IPVanish recenzia

IPVanish


Výhody
+ Neuchovávajú žiadne záznamy o návštevníkoch, môžete platiť kryptomenou a majú obstojný počet serverov po celom svete

Nevýhody
– Nemajú live chat ani telefón a užívateľské prostredie je trochu neintuitívne

ipvanish-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

IPVanish udrží vaše dáta v bezpečí a vašu identitu v anonymite. Keďže táto spoločnosť nezaznamenáva logy, ide o jednu z najlepších VPN pre aktivity, pri ktorých oceníte väčšiu mieru anonymity. Je to dobrá voľba aj v prípadoch, keď chcete napojiť viaceré zariadenia na jeden účet. Väčšiu mieru súkromia dodáva aj možnosť platby pomocou kryptomeny, čo vo svete VPN nie vždy je štandard.

Dôležité parametre – 6,5/10

IPVanish má viac ako 850 serverov na 60 miestach po celom svete. K dispozícii máte až 40,000 IP adries. Vysoký počet IP adries je žiaduci, pretože čím viac ich poskytovateľ má, o to menšia je pravdepodobnosť, že budú dané IP adresy zablokované (Google, Netflixom, Facebookom…).

Počet IP adries40,000+
Počet rôznych umiestniení servera60+
Počet serverov850+
Počet zariadení5
Štatistiky serveru
Non-logging (zákaz logov)
Anonymné prihlásenie

Zabezpečenie – 8,3/10

O zabezpečenie sa stará šifrovanie SSL aj TLS. Máte na výber aj zo 128 alebo 256 bitového šifrovania. Hoci 256 bitov zabezpečí vyššiu úroveň bezpečnosti, je o niečo pomalšie ako to 128 bitové. Ak teda nestojíte o veľmi vysoké zašifrovanie, potom vám bez problému postačí to nižšie. Tento poskytovateľ neponúka funkciu kill switch, čo je pre niekoho niekedy zásadné.

Kll Switch
256 Encryption
L2TP
PPTP
SSL
TLS

Kompatibilita – 9,9/10

IPVanish spustíte na všetkých známych platformách a operačných systémoch. Či už hľadáte VPN pre smartfón alebo akýkoľvek notebook, IPVanish vám urobí radosť. Možnosť platby bitcoinmi poteší tých, ktorí hľadajú kompletnú anonymitu. Súčasne môžete na jednom účte využívať 5 zariadení.

Windows
Linux
iOS
Android
Mac osx
Platba kreditnou kartou
Prijímajú bitcoin?

Podpora – 5/10

IPVanish má podporu, ktorá beží 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Každopádne nenájdete tu ani live chat, ani telefonickú podporu. Kontaktovanie cez e-mail nezaberie väčšinou dlhšie než pár hodín alebo nasledujúci deň. Užitočné informácie nájdete aj na ich užívateľských fórach.

Nonstop podpora
Live chat
Telefón
Užívateľské fóra

Neposkytuje IPVanish VPN dostatočný stupeň ochrany pre vaše súkromie? Skúste sa pozrieť na naše porovnanie VPN.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Dôležité parametre - 6.5/10
  6.5/10
 • Zabezpečenie - 8.3/10
  8.3/10
 • Kompatibilita - 9.9/10
  9.9/10
 • Podpora - 5/10
  5/10
7.4/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.