EnglishMe recenzia

EnglishMe


Výhody
+ Cvičenie gramatiky, vysvetlivky a precvičovanie akýchkoľvek slovíčok je tu veľmi dobre spracované
+ Sloboda v tvorbe vlastnej výučby

 


Nevýhody
– Nástroj nemá tak prepracované metódy „speakingu“ ako niektoré iné, nami recenzované platformy

 

englishme-logo

Navštíviť web →

Shrnutí:

Pokiaľ nie je vašou prioritou zábavnosť a interaktivita kurzu, ale rozsiahla databáza testov na rozličné témy, prepracované vysvetlivky gramatiky a šikovný softvér na učenie vlastných slovíčok, potom je pravdepodobne English Me ten pravý kandidát. Nakoľko pochádza aplikácia z dielne HelpForEnglish.cz, využíva ich rozsiahle databázy učebných materiálov a testov. Milovníci spomínaného vzdelávacieho webu tiež ocenia aj férovú cenu 30 €/rok.

Financie – 7/10

English Me je lacný, ale šikovný

Nástroj si máte možnosť počas 7 dní zadarmo otestovať. Ak sa vám zapáči, môžete si ho kúpiť za 30 € ročne. Oproti iným, nami recenzovaným platformám, ide o pomerne nízku cenu. Nevýhodou na cene je len to, že sa platí každý rok. Za túto cenu máte prístup ku všetkým jazykovým úrovniam a cvičebným metódam, ktoré English Me ponúka.

Cena0 €/80 €
Verzia zdarma
Časovo neobmedzená verzia zdarma
Prémiová platená verzia
Časovo neobmedzená platená verzianie (1 rok)
Jedna platba za všetky úrovne

Učebné metódy – 8/10

Klasické učebné metódy HelpForEnglish.cz

Kto sa niekedy na internete pokúšal učiť anglicky, už pravdepodobne niekedy vo svojom živote narazil na vzdelávací web HelpForEnglish.cz. Ide o spoľahlivý zdroj materiálov pre výučbu jazykov. Teraz si predstavte tento web ako webovú aplikáciu. Presne to je aplikácia English Me. Metódy síce nie sú tak interaktívne a pripomínajú klasické školské testy, ale aj tak sa ich posluchom, písaním aj precvičovaním gramatiky veľa naučíte.

Listening/Posluch
Speaking/Rozprávanie
Reading/Čítanie
Writing/Písanie
Nadštandardné interaktívne funkcie
Škola hrou
Originalita3

Rozsah výučby – 7,7/10

Výber zo všetkých jazykových úrovní

Platforma vyčnieva z radu recenzovaných webových aplikácií v tom, že s nákupom obdržíte všetky jazykové úrovne v jednom balení. Nejedná sa o ucelený systém výučby, ale o pomerne voľnú výučbu s dôrazom na individualitu. Napríklad je možné si precvičovať absolútne akékoľvek slovíčka podľa vlastného výberu.

Možnosť výberu obťažnostinie (na základe testu)
A1
A2
B1
B2
C1
C2
Špecializované kurzy
Príprava na FCE či CAE

Kompatibilita – 7,1/10

Webová aplikácia pre všetky zariadenia

Či už sa chcete učiť na tablete, notebooku alebo trebárs telefóne, English Me vám vyjde v ústrety. Ide o online webovú aplikáciu. Bohužiaľ, nenájdete mobilnú aplikáciu, musíte sa teda uspokojiť s tým, že si ju v mobilných zariadeniach budete púšťať v prehliadači.

Webová aplikácia
Mobilná aplikácia
Ide spustiť na PC?
Ide spustiť na mobile a tablete?
Funguje offline?

Jednoduchosť – 6,2/10

Jednoduché s miernym retro dizajnom

Hoci dizajn pôsobí ľahko zastaraným dojmom, na funkčnosť a efektivitu štúdia to nemá vplyv. Po chvíli práce so systémom si osvojíte to, ako s ním pracovať. Dôležité je pre vás horné menu, kde prepínate medzi jednotlivými učebnými metódami. Dobré je tiež vedieť, že kolónka vpravo pri každom teste znázorňuje jeho obťažnosť. Nenájdete tu žiadneho sprievodcu a je preto dôležité si nájsť vlastný systém a učebnú rutinu.

Intuitívne ovládanie5
Videosprievodca
Motivačný program
Vysvetlivky

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Financie - 7/10
  7/10
 • Učebné metódy - 8/10
  8/10
 • Rozsah výučby - 7.7/10
  7.7/10
 • Kompatibilita - 7.1/10
  7.1/10
 • Jednoduchosť - 6.2/10
  6.2/10
7.2/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.