iDevAffiliate recenzia

iDevAffiliate


Výhody
+ Obstojný pomer ceny a výkonu (možnosť jednorazovej platby)
+ Keď chcete, môžete affiliate odkazy skryť, aby vyzerali ako normálne odkazy
+ Možnosť odmeňovať aj netradičnými spôsobmi (pay per click, pay per lead či pay per action)

Nevýhody
– Softvér ani jeho podpora nie je v slovenčine
– Pri jednorazovej platbe máte aktualizácie iba jeden rok

 

idevaffiliate-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

Affiliate softvér iDevAffiliate patrí v porovnaní s inými zahraničnými platformami medzi tie, ktoré okrem širokej funkcionality ponúkajú aj výborný pomer ceny a výkonu. Môžete si vybrať medzi pravidelnou mesačnou platbou alebo jednorazovou cenou bez ďalších poplatkov. Hoci mesačná platba ponúka výhody ako pravidelné aktualizácie a prístup ku všetkým rozšíreniam, jednorazová platba príde vhod malým podnikom, ktoré chcú affiliate vyskúšať a nechcú sa zaväzovať k mesačným platbám.

Softvér je na trhu od roku 1999, pričom spoločnosť stále dodáva nové aktualizácie. Berte do úvahy, že systém je v angličtine, čiže ak je pre vás slovenčina/čeština zásadná, rovno prejdite na recenziu Affilboxu, ktorý je v roku 2019 jednoznačne najrozšírenejším českým affiliate softvérom. Na druhú stranu iDevAffiliate ponúka všetky možné provízne nastavenia: platba za kliknutia, za leady (kontakty) a samozrejme za uskutočnené predaje, pričom si môžete určiť, či chcete odmeňovať percentuálne alebo fixnou čiastkou. Nechýba ani meranie pomocou zľavových kupónov, QR kódov alebo tiež možnosť vytvoriť affiliate odkazy tak, aby nešlo poznať, že ide o affiliate odkazy (tzv. SEO links). Prostredie platformy je prehľadné a aj vďaka video sprievodcovi je všetko pomerne ľahko pochopiteľné aj pre úplného laika.

Ak hľadáte nástroj, ktorý ponúka väčšinu mysliteľných funkcionalít a navyše nechcete platiť balík (ako napr. pri HasOffers) a pritom pre vás nie je zásadné, aby bol softvér a podpora v slovenčine, potom stojí za to ho vyskúšať. Výhodou je možnosť si všetko zadarmo vyskúšať v ich demo verzii.

 

Zahraničný affiliate softvér s dobrým pomerom ceny a výkonu

Financie – 10/10

Plaťte jednorazovo alebo mesačne

Nech už ste malý či väčší podnik, ktorý chce pridať ďalší marketingový kanál alebo napríklad jednotlivec, ktorého ambíciou je rozbehnúť vlastnú affiliate sieť, vždy je rozhodujúca cena . Platí sa mesačne, ročne alebo jednorazovo? Aké cenové tarify prichádzajú do úvahy? A je možné softvér vyskúšať zadarmo? Nasledujúca tabuľka odpovie, ako je na tom iDevAffiliate.

Tarifa 1$199/jednorazovo
Tarifa 2$468/rok
Tarifa 3$708/rok
Jednorazová platba?
Na skúšku zadarmo

Dôležité parametre – 8,8/10

Všetko; len je treba dokupovať licenciu zvlášť ku každému webu

Predsa len však nie je múdre vyberať affiliate platformu len podľa ceny. Pred výberom je vhodné si najprv určiť svoju stratégiu a vopred si stanoviť, aké funkcie sú pre vás zásadné. Sú súčasťou vašej stratégie zľavové kupóny? Chcete mať možnosť nastaviť rozdielnu výšku provízie k rôznym kategóriám? Alebo máte v úmysle mať viac affiliate programov na niekoľkých weboch? Pozrite sa nižšie a sami preskúmajte, čo iDevAffiliate vie.

Meranie kliknutí a konverzií
Deeplinky
Možnosť pridať meracie parametre
Neobmedzený počet preklikov bez príplatku
Odkazovanie bez parametra
Meranie konverzií bez cookies
Provízia podľa kategórie produktov
Zľavové kupóny
Viac affiliate kampaní v rámci 1 e-shopu
Viac e-shopov v jednej licencii
Export štatistík
Ručné schvaľovanie provízií
Automatické schvaľovanie provízií
Rozdelenie jednej provízie medzi viacerých partnerov
Multilevel (provízie zo subpartnerov)
API

Kompatibilita – 6,7/10

Jednoduchá implementácia, celé je to však v angličtine

Väčšina softvérov ide implementovať do každého e-shopového riešenia, pred nákupom však odporúčame vždy kontaktovať podporu a kompatibilitu si skontrolovať. Čo sa týka jazykovej lokalizácie a kompatibility, zoskupili sme niekoľko najpodstatnejších parametrov, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere:

WordPress
Najznámejšie e-shopové riešenie
Je softvér v slovenčine?
Je softvér v angličtine?
Mobilná aplikácia platformy

Podpora – 5,6/10

Anglicky, anglicky a zase anglicky

Komunikuje podpora cez live chat? Ponúka aj telefonickú či e-mailovú komunikáciu? A majú slovenskú či anglickú podporu? Pozri nižšie…

E-mail
Live chat
Telefón
Je v slovenčine?
FAQ

Požadujete od svojho softvéru slovenčinu? Skúste sa pozrieť na porovnanie všetkých najlepších affiliate softvérov.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Financie - 10/10
  10/10
 • Dôležité parametre - 8.8/10
  8.8/10
 • Kompatibilita - 6.7/10
  6.7/10
 • Podpora - 5.6/10
  5.6/10
7.8/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

No Responses

 1. 4. 4. 2019

  […] Každopádne ak chcete spravovať viac affiliate programov na jednej platforme a čo sa týka funkcií nechcete robiť kompromisy, pričom ste ochotní si za službu priplatiť, potom odporúčame si HasOffers aspoň zadarmo vyskúšať. Pre bežného majiteľa slovenského e-shopu však odporúčame poobzerať sa po alternatíve ako je napr. Affilbox či iDevAffiliate. […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.