HasOffers recenzia

HasOffers


Výhody
+ Možnosť automatizácie cez API
+ Štatistiky v reálnom čase
+ Odmeňovanie partnerov za predaj, kliknutie i lead

Nevýhody
– Na telefonickú a live chat podporu majú nárok len klienti najvyššieho tarifu za 799 $/mes
– Softvér je v angličtine

 

hasoffers-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

Ak hľadáte komplexné riešenie pre viac správu viac affiliate programov, potom HasOffers prichádza do úvahy. Softvér využívajú najmä stredné a väčšie e-shopy, rovnako tak tí, ktorí chcú rozbehnúť vlastnú affiliate sieť. Vďaka vyššej cene, ktorá začína na 279 $ mesačne, nie je ideálnym riešením pre drobných podnikateľov, ktorí chcú affiliate len vyskúšať. Naopak ide o profesionálny softvér, ktorý odporúčame predovšetkým skúseným marketérom a podnikateľom, ktorí majú ambície affiliate posunúť na vyššiu úroveň.

V systéme na vás čakajú štatistiky v reálnom čase, možnosť automatizácie cez API, rôzne typy odmeňovania (za leady, predaj, kliknutie…) alebo detekcia toho, keď si partner konverzie vytvára sám. Do úvahy musíte brať to, že administrácia aj podpora je v angličtine a so slovenčinou sa tu nestretnete. K dispozícii máte aj mobilnú aplikáciu, kde môžete vy alebo vaši partneri kontrolovať najdôležitejšie štatistiky. Veľmi alternatívny prístup zvolili pre poskytovanie pomoci: pre všetkých, ktorí si platia nižšiu tarifu, je k dispozícii iba e-mailová podpora. A pre tých, ktorí majú vyššiu tarifu za 799 $, je k dispozícii aj live chat a telefón. Nemyslíme si, že u tak drahého softvéru má toto rozdelenie zmysel.

Každopádne ak chcete spravovať viac affiliate programov na jednej platforme a čo sa týka funkcií nechcete robiť kompromisy, pričom ste ochotní si za službu priplatiť, potom odporúčame si HasOffers aspoň zadarmo vyskúšať. Pre bežného majiteľa slovenského e-shopu však odporúčame poobzerať sa po alternatíve ako je napr. Affilbox či iDevAffiliate.

Komplexné (avšak drahé) riešenie pre správu viac affiliate programov

 

Financie – 10/10

Mesačná platba začínajúca na 279 $

Nech už ste malý či väčší podnik, ktorý chce pridať ďalší marketingový kanál alebo napríklad jednotlivec, ktorého ambíciou je rozbehnúť vlastnú affiliate sieť, vždy je rozhodujúca cena. Platí sa mesačne, ročne alebo jednorazovo? Aké cenové tarify prichádzajú do úvahy? A je možné softvér vyskúšať zadarmo? Nasledujúca tabuľka odpovie, ako je na tom HasOffers.

Tarifa 1$3348/rok
Tarifa 2$9588/rok
Tarifa 3-
Jednorazová platba?
Na skúšku zadarmo

Dôležité parametre – 8,1/10

Rad funkcií a možnosť viac affiliate programov pod jednou licenciou

Predsa len však nie je múdre vyberať affiliate platformu len iba podľa ceny. Pred výberom je vhodné si najprv určiť svoju stratégiu a vopred si stanoviť, aké funkcie sú pre vás zásadné. Sú súčasťou vašej stratégie zľavové kupóny? Chcete mať možnosť nastaviť rozdielnu výšku provízie k rôznym kategóriám? Alebo máte v úmysle mať viac affiliate programov na niekoľkých weboch? Pozrite sa nižšie a sami preskúmajte, čo HasOffers vie.

Meranie kliknutí a konverzií
Deeplinky
Možnosť pridať meracie parametre
Neobmedzený počet preklikov bez príplatku
Odkazovanie bez parametra
Meranie konverzií bez cookies
Provízia podľa kategórie produktov
Zľavové kupóny
Viac affiliate kampaní v rámci 1 e-shopu
Viac e-shopov v jednej licencii
Export štatistík
Ručné schvaľovanie provízií
Automatické schvaľovanie provízií
Rozdelenie jednej provízie medzi viacerých partnerov
Multilevel (provízie zo subpartnerov)
API

Kompatibilita – 7/10

Jednoduchá implementácia, celé je to však v angličtine

Väčšina softvérov ide implementovať do každého e-shopového riešenia, pred nákupom však odporúčame vždy kontaktovať podporu a kompatibilitu si skontrolovať. Čo sa týka jazykovej lokalizácie a kompatibility, zoskupili sme niekoľko najpodstatnejších parametrov, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere:

WordPress
Najznámejšie e-shopové riešenie
Je softvér v slovenčine?
Je softvér v angličtine?
Mobilná aplikácia platformy

Podpora – 7,5/10

Live chat a telefón iba keď máte najvyššiu tarifu; inak e-mail

Komunikuje podpora cez live chat? Ponúka aj telefonickú či e-mailovú komunikáciu? A majú slovenskú či anglickú podporu? Pozri nižšie…

E-mail
Live chat
Telefón
Je v slovenčine?
FAQ

Je HasOffers zbytočne drahý alebo nevyužívate všetky funkcie? Skúste sa pozrieť na porovnanie affiliate softvérov na našom serveri.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Financie - 5.5/10
  5.5/10
 • Dôležité parametre - 8.1/10
  8.1/10
 • Kompatibilita - 7/10
  7/10
 • Podpora - 7.5/10
  7.5/10
7/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

No Responses

 1. 4. 4. 2019

  […] ponúka väčšinu mysliteľných funkcionalít a navyše nechcete platiť balík (ako napr. pri HasOffers) a pritom pre vás nie je zásadné, aby bol softvér a podpora v slovenčine, potom stojí za to ho […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.