Post Affiliate Pro recenzia

Post Affiliate Pro


Výhody
+ Obsahuje nadštandardné množstvo funkcií (napr. rozdelenie provízie medzi viacerých partnerov)
+ Pomoc na live chate, e-maili aj telefóne
+ Vyladené API, vďaka ktorému všeličo zautomatizujete

Nevýhody
– Cena patrí medzi tie vyššie

 

post-affiliate-pro-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

Post affiliate Pro patrí medzi svetových lídrov, čo sa affiliate softvérov týka, hoci v SR sa mu doposiaľ väčšieho úspechu nedostalo. Ide o zahraničnú robustnú platformu s pokročilými funkciami, pričom mesačná platba začína na 97 $, pokračuje cez 197 $ a končí na 477 $. Počítať môžete aj so slovenčinou v rámci administrácie aj podpory, ktorú zastihnete na všetkých frontoch (live chat, telefón aj e-mail). Okrem klasických funkcií, ktoré by ste u trackovacieho softvéru čakali, tu nájdete aj pár tých nie úplne štandardných. Jednou z nich je možnosť rozdeliť odmenu z jednej konverzie medzi viacerých partnerov, čo sa hodí najmä vtedy, keď spolupracujete s cashback portálmi a zároveň aj obsahovými partnermi.

Hoci máte obmedzený počet preklikov, limit u najnižšieho tarifu začína na 1 milióne kliknutí mesačne, čo je na slovenské pomery plne dostačujúce a pravdepodobne sa tomu limitu ani nepriblížite (hoci by sme vám to priali). Hneď pri zriadení na vás čaká v administrácii užitočný checklist, čo treba zariadiť, nastaviť a zvážiť pred rozbehnutím vlastného affiliate programu. Všetko si môžete po obmedzenú dobu vyskúšať zadarmo. Ľudia si Post Affiliate Pro často chvália pre svoje vynikajúce API, ktoré umožňuje rad automatizácií (napr. automatické schvaľovanie provízií…).

Robustný affiliate softvér s dlhoročnou tradíciou (známy vo svete, menej známy v SR)

Financie – 7/10

Mesačná platba začínajúca na 97 $

Nech už ste malý či väčší podnik, ktorý chce pridať ďalší marketingový kanál alebo napríklad jednotlivec, ktorého ambíciou je rozbehnúť vlastnú affiliate sieť, vždy je rozhodujúca cena. Platí sa mesačne, ročne alebo jednorazovo? Aké cenové tarify prichádzajú do úvahy? A je možné softvér vyskúšať zadarmo? Nasledujúca tabuľka odpovie, ako je na tom Affilbox.

Tarifa 1$1164/rok
Tarifa 2$2364/rok
Tarifa 3$5724/rok
Jednorazová platba?
Na skúšku zadarmo

Dôležité parametre – 9,4/10

Post Affiliate Pro má všetko, na čo si spomeniete

Predsa len však nie je múdre vyberať affiliate platformu len iba podľa ceny. Pred výberom je vhodné si najprv určiť svoju stratégiu a vopred si stanoviť, aké funkcie sú pre vás zásadné. Sú súčasťou vašej stratégie zľavové kupóny? Chcete mať možnosť nastaviť rozdielnu výšku provízie k rôznym kategóriám? Alebo máte v úmysle mať viac affiliate programov na niekoľkých weboch? Pozrite sa nižšie a sami preskúmajte, čo Post Affiliate Pro vie.

Meranie kliknutí a konverzií
Deeplinky
Možnosť pridať meracie parametre
Neobmedzený počet preklikov bez príplatku
Odkazovanie bez parametra
Meranie konverzií bez cookies
Provízia podľa kategórie produktov
Zľavové kupóny
Viac affiliate kampaní v rámci 1 e-shopu
Viac e-shopov v jednej licencii
Export štatistík
Ručné schvaľovanie provízií
Automatické schvaľovanie provízií
Rozdelenie jednej provízie medzi viacerých partnerov
Multilevel (provízie zo subpartnerov)
API

Kompatibilita – 10/10

Jednoduchá implementácia, možnosť slovenčiny/češtiny

Väčšina softvérov ide implementovať do každého e-shopového riešenia, pred nákupom však odporúčame vždy kontaktovať podporu a kompatibilitu si skontrolovať. Čo sa týka jazykovej lokalizácie a kompatibility, zoskupili sme niekoľko najpodstatnejších parametrov, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere:

WordPress
Najznámejšie e-shopové riešenie
Je softvér v slovenčine?
Je softvér v angličtine?
Mobilná aplikácia platformy

Podpora – 9,4/10

Na všetkých frontoch, aj slovensky/česky

Komunikuje podpora cez live chat? Ponúka aj telefonickú či e-mailovú komunikáciu? A majú slovenskú či anglickú podporu? Pozri nižšie…

E-mail
Live chat
Telefón
Je v slovenčine?
FAQ

Nezaujali vás funkcie alebo cena Post Affiliate Pro? Pozrite sa na najlepšie affiliate softvéry.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Financie - 7/10
  7/10
 • Dôležité parametre - 9.4/10
  9.4/10
 • Kompatibilita - 10/10
  10/10
 • Podpora - 9.4/10
  9.4/10
9/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.