Partnernaurovni.sk recenzia

Partnernaurovni.sk


Výhody
+ Vedecká metóda zoznámenia sa, založená na osobnostnom teste; možnosť aj vlastného vyhľadávania medzi užívateľmi
+ Veľká základňa používateľov (800 tisíc mesačných návštev)
+ Ideálna pre vážnejší vzťah


Nevýhody
– Vo verzii zadarmo neurobíte skoro nič
– Sťažnosti od užívateľov na neupozornenie pri predlžovaní členstva (odporúčame rušiť členstvo v predstihu)

partnernaurovni-logo

Navštíviť web →

Shrnutí:

Zoznamka Partnernaurovni.sk patrí k tým najznámejším na Slovensku (aj v Európe). Na zámorských trhoch ako je USA, Austrália a pod. vystupuje pod brandom EliteSingles – ide o celosvetovú veľmoc v zoznamovaní. Dobré ohlasy má od ľudí, ktorí hľadajú skôr vážnejšiu známosť. Naopak, užívatelia, ktorí hľadajú primárne flirt či krátkodobú známosť, tu príliš nepochodia (pre tých odporúčame skôr Badoo alebo Tinder). Hoci máte možnosť službu využiť zadarmo, takmer nič v bezplatnej verzii neurobíte. V platenej verzii naopak dostávate odporúčania od Partnernaurovni.sk na potenciálnych partnerov podľa osobnostného testu, ktorý absolvujete pri registrácii (na základe vašich záľub, životných hodnôt či trebárs preferovaného náboženstva). Okrem toho môžete tiež vyhľadávať možné náprotivky zo svojho okolia pomocou pokročilého vyhľadávača.
Základnou hodnotou Partnernaurovni.sk je bezpečnosť, preto sa tu profily schvaľujú manuálne. Aj keď si za túto zoznamku budete musieť zaplatiť, výhodou je, že táto vstupná bariéra odradí väčšinu podvodníkov a výsledkom je menšie percento falošných profilov (buďte však stále obozretní pri zoznamovaní cez internet). Mobilná aplikácia je dostupná pre iOS aj Android a tie sa od webu takmer nelíšia (sú ale mierne „osekané“). Ak teda hľadáte skôr vážnejšiu známosť a nevadí vám si priplatiť, potom Partnernaurovni.sk je teraz v roku asi tou najlepšou možnou cestou. Nevýhodou pre niektorých môže byť vyšší pomer ľudí v strednom veku a to, že málokto na tejto platforme hľadá voľnejšie vzťahy. Kritika od niektorých užívateľov padla aj na automatické predĺženie členstva – treba si dať pozor a zrušiť si ho v predstihu.

Obľúbená zoznamka so širokou základňou ľudí hľadajúcich vážny vzťah

Financie – 8,4/10

Jedna z najdrahších legitímnych zoznamiek

Okrem verzie zadarmo, kde neurobíte skoro nič, máte na výber z troch taríf. Môžete platiť raz za 3 mesiace 84 €, raz za pol roka 120 € a raz za rok 179 €.

Cena179 €/ročne
Garancia sprostredkovania
Verzia zdarma

Dôležité parametre – 9,8/10

Najväčšia platená zoznamka na Slovensku aj v roku

Výber správnej zoznamky je náročný proces, preto sme vybrali tie parametre, podľa ktorých si ich nezadaní najčastejšie vyberajú. Najväčší dôraz však kladieme na jej obľúbenosť a počet užívateľov, pretože to je vo finále rozhodujúci faktor, či na danej platforme máte šancu nájsť svoj dokonalý náprotivok.

Vedecká metóda zoznámenia
Manuálne schválenie profilu
Zasielanie správ
Platená zoznamka (menej falošných profilov)
Vhodné skôr pre:vážna známosť
Počet mesačných návštev324 tis
Počet registrovaných užívateľov13 mil (po celej Európe)

Podpora a kompatibilita – 8,7/10

Aplikácia pre iOS aj Android; podpora iba cez kontaktný formulár

Komunikuje podpora iba cez kontaktný formulár? Ponúka aj telefonickú či e-mailovú komunikáciu? A rozbehnete Partnernaurovni.sk aj ako mobilnú aplikáciu? To nájdete v tabuľke nižšie:

E-mail
Telefón
Kontaktný formulár
Live chat
Sekcia FAQ na webe
Web
Mobilná aplikácia iOS
Mobilná aplikácia Android

Viac informácií →

Naše hodnotenie
  • Financie - 8.8/10
    8.8/10
  • Dôležité parametre - 8.9/10
    8.9/10
  • Podpora a kompatibilita - 8.7/10
    8.7/10
8.8/10
Sending
User Review
2.71 (7 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.