Tapfiliate recenzia

Tapfiliate


Výhody
+ Vysoká miera customizácie tak, aby administrácia sedela k vášmu brandu
+ Provízia podľa kategórií aj v nižšej tarife
+ Vyskúšanie zadarmo na 14 dní

Nevýhody
– Systém má pár obmedzení (počet partnerov, preklikov…)
– Softvér je v angličtine

 

tapfiliate-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

Tapfiliate je affiliate softvér, ktorý sa vyznačuje predovšetkým dobrým pomerom ceny k výkonu a veľkou mierou customizácie. Váš affiliate program bude vďaka vlastnému CSS či vlastnej registračnej stránke vyzerať ako súčasť vášho webu. Na výber máte z dvoch taríf, jedna za 69 $ mesačne a druhá za 149 $ mesačne. Okrem základných funkcií, ktoré sú štandardom pre každý affiliate systém, tu nájdete aj možnosť opakovaných provízií, nastavenie výšky provízie podľa kategórií či možnosť mať sub-partnerov (MLM). Ako obmedzenie vidíme, že z najnižšieho tarifu nie je možné mať affiliate na vlastnej doméne alebo absenciu telefonickej podpory.

Ide o zahraničnú platformu a o slovenčinu tu rozhodne nezavadíte, treba teda počítať s angličtinou. Nenájdete tu mobilnú aplikáciu ani možnosť affiliate odkazu bez parametra. Hoci tu máte obmedzený počet partnerov a kliknutí, limity sú dostatočné. Výhodou je, že softvér platíte mesačne a nie ste zaviazaní napr. k ročnej platbe (menšiu záťaž na cashflow). Celkovo ide o spoľahlivý, cenovo dostupný softvér, ktorý poslúži najmä menším a stredným e-shopom, ktorí chcú vyskúšať affiliate ako ďalší predajný kanál. Českou a o niečo lacnejšou alternatívou je affiliate softvér Affilbox.

 

Zahraničný affiliate tracking softvér s obstojným pomerom ceny a výkonu

Financie – 7,5/10

Mesačná platba začínajúca na 69 $

Nech už ste malý či väčší podnik, ktorý chce pridať ďalší marketingový kanál alebo napríklad jednotlivec, ktorého ambíciou je rozbehnúť vlastnú affiliate sieť, vždy je rozhodujúca cena. Platí sa mesačne, ročne alebo jednorazovo? Aké cenové tarify prichádzajú do úvahy? A je možné softvér vyskúšať zadarmo? Nasledujúca tabuľka odpovie, ako je na tom Tapfiliate.

Tarifa 1$828/rok
Tarifa 2$1788/rok
Tarifa 3-
Jednorazová platba?
Na skúšku zadarmo

Dôležité parametre – 8,1/10

Najnižšia tarifa je mierne obmedzujúca, ale nič, čo by bránilo úspešnému affiliate programu

Predsa len však nie je múdre vyberať affiliate platformu len iba ceny. Pred výberom je vhodné si najprv určiť svoju stratégiu a vopred si stanoviť, aké funkcie sú pre vás zásadné. Sú súčasťou vašej stratégie zľavové kupóny? Chcete mať možnosť nastaviť rozdielnu výšku provízie k rôznym kategóriám? Alebo máte v úmysle mať viac affiliate programov na niekoľkých weboch? Pozrite sa nižšie a sami preskúmajte, čo Tapfiliate vie.

Meranie kliknutí a konverzií
Deeplinky
Možnosť pridať meracie parametre
Neobmedzený počet preklikov bez príplatku
Odkazovanie bez parametra
Meranie konverzií bez cookies
Provízia podľa kategórie produktov
Zľavové kupóny
Viac affiliate kampaní v rámci 1 e-shopu
Viac e-shopov v jednej licencii
Export štatistík
Ručné schvaľovanie provízií
Automatické schvaľovanie provízií
Rozdelenie jednej provízie medzi viacerých partnerov
Multilevel (provízie zo subpartnerov)
API

Kompatibilita – 6,7/10

Jednoduchá implementácia, celé je to však v angličtine

Väčšina softvérov ide implementovať do každého e-shopového riešenia, pred nákupom však odporúčame vždy kontaktovať podporu a kompatibilitu si skontrolovať. Čo sa týka jazykovej lokalizácie a kompatibility, zoskupili  sme niekoľko najpodstatnejších parametrov, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere:

WordPress
Najznámejšie e-shopové riešenie
Je softvér v slovenčine?
Je softvér v angličtine?
Mobilná aplikácia platformy

Podpora – 5,6/10

Live chat aj e-mail; nepočítajte však s telefónom

Komunikuje podpora cez live chat? Ponúka aj telefonickú či e-mailovú komunikáciu? A majú slovenskú či anglickú podporu? Pozri nižšie…

E-mail
Live chat
Telefón
Je v slovenčine?
FAQ

Nevyhovujú vám funkcie alebo cena Tapfiliate? Nesmúťte, máme pre vás porovnanie najlepších affiliate softvérov.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Financie - 7.5/10
  7.5/10
 • Dôležité parametre - 8.1/10
  8.1/10
 • Kompatibilita - 6.7/10
  6.7/10
 • Podpora - 5.6/10
  5.6/10
7/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.