KeepKey recenzia

KeepKey


Výhody
+ Veľmi bezpečné úložisko kryptomien, prémiový dizajn peňaženky a veľký LCD displej

Nevýhody
– Mierne väčšie rozmery než iné hardvérové peňaženky, trochu holá administrácia v Chrome rozšírení a vyššia cena

keepkey-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

Jedná sa o offline peňaženku, preto je KeepKey spoločne s inými hardvérovými peňaženkami tým najbezpečnejším možným riešením pre uchovanie vašich Bitcoinov. Nad ostatnými vyčnieva bezpochyby svojím luxusným vzhľadom, väčšími rozmermi a prémiovou LCD obrazovkou. Väčšie rozmery však trochu sťažujú každodenné fungovanie, teda ak chcete aktívne využívať peňaženku na platenie. Ide skôr o zariadenie do ktorého uložíte väčšie čiastky kryptomien a následne ho uschováte niekam do trezoru. KeepKey skrátka funguje tak, ako má, a v krypto komunite má mnoho priaznivcov.

Kompatibilita – 6,2/10

Rozšírenie do Chrome, to je to o čo tu ide

Prvotná aktivácia zariadenia je veľmi jednoduchá. KeepKey stačí pripojiť k PC a riadiť sa inštrukciami na obrazovke. Ako základné rozhranie využíva táto hardvér peňaženka rozšírenie Chrome. Pričom pri počiatočnom procese je najdôležitejšie zapísať si správne seed, vďaka ktorému môžete obnoviť prístup k svojim privátnym kľúčom aj v prípade straty. Hoci peňaženka nemá vlastnú mobilnú aplikáciu, môžete pomocou OTG adaptéra pripojiť zariadenie k mobilu a cez aplikáciu MyCelium posielať platby aj cez mobil.

Webová aplikácia
Mobilná aplikácia
Desktop klient
Je v slovenčine?

Zabezpečenie – 9,8/10

Hardvérová pevnosť pre vaše kryptomeny

KeepKey nie je pripojený k sieti a teda takmer neexistuje šanca, aby ste o vaše kryptomeny prišli kvôli hackerskému útoku. K plnému využívaniu peňaženky je potrebné poznať PIN a fyzicky ju mať pri sebe, čo z nej robí, s nadsádzkou, nedobytnú Bitcoin pevnosť. Pri zapojení k počítaču pomocou USB sa zariadenie zapne a môžete s ním už operovať podľa svojho. Nemajte teda strach, že by sa vybila batéria a vy o svoje kryptomeny prišli. Žiadna batéria tu nie je.

Poskytovateľ nevlastní vaše bitcoiny
Je offline?
Záloha

Podpora kryptomien – 7/10

Lepší priemer, čo sa počtu mien týka

V rozsahu podporovaných kryptomien spadá do lepšieho priemeru. Stále sa pridávajú nové a aktuálne tu môžete ukladať digitálne meny ako Bitcoin, LiteCoin, NameCoin, DogeCoin, Dash, Testnet či Ethereum. Prepínanie medzi jednotlivými menami je intuitívne, pretože pre každú kryptomenu máte zvlášť účet.

Podporuje viac mien?
Aké kryptomeny podporuje?Bitcoin, LiteCoin, NameCoin, DogeCoin, Dash, Testnet, Ethereum

Reputácia – 8,5/10

Drahší, ale prémiovejší

Ľudia KeepKey milujú hlavne vďaka svojmu prémiovému dizajnu a veľkej prehľadnej LCD obrazovke na samotnom zariadení. Na Amazone má teda viac ako 86 % pozitívnych recenzií. Aj napriek tomu, že je funkcionálne rovnaký ako iné hardvér peňaženky, je obdarený trochu vyššou cenovkou. Je potrebné si uvedomiť, že si priplácate za nádherný dizajn, nie za extra funkčnosť, ktorú iné peňaženky nemajú. Má veľmi dobrú reputáciu.

Hodnotenie na Amazone, Cryptocompare.comA: 4,3/5
Pomer pozitívnych recenzií219 (86 %)
Pomer negatívnych recenzií34 (14 %)

Ak vám chýbajú niektoré meny v krypto peňaženke KeepKey, pozrite sa na porovnanie najlepších krypto peňaženiek na našom portáli.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Kompatibilita - 6.2/10
  6.2/10
 • Zabezpečenie - 9.8/10
  9.8/10
 • Podpora kryptomien - 7/10
  7/10
 • Reputácia - 8.5/10
  8.5/10
7.9/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.