravdepodobnosť, že budú dané IP adresy zablokované (Google, Netflixom, Facebookom…).

Počet IP adries1,000+
Počet rôznych umiestniení servera27+
Počet serverov1,000+
Počet zariadení5
Štatistiky serveru
Non-logging (zákaz logov)
Anonymné prihlásenie

Zabezpečenie – 8,3/10

O zabezpečenie sa stará šifrovanie SSL. Máte na výber aj zo 128 alebo 256 bitového šifrovania. Hoci 256 bitov zabezpečí vyššiu úroveň bezpečnosti, je o niečo pomalšie ako to 128 bitové. Ak teda nestojíte o veľmi vysoké zašifrovanie, potom vám bez problému postačí to nižšie. Tento poskytovateľ ponúka aj funkciu kill switch, ktorá vás odpojí od internetu ak nastane výpadok na strane CyberGhost.

Kll Switch
256 Encryption
L2TP
PPTP
SSL
TLS

Kompatibilita – 9,9/10

CyberGhost spustíte na všetkých známych platformách a operačných systémoch. Či už hľadáte VPN pre smartfón alebo akýkoľvek notebook, CyberGhost vám urobí radosť. Možnosť platby bitcoinmi poteší tých, ktorí hľadajú kompletnú anonymitu. Súčasne môžete na jednom účte využívať 7 zariadení.

Windows
Linux
iOS
Android
Mac osx
Platba kreditnou kartou
Prijímajú bitcoin?

Podpora – 5/10

CyberGhost má podporu, ktorá beží 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Nájdete tu dokonca live chat, bohužiaľ, nie je k dispozícii telefonická podpora. Kontaktovanie cez e-mail nezaberie väčšinou viac ako zopár hodín alebo nasledujúci deň. Užívateľské fórum tu však chýba.

Nonstop podpora
Live chat
Telefón
Užívateľské fóra

CyberGhost je kvalitná a funkčná VPN, ak ale predsa len hľadáte niečo iné, skúste sa pozrieť na najlepšie VPN.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Dôležité parametre - 6.3/10
  6.3/10
 • Zabezpečenie - 8.3/10
  8.3/10
 • Kompatibilita - 9.9/10
  9.9/10
 • Podpora - 5/10
  5/10
7.4/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.