Smartsupp recenzia

Smartsupp


Výhody
+ Časovo neobmedzená verzia zdarma
+ Video nahrávky činnosti používateľov pre lepšiu analytiku
+ Neobmedzený počet webov a konverzáci


Nevýhody
– Nie príliš moderne vyzerajúce chat okno (december 2018)
– Slabšia organizácia kontaktov

smartsupp-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

Smartsupp je slovenskými e-shopmi jedným z najpoužívanejších live chatov na trhu. Patrí však naozaj na špičku? Ide rozhodne o solídne spracovaný live chat, ktorý má svoje pozitíva (i negatíva). Je to český softvér, preto češtinu nájdete ako v samotnej platforme, tak aj u podpory. Ak hľadáte live chat zadarmo, potom vás poteší štedrá bezplatná verzia (má však svoje obmedzenia). Naprieč tarifami nájdete potom funkcie ako predpripravené či automatické odpovede, offline správy, sledovanie konverzií oslovených návštevníkov, hodnotenie operátora a zo všetkého najunikátnejšie: video nahrávky činnosti užívateľov.

Tieto nahrávky slúžia k lepšiemu pochopeniu toho, ako používatelia používajú váš web.
Chat okno si môžete do istej miery customizovať – pridať svoje farby, logo, vybrať si z rôznych dizajnov chat bublín a pre skutočných fajnšmekrov je tu aj možnosť upraviť okno pomocou CSS. Na druhú stranu podľa vkusu niekoľkých recenzentov (i nás) má ich chat okno oproti konkurencii mierne zastaraný dizajn. Čo sa však Smartsuppu musí nechať, je veľký výber z možných integrácií (napr. Shopify, Eshop rychle, Presta Shop, Shoptet, Wix…), ktorý vám umožňuje bezproblémovú inštaláciu do väčšiny e-shopových platforiem.

Nenájdete tu funkciu Co-Browsing, ktorá by operátorovi umožňovala zdieľať obrazovku s respondentom v reálnom čase (ako napr. pri Olark). Ak máte radi prehľad aj keď nie ste pri PC, potom oceníte ich aplikáciu na iOS aj Android. Mobilné zobrazenie chat okna je tiež bezproblémové. Organizácia kontaktov v administrácii je obstojná, ale v porovnaní s niektorými konkurentmi je priemerná (môžete meniť meno, e-mail, ale nie je možné vytvárať kategórie). Pokiaľ máte slovenský e-shop a hľadáte spoľahlivý live chat, ktorý ponúka aj niečo navyše v podobe video nahrávok užívateľov, potom Smartsupp môže byť múdrou voľbou.

 

Obľúbený český live chat s video nahrávkami užívateľov

Financie – 8,7/10

Štedrá verzia zadarmo, ale za peniaze dostanete viac možností

Nech už hľadáte akékoľvek funkcie, prvou vecou, ktorá človeka pri výbere live chatu zaujíma, je cena. Spravidla sa stretnete s tarifou, u ktorej platíte mesačne. Niekedy tiež live chat ponúka verziu zadarmo (časovo obmedzenú alebo neobmedzenú). Ako je na tom ale Smartsupp?

Mesačná tarifa 1 (za 1 operátora)10$
Mesačná tarifa 2 (za 1 operátora)23,75$
Mesačná tarifa 3 (za 1 operátora)-
Časovo neobmedzená verzia zdarma
Free trial
Možnosť jednorazovej platby

Dôležité parametre – 9,4/10

Okrem live chatu aj videonahrávky činnosti návštevníkov

Každý majiteľ e-shopu či webu má pre svoj projekt iné priority. Niekto ocení ľahkú možnosť presúvať konverzácie medzi operátormi. Iný naopak trebárs lipne na riadnom upozorňovaní, keď návštevník napíše a operátor (vy) nie je online (napr. cez push notifikáciu alebo e-mail). Pokiaľ máte náročnejšie požiadavky na customizáciu chat okna, aby rezonovalo s vaším brandom, potom má napríklad zmysel sa pozerať po možnosti CSS úprav. Vybrali sme preto tie najdôležitejšie parametre služby Smartsupp a natlačili ich do jednej prehľadnej tabuľky:

Počet konverzáciíneobmedzene
Počet operátorovneobmedzene
Profily zákazníkov (história, lokácia...)
Hodnotenie spokojnosti s odpoveďou
Pripravené odpovede
Automatické pozdravenie
Sledovanie konverzií oslovených návštevníkov
Transfer konverzácie medzi operátormi
CSS customizácia
Súkromné ​​poznámky
Co-Browsing (spolupráca v reálnom čase)
Počet webovneobmedzene
Offline správy
Video nahrávky činnosti užívateľa
Notifikácia pre operátora (e-mail, push...)
Zaslanie kópie konverzácie na e-mail
API

Kompatibilita a podpora – 9,4/10

Česká podpora bez telefónu

Mobilná návštevnosť už dávno nie je len doplnkom k tej desktopovej… Preto je v mnohých prípadoch zásadné, či sa chat okno zobrazuje správne aj na mobilných zariadeniach. Pre mnohých je tiež dôležitým faktorom, či je softvér v slovenčine a či podpora komunikuje slovensky. Ako si v kompatibilite a podpore vedie Smartsupp?

Prispôsobené pre mobilné zobrazenie
Je frontend softvéru v slovenčine?
Je softvér v angličtine?
Podpora v slovenčine
Live chat
E-mail
Telefón
FAQ

Chýbajú vám u Smartsuppu nejaké funkcie? Skúste sa pozrieť na porovnanie nástrojov na web chat.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
  • Financie - 8.7/10
    8.7/10
  • Dôležité parametre - 9.4/10
    9.4/10
  • Kompatibilita a podpora - 9.4/10
    9.4/10
9.2/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.