Hide My Ass VPN recenzia

Hide My Ass VPN


Výhody
+ Služba má 320 umiestnených serverov po celom svete a dostanete sa na americký Netflix

Nevýhody
– Máte možnosť sa pripojiť len na 2 zariadeniach z jedného účtu a poslednou dobou má trochu pokrivenú reputáciu

hmavpn-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

Rozhodnúť sa pre Hide My Ass má význam v prípade, že vašou prioritou je veľký počet umiestnení serverov po svete. V tomto má HMA nad konkurenciou navrch. To okrem iného umožňuje bez problému sledovať americký Netflix odkiaľkoľvek na svete. Na druhej strane nie je vhodnou voľbou, ak je vašou prioritou maximálne súkromie a rýchlosť. V histórii mali totiž niekoľko incidentov, kedy zdieľali dáta s britskou vládou. Majú síce poslednou dobou nejaké negatívne ohlasy, ale celkovo ide o dôveryhodnú spoločnosť, ktorá je pod záštitou celosvetovej spoločnosti AVG.

Dôležité parametre – 5,3/10

Hide My Ass VPN má viac ako 820 serverov na 320 miestach po celom svete. Pretože má toľko serverov, tak pri výpadku jedného môžete ľahko prepnúť na iný, ktorý je blízko. Bolo by síce lepšie, keby sa server prepol automaticky, ale prepnutie na iný server je veľmi intuitívne a rýchle. Vďaka tomu, že je tu toľko serverov je pravdepodobnejšie, že nájdete ten, ktorý je blízko vám – a zvýšiť tak rýchlosť. Alebo si naopak vybrať v inej krajine, v ktorej práve potrebujete, napr. keď je nejaký obsah dostupný iba v danej krajine. Celkom je k dispozícii 93,000 IP adries, čo je v našom teste druhé najlepšie skóre.

Počet IP adries93,000+
Počet rôznych umiestniení servera280+
Počet serverov820+
Počet zariadení2
Štatistiky serveru
Non-logging (zákaz logov)
Anonymné prihlásenie

Zabezpečenie – 8,3/10

O zabezpečenie sa stará SSL aj TLS. Máte na výber aj zo 128 alebo 256 bitového šifrovania. Hoci 256 bitov zabezpečí vyššiu úroveň bezpečnosti, je o niečo pomalšie ako to 128 bitové. Ak teda nestojíte o veľmi vysoké zašifrovanie, potom vám bez problému postačí to nižšie. Tento poskytovateľ nemá funkciu kill switch, čo pre niekoho môže byť rozhodujúcim faktorom.

Kll Switch
256 Encryption
L2TP
PPTP
SSL
TLS

Kompatibilita – 8,5/10

Hide My Ass VPN spustíte na všetkých známych platformách a operačných systémoch. Či už hľadáte VPN pre smartfón alebo akýkoľvek notebook, Hide My Ass VPN vám urobí radosť. Na druhú stranu nemožnosť platiť bitcoinmi nepoteší tých, ktorí hľadajú kompletnú anonymitu. Každopádne môžete využívať iba 2 zariadenia v jeden čas.

Windows
Linux
iOS
Android
Mac osx
Platba kreditnou kartou
Prijímajú bitcoin?

Podpora – 5/10

Hide My Ass VPN môžete kontaktovať cez e-mail alebo live chat. Odpovede cez e-mail sa dočkáte spravidla do 12 hodín v pracovných dňoch. Cez live chat dostanete odpoveď v pracovných dňoch takmer okamžite. Užívateľské fórum tu však chýba.

Nonstop podpora
Live chat
Telefón
Užívateľské fóra

Nie je HMA VPN to pravé pre vaše súkromie? Skúste sa pozrieť na porovnanie najlepších VPN na našom portáli.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Dôležité parametre - 5.3/10
  5.3/10
 • Zabezpečenie - 8.3/10
  8.3/10
 • Kompatibilita - 8.5/10
  8.5/10
 • Podpora - 5/10
  5/10
6.8/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.