Tawk.to recenzia

Tawk.to


Výhody
+ Vynikajúci pomer cena/výkon (kompletne zadarmo)
+ Pokročilé funkcie ako napr. automatické správy
+ Veľa možností vlastnej customizácie


Nevýhody
– Podľa skúseností niekoľkých klientov je prvotné nastavenie zložitejšie a chvíľu trvá sa v systéme zorientovať

tawkto-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

Tawk.to je známa live chat platforma, ktorá na trhu live chatov zásadne zamiešala s kartami. To, čo bolo predtým dostupné iba v platených tarifách, je u Tawk.to kompletne zadarmo. Platíte len vtedy, keď chcete odstrániť ich branding v chat okne alebo keď si chcete najať ich chat agentov. Hoci sa niektorí sťažujú, že customizácia a prvotné nastavenie je mierne komplikovanejšie, môžete si upraviť pomerne dosť (farby, rôzne dizajny chat okien, veľkosť, či dokonca vlastné CSS). Medzi pokročilé funkcie patria automatické správy, ktoré e-shopom pomáhajú navyšovať predaje. Samozrejmosťou sú potom funkcie ako predpripravené odpovede, transfer konverzácií medzi operátormi, offline správy či vlastné API.
Pomerne dosť možností vám Tawk.to ponúkne pri organizovaní kontaktov: môžete písať ku kontaktom poznámky, meniť mená, radiť do kategórií, vidíte ich históriu prehliadania, čas strávený na webe a samozrejme tu nájdete aj e-mail. Na druhú stranu Tawk.to funkciu Co-Browsing, kedy v reálnom čase zdieľate obrazovku s respondentom, teraz neponúka (hoci to čoskoro plánujú). Síce administráciu máte v angličtine, ale samotné chat okno môžete upraviť kompletne do slovenčiny/češtiny (návštevníci vášho webu v praxi ani nespoznajú, že ide o zahraničnú platformu).

Ak hľadáte bezplatný live chat na váš web, pričom nechcete prísť o užitočné funkcie týkajúce ako sú rôzne automatizácie či pokročilá organizácia kontaktov, potom Tawk.to môže byť prijateľná cesta. Ide však o nástroj zadarmo, preto je treba vždy všetko brať s rezervou a nespoliehať naň na 100 %.

 

Prekvapivo prepracovaný live chat zadarmo

Financie – 9,4/10

Bezkonkurenčná cena 0 Eur, platíte len za odstránenie ich brandingu

Nech už hľadáte akékoľvek funkcie, prvá vec, ktorá človeka pri výbere live chatu zaujíma, je cena. Spravidla sa stretnete s tarifou, u ktorej platíte mesačne. Niekedy tiež live chat ponúka verziu zadarmo (časovo obmedzenú alebo neobmedzenú). Ako je na tom ale Tawk.to?

Mesačná tarifa 1 (za 1 operátora)0$
Mesačná tarifa 2 (za 1 operátora)$15
Mesačná tarifa 3 (za 1 operátora)-
Časovo neobmedzená verzia zdarma
Free trial
Možnosť jednorazovej platby

Dôležité parametre – 8,3/10

Všetko, čo od live chatu možno očakávať

Každý majiteľ e-shopu či webu má pre svoj projekt iné priority. Niekto ocení ľahkú možnosť presúvať konverzácie medzi operátormi. Iný naopak trebárs lipne na riadnom upozorňovaní, keď návštevník napíše a operátor (vy) nie je online (napr. cez push notifikáciu alebo e-mail). Pokiaľ máte náročnejšie požiadavky na customizáciu chat okna, aby rezonovalo s vaším brandom potom má napríklad zmysel sa pozerať po možnosti CSS úprav. Vybrali sme preto tie najdôležitejšie parametre služby Tawk.to a natlačili ich do jednej prehľadnej tabuľky:

Počet konverzáciíneobmedzene
Počet operátorovneobmedzene
Profily zákazníkov (história, lokácia...)
Hodnotenie spokojnosti s odpoveďou
Pripravené odpovede
Automatické pozdravenie
Sledovanie konverzií oslovených návštevníkov
Transfer konverzácie medzi operátormi
CSS customizácia
Súkromné ​​poznámky
Co-Browsing (spolupráca v reálnom čase)
Počet webovneobmedzene
Offline správy
Video nahrávky činnosti užívateľa
Notifikácia pre operátora (e-mail, push...)
Zaslanie kópie konverzácie na e-mail
API

Kompatibilita a podpora – 8,3/10

Podpora funguje skvele, je však v angličtine

Mobilná návštevnosť už dávno nie je len doplnkom k tej desktopovej… Preto je v mnohých prípadoch zásadné, či sa chat okno zobrazuje správne aj na mobilných zariadeniach. Pre mnohých je tiež dôležitým faktorom, či je softvér v slovenčine a či podpora komunikuje slovensky. Ako si v kompatibilite a podpore vedie Tawk.to?

Prispôsobené pre mobilné zobrazenie
Je frontend softvéru v slovenčine?
Je softvér v angličtine?
Podpora v slovenčine
Live chat
E-mail
Telefón
FAQ

Ak vám chýba nejaké funkcie u Tawk.to, skúste sa pozrieť na naše porovnanie softvérov pre live chat.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
  • Financie - 9.4/10
    9.4/10
  • Dôležité parametre - 8.3/10
    8.3/10
  • Kompatibilita a podpora - 8.3/10
    8.3/10
8.7/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.