PureVPN recenzia

PureVPN


Výhody
+ Podpora funguje 24/7, možnosť až piatich zariadení v rovnaký čas a prítomnosť funkcie kill switch

Nevýhody
– Zaznamenávajú nezvyčajne veľa logov svojich užívateľov a prvotné nastavenie je o niečo zložitejšie, ako u iných VPN

purevpn-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

PureVPN je výborná služba. Je spoľahlivá, bezpečná a univerzálna. Majú servery po celom svete (180 umiestnení) a využívajú viac ako 80,000 IP adries. Ideálna, ak chcete odblokovať obsah, ktorý je dostupný len v inej krajine, alebo využívať VPN ako zabezpečenie pri surfovaní internetom na verejných wifi. PureVPN dokáže skryť vašu identitu a šifrovať dáta, ktoré posielate do siete. Ide o jednu z najlepších VPN na trhu, pretože má nespočetné množstvo serverov po celom svete a umožňuje niektoré šikovné používateľské nastavenia (napr. kill switch).

Dôležité parametre – 6,9/10

PureVPN má viac ako 580 serverov na 100 miestach po celom svete. K dispozícii máte až 80,000 IP adries. Vysoký počet IP adries je žiaduci, pretože čím viac ich poskytovateľ má, o to menšia je pravdepodobnosť, že budú dané IP adresy zablokované (Google, Netflixom, Facebookom…).

Počet IP adries80,000+
Počet rôznych umiestniení servera100+
Počet serverov580+
Počet zariadení5
Štatistiky serveru
Non-logging (zákaz logov)
Anonymné prihlásenie

Zabezpečenie – 8,3/10

O zabezpečenie sa stará SSL aj TLS. Máte na výber aj zo 128 alebo 256 bitového šifrovania. Hoci 256 bitov zabezpečí vyššiu úroveň bezpečnosti, je o niečo pomalšie ako to 128 bitové. Ak teda nestojíte o veľmi vysoké zašifrovanie, potom vám bez problému postačí to nižšie. Tento poskytovateľ ponúka aj funkciu kill switch, ktorá vás odpojí od internetu, ak nastane výpadok na strane PureVPN.

Kll Switch
256 Encryption
L2TP
PPTP
SSL
TLS

Kompatibilita – 9,9/10

PureVPN spustíte na všetkých známych platformách a operačných systémoch. Či už hľadáte VPN pre smartfón alebo akýkoľvek notebook, PureVPN vám urobí radosť. Možnosť platby bitcoinmi poteší tých, ktorí hľadajú kompletnú anonymitu. Súčasne môžete na jednom účte využívať 5 zariadení.

Windows
Linux
iOS
Android
Mac osx
Platba kreditnou kartou
Prijímajú bitcoin?

Podpora – 5/10

PureVPN má podporu, ktorá beží 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Najviac si ceníme možnosť live chatu a toho, že nech im napíšete v akúkoľvek dennú dobu, odpovedajú bez dlhého čakania. Kontaktovanie cez e-mail nezaberie väčšinou viac ako pár hodín alebo nasledujúci deň. Užívateľské fórum tu však chýba.

Nonstop podpora
Live chat
Telefón
Užívateľské fóra

Nezaujala vás PureVPN? Skúste sa pozrieť na naše porovnanie najlepších VPN.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Dôležité parametre - 6.9/10
  6.9/10
 • Zabezpečenie - 8.3/10
  8.3/10
 • Kompatibilita - 9.9/10
  9.9/10
 • Podpora - 5/10
  5/10
7.5/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.