Invia recenzia

Invia – porovnávač zájazdov


Výhody
+ Bezkonkurenčný počet zájazdov a pobočiek po SR
+ Nadštandardné služby ako prenájmy áut či predaj leteniek
+ Stabilná firma (založená roku 2002)


Nevýhody
– Kvalita zájazdu závisí od konkrétnej cestovnej kancelárie; Invia je „iba“ prostredník

invia-logo

Navštíviť web →

Shrnutí:

Invia je aktuálne najväčším porovnávačom zájazdov na slovenskom trhu. Vo svojej ponuke má viac ako 340 cestoviek a na trhu pôsobí od roku 2002. Berte na vedomie, že ide iba o sprostredkovateľa zájazdov, nie o cestovnú kanceláriu. Vďaka tomu máte však na výber z viac ako 12 miliónov zájazdov. Z tohto dôvodu nie je možné brať zájazdy od Invia ako záruku kvality, pretože vo finále záleží na konkrétnej cestovke – pri výbere zájazdu si teda pozorne preštudujte aj referencie danej cestovnej kancelárie.
Samozrejmosťou porovnávača je pokročilé vyhľadávanie zájazdov, kde môžete filtrovať napr. na základe krajiny, kategórie zájazdu, úrovne hotela či dáta a dĺžky pobytu. Príjemnou výhodou sú recenzie hotelov, kde používatelia vkladajú svoje skúsenosti s daným hotelom (zájazdom). Okrem zájazdov si môžete u Invie zariadiť prenájom auta či kúpiť letenky. Hoci ide o sprostredkovateľa, žiadna kancelária ju nepredbehne v počte pobočiek – po celej republike majú vďaka systému franšíz 46 pobočiek. Solídnou pridanou hodnotou je to, že ak si zakúpite zájazd a daná cestovná kancelária dovtedy skrachuje, Invia garantuje 100 % vrátenie peňazí v rámci programu Faktor 100.

 

Najväčší porovnávač zájazdov aktuálne v roku 2022

Kategória zájazdov – 8,3/10

Vyfiltrujete tu takmer všetky kategórie

Hľadáte exotický zájazd, pobyt v kúpeľoch či trebárs eurovíkend? Niektoré porovnávače zájazdov vám vedia vyfiltrovať presne takú kategóriu, akú hľadáte. Vie však Invia nájsť tie zájazdy, ktoré hľadáte? Dozviete sa v tabuľke nižšie.

Exotické zájazdy
Lyžiarske zájazdy a hory
Dovolenka s deťmi
Dovolenka a aquapark
Adventné zájazdy
Dovolenka a potápanie
Luxusná dovolenka
Poznávacie zájazdy
Dovolenka pre seniorov
Eurovíkendy
Golfové zájazdy
Kúpele a wellness
Plavby
Skupinové zájazdy
Športové zájazdy
Adrenalín
Last minute
First minute

Rozsah služieb – 9,1/10

Bezkonkurenčná ponuka zájazdov

Použiteľnosť porovnávača zájazdov, ak chcete cestovnej agentúry, je najviac závislá od rozsahu služieb, ktoré ponúka. Nasledujúcu sekciu preto považujeme za jednu z najzásadnejších a berieme na ňu veľký ohľad pri zostavovaní porovnania cestovných agentúr. Ako si stojí Invia?

Počet cestoviek v ponuke342
Približný počet zájazdov12 mil
Počet pobočiek46
Užívateľské recenzie hotelov
Vlastný cestovateľský magazín
Prenájom áut
Predaj leteniek

Podpora – 10/10

Na všetkých frontoch, aj cez víkendy

Komunikuje podpora cez live chat? Ponúka aj telefonickú či e-mailovú komunikáciu? Aká je ich pracovná doba? To nájdete v tabuľke nižšie:

Live chat
Telefón
E-mail
Pracovný časPo-Ne 7-22 hod

Viac informácií →

Naše hodnotenie
  • Kategória zájazdov - 8.3/10
    8.3/10
  • Rozsah služieb - 9.1/10
    9.1/10
  • Podpora - 10/10
    10/10
9.1/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.