EasyLingo recenzia

EasyLingo


Výhody
+ Všetky jazykové úrovne máte v jednej platbe
+ Doživotný prístup
+ Výučba prebieha interaktívne, hravým a originálnym spôsobom


Nevýhody
– Cena patrí medzi vyššie (300 €) a majú iba webovú aplikáciu (nie mobilnú)

 

 

easylingo-logo

Navštíviť web →

Shrnutí:

EasyLingo je unikátny vzdelávací systém, ktorý združuje kurzy od OnlineJazyky.cz do výhodných balíčkov, pričom máte k dispozícii všetky jazykové úrovne (A1 až C2). Ak sa chcete učiť okrem angličtiny aj ďalšie jazyky ako nemčinu, francúzštinu, španielčinu, ruštinu či taliančinu, potom oceníte možnosť obstarania balíčka všetkých jazykov v jednom. Medzi prednosti EasyLinga patrí najmä interaktívne precvičovanie slovíčok a gramatiky.
Všetkými jazykovými úrovňami sprevádza videosprievodca a po celý čas máte lektora na online chate, ktorý je k dispozícii od 8:00 do 16:00 každý pracovný deň. Ideálny systém pre tých, ktorí si chcú štúdium angličtiny (či iných jazykov) urobiť zábavnejšie, spravidelniť si ho a pritom stále zvyšovať jazykové úrovne. Naopak, ak hľadáte cenovo dostupný kurz alebo je vašou prioritou výučba cez mobilnú aplikáciu, potom možno EasyLingo nebude tá správna voľba.

Financie – 10/10

Všetky kurzy OnlineJazyky.cz alebo ušetrite 460 € vďaka EasyLingu

Hoci je cena vyššia ako všetky kurzy, ktoré sme uviedli do porovnávania, je pomer cena/výkon rádovo lepší u EasyLinga. Ak by ste všetky kurzy kúpili zvlášť na Onlinejazyky.cz zaplatili by ste 777€. Keď kúpite kurz EasyLingo, kde sú všetky jazykové úrovne od OnlineJazyky.cz, zaplatíte len 300 €. Všetko si môžete zadarmo vyskúšať v demo verzii a prístup máte doživotne.

Cena300€
Verzia zdarma
Časovo neobmedzená verzia zdarma
Prémiová platená verzia
Časovo neobmedzená platená verzia
Jedna platba za všetky úrovne

Učebné metódy – 10/10

Interaktívna výučba jazykov

Kurz EasyLinga beží na systéme od OnlineJazyky.cz, ktorý sa vyznačuje interaktívnymi učebnými metódami. Medzi najzaujímavejšie funkcie patrí možnosť precvičovania výslovnosti, ktorá prebieha tak, že sa vám prehrá anglická veta, vy ju zopakujete, systém vás nahrá a následne môžete porovnať výslovnosť lektorovu a vašu. Súčasťou je však aj precvičovanie gramatiky, posluch, či rôzne cvičenia. Výukou vás sprevádza niekoľko lektorov, občas atmosféru odľahčí aj Pavel Liška.

Listening/Posluch
Speaking/Rozprávanie
Reading/Čítanie
Writing/Písanie
Nadštandardné interaktívne funkcie
Škola hrou
Originalita3

Rozsah výučby – 7,7/10

Výučba od A až po Z… teda od A1 až po C2 – skrátka všetko

To, čo možno štve niektorých z vás na aplikácii ako je Duolingo je, že hoci je výučba interaktívna a zábavná, nie je príliš vhodná pre pokročilých. EasyLingo je ako Duolingo, ale dovedie vás do vyšších jazykových úrovní (od A1 až do C2). Berte však do úvahy, že súčasťou balíčka kurzov EasyLinga nie sú špecializované kurzy ako príprava na FCE kurz či štátnu maturitu – je však možné ich dokúpiť zvlášť.

Možnosť výberu obťažnosti
A1
A2
B1
B2
C1
C2
Špecializované kurzy
Príprava na FCE či CAE

Kompatibilita – 7,1/10

Spustíte na PC aj mobile, nečakajte však mobilnú appku

Budete mať k dispozícii webovú aplikáciu, ktorú nie je potrebné nijako inštalovať. Dostupná je zo všetkých zariadení, kde máte pripojenie k internetu. Milovníci mobilných aplikácií tu však nepochodia. Je to jeden z dôvodov, prečo nie je možná výučba offline. Toto možno však čiastočne vykompenzovať exportovaním slovíčok.

Webová aplikácia
Mobilná aplikácia
Ide spustiť na PC?
Ide spustiť na mobile a tablete?
Funguje offline?

Jednoduchosť – 8,8/10

Really simple – sehr einfach – veľmi jednoduché 🙂

Vďaka videosprievodcovi a jednoduchému rozloženiu sa tu vyzná aj technicky netalentovaný človek. Administrácia je intuitívna a responzívna. Ako pokračujete kurzom, vidíte aj najrôznejšie štatistiky, ktoré sú stavané tak, aby vás motivovali.

Intuitívne ovládanie4
Videosprievodca
Motivačný program
Vysvetlivky

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Financie - 10/10
  10/10
 • Učebné metódy - 10/10
  10/10
 • Rozsah výučby - 7.7/10
  7.7/10
 • Kompatibilita - 7.1/10
  7.1/10
 • Jednoduchosť - 8.8/10
  8.8/10
8.7/10
Sending
User Review
5 (1 vote)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.