ZenDesk Chat recenzia

ZenDesk Chat


Výhody
+ Možnosť jednoduchého napojenia na softvér pre zákaznícku podporu Zendesk
+ Prepracovaná customizácia a automatizácia
+ Je tu funkcia Co-Browsing (zdieľanie obrazovky)


Nevýhody
– Verzia zdarma je veľmi obmedzená a v praxi takmer nepoužiteľná

 

zendeskchat-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

ZenDesk Chat je vtedajší Zopim, ktorý sa stal súčasťou známej platformy pre správu zákazníckej podpory: ZenDesk. Ide o veľmi pokročilý live chat, ktorý vyčnieva veľkou mierou customizácie a pokročilou automatizáciou. Môžete napríklad nastaviť po akej dobe vašej nečinnosti začnete byť offline. Samozrejmosťou sú potom automatické správy na základe rôznych spúšťačov ako napr. doba na stránke, počet navštívených stránok, navštívenie konkrétnej stránky a pod. ZenDesk Chat umožňuje tiež proaktívne začať konverzáciu s akýmkoľvek návštevníkom webu. V administrácii vidíte rad užitočných info o respondentoch ako lokáciu, navštívené stránky či dĺžku ich návštevy. Pre lepšiu prehľadnosť môžete tiež vyhľadávať v kompletnej histórii vašich konverzácií.

Ako jeden z mála live chatov ponúka funkciu Co-Browsing, vďaka ktorej môžete zdieľať obrazovku s návštevníkom webu v reálnom čase. To sa hodí najmä keď potrebujete pomôcť zákazníkovi s nejakým konkrétnym nastavením. Ak ste človek, ktorý je neustále na cestách bez prístupu k desktopu, pravdepodobne oceníte mobilnú aplikáciu na iOS či Android. Máte na výber z troch taríf, preto nemusíte platiť za funkcie, ktoré by ste inak nevyužili.
Ide o kompletné live chat riešenie so všetkým, čo by ste od takejto platformy čakali. Hoci majú verziu zdarma, pre seriózne využívanie sa nezaobídete bez platenej tarify začínajúcej od 14 $/mesačne.

 

Robustný live chat so všetkým, čo by človek od live chatu čakal

Financie – 7,9/10

3 tarify; cena začína na 14 $ mesačne

Nech už hľadáte akékoľvek funkcie, prvá vec, ktorá človeka pri výbere live chatu zaujíma, je cena. Spravidla sa stretnete s tarifou, u ktorej platíte mesačne. Niekedy tiež live chat ponúka verziu zadarmo (časovo obmedzenú alebo neobmedzenú). Ako je na tom ale ZenDesk Chat?

Mesačná tarifa 1 (za 1 operátora)14$
Mesačná tarifa 2 (za 1 operátora)29$
Mesačná tarifa 3 (za 1 operátora)59$
Časovo neobmedzená verzia zdarma
Free trial
Možnosť jednorazovej platby

Dôležité parametre – 8,9/10

Automatické správy a možnosť funkcie Co-Browsing

Každý majiteľ e-shopu či webu má pre svoj projekt iné priority. Niekto ocení ľahkú možnosť presúvať konverzácie medzi operátormi. Iný naopak trebárs lipne na riadnom upozorňovaní, keď návštevník napíše a operátor (vy) nie je online (napr. cez push notifikáciu alebo e-mail). Pokiaľ máte náročnejšie požiadavky na customizáciu chat okna, aby rezonovalo s vaším brandom, potom má napríklad zmysel sa pozerať po možnosti CSS úprav. Vybrali sme preto tie najdôležitejšie parametre služby ZenDesk Chat a natlačili ich do jednej prehľadnej tabuľky:

Počet konverzáciíneobmedzene
Počet operátorovneobmedzene
Profily zákazníkov (história, lokácia...)
Hodnotenie spokojnosti s odpoveďou
Pripravené odpovede
Automatické pozdravenie
Sledovanie konverzií oslovených návštevníkov
Transfer konverzácie medzi operátormi
CSS customizácia
Súkromné ​​poznámky
Co-Browsing (spolupráca v reálnom čase)
Počet webovneobmedzene
Offline správy
Video nahrávky činnosti užívateľa
Notifikácia pre operátora (e-mail, push...)
Zaslanie kópie konverzácie na e-mail
API

Kompatibilita a podpora – 8,3/10

Podpora funguje bez problému, nie je však v slovenčine

Mobilná návštevnosť už dávno nie je len doplnkom k tej desktopovej… Preto je v mnohých prípadoch zásadné, či sa chat okno zobrazuje správne aj na mobilných zariadeniach. Pre mnohých je tiež dôležitým faktorom, či je softvér v slovenčine a či podpora komunikuje slovensky. Ako si v kompatibilite a podpore vedie ZenDesk Chat?

Prispôsobené pre mobilné zobrazenie
Je frontend softvéru v slovenčine?
Je softvér v angličtine?
Podpora v slovenčine
Live chat
E-mail
Telefón
FAQ

Nevyhovuje vám ZenDesk? Skúste sa pozrieť na naše porovnanie softvérov pre live chat.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
  • Financie - 7.9/10
    7.9/10
  • Dôležité parametre - 8.9/10
    8.9/10
  • Kompatibilita a podpora - 8.3/10
    8.3/10
8.4/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.