LiveChat Inc recenzia

LiveChat Inc


Výhody
+ Možnosť v reálnom čase sledovať to, čo používateľ píše do chat okna
+ Umožňuje Co-Browsing (zdieľanie obrazovky)
+ Napojenie na ticketovací systém (systém zákazníckej podpory)


Nevýhody
– Je tu len časovo obmedzená verzia zadarmo

 

livechatinc-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

Live chat Inc je pokročilý live chat softvér, ktorý sa právom radí medzi tie najlepšie na trhu. Hoci tu nájdete len časovo obmedzenú verziu zdarma, platená verzia, ktorá začína na 16 $ mesačne, ponúka slušný pomer ceny k výkonu. Predovšetkým ide okrem live chatu aj o kompletnú správu zákazníckej podpory pomocou ticketovacieho systému, ktorý spája správy z e-mailu i chatu. Unikátnou funkciou je napríklad aj možnosť vidieť v reálnom čase to, čo píše návštevník do chat okna ešte pred tým, ako to odošle. To vám umožní rýchlejšie reagovať a odpoveď si dostatočne pripraviť.

Pomocou externej integrácie ste schopní tu aktivovať aj funkciu Co-Browsing, ak je pre vás dôležitá (ide o zdieľanie obrazovky s užívateľom). Nechýba ani aplikácia na Windows, MacOS, iOS či Android. V porovnaní s konkurenciou má dizajn chat okna pomerne svieži a moderný nádych. Customizácia je nadpriemerná aj preto, že máte na výber až z 6 rôznych dizajnov chat okien (úprava farieb či pridanie vlastného CSS je samozrejmosťou). Ľahko môžete prepnúť do offline módu, prezerať profily návštevníkov, sledovať konverzie z oslovených užívateľov či nechať ich hodnotiť vašich operátorov. Nie je však možné robiť si súkromné poznámky u jednotlivých kontaktov.

Pokiaľ chcete stabilné live chat riešenie s dlhoročnou tradíciou, sviežim dizajnom a prepracovaným systémom zákazníckej podpory a zároveň pre vás nie je priorita, aby bolo všetko zadarmo, potom Livechat Inc stojí za to vyskúšať.
Pokročilý live chat s možnosťou vidieť, čo inde neuvidíte

 

Pokročilý live chat s chytrou automatizáciou

Financie – 6,8/10

3 tarify; cena začína na 16 $ mesačne

Nech už hľadáte akékoľvek funkcie, prvá vec, ktorá človeka pri výbere live chatu zaujíma, je cena. Spravidla sa stretnete s tarifou, u ktorej platíte mesačne. Niekedy tiež live chat ponúka verziu zadarmo (časovo obmedzenú alebo neobmedzenú). Ako je na tom ale Livechat Inc?

Mesačná tarifa 1 (za 1 operátora)16$
Mesačná tarifa 2 (za 1 operátora)33$
Mesačná tarifa 3 (za 1 operátora)50$
Časovo neobmedzená verzia zdarma
Free trial
Možnosť jednorazovej platby

Dôležité parametre – 8,3/10

Vidíte aj to, čo používateľ práve píše do chat okna

Každý majiteľ e-shopu či webu má pre svoj projekt iné priority. Niekto ocení ľahkú možnosť presúvať konverzácie medzi operátormi. Iný naopak trebárs lipne na riadnom upozorňovaní, keď návštevník napíše a operátor (vy) nie je online (napr. cez push notifikáciu alebo e-mail). Pokiaľ máte náročnejšie požiadavky na customizáciu chat okna, aby rezonovalo s vaším brandom, potom má napríklad zmysel sa pozerať po možnosti CSS úprav. Vybrali sme preto tie najdôležitejšie parametre služby Livechat Inc a natlačili ich do jednej prehľadnej tabuľky:

Počet konverzáciíneobmedzene
Počet operátorovneobmedzene
Profily zákazníkov (história, lokácia...)
Hodnotenie spokojnosti s odpoveďou
Pripravené odpovede
Automatické pozdravenie
Sledovanie konverzií oslovených návštevníkov
Transfer konverzácie medzi operátormi
CSS customizácia
Súkromné ​​poznámky
Co-Browsing (spolupráca v reálnom čase)
Počet webovneobmedzene
Offline správy
Video nahrávky činnosti užívateľa
Notifikácia pre operátora (e-mail, push...)
Zaslanie kópie konverzácie na e-mail
API

Kompatibilita a podpora – 7,8/10

Aplikácia ako mobilná, tak desktopová; podpora (anglicky) funguje skvele

Mobilná návštevnosť už dávno nie je len doplnkom k tej desktopovej… Preto je v mnohých prípadoch zásadné, či sa chat okno zobrazuje správne aj na mobilných zariadeniach. Pre mnohých je tiež dôležitým faktorom, či je softvér v slovenčine a či podpora komunikuje slovensky. Ako si v kompatibilite a podpore vedie Livechat Inc?

Prispôsobené pre mobilné zobrazenie
Je frontend softvéru v slovenčine?
Je softvér v angličtine?
Podpora v slovenčine
Live chat
E-mail
Telefón
FAQ

Pozrite sa na naše porovnanie nástrojov pre web chat.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
  • Financie - 6.8/10
    6.8/10
  • Dôležité parametre - 8.3/10
    8.3/10
  • Kompatibilita a podpora - 7.8/10
    7.8/10
7.6/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.