Spoznajmesa.sk recenzia

Spoznajmesa.sk – zoznamka


Výhody
+ Z veľkej časti bezplatná zoznamka
+ Užívateľsky prívetivé prostredie a rad funkcií (napr. rýchlozoznamka, chatovanie s ľuďmi, ktorí sú online či porovnávanie náprotivku s vaším ideálnym partnerom)


Nevýhody
– Netransparentná komunikácia toho, čo človek dostane s prémiovým členstvom
– Väčšie riziko falošných profilov (bezplatná zoznamka)

 

spoznajmesa-logo

Navštíviť web →

Shrnutí:

Portál Spoznajmesa.sk má všetko, čo by ste od zoznamky čakali, až na gigantickú základňu užívateľov, ktorú nemá až tak ohromujúcu – mesačnú návštevnosť má menšiu než napr. konkurenčný Partnernaurovni.sk. Keďže ide z veľkej časti o neplatenú zoznamku, je pomer kvality a „ceny“ obstojný. Hoci musíte mať na pamäti, že pri bezplatných zoznamkách je väčšie percento falošných profilov z radov vtipálkov či podvodníkov, stále je tu veľký priestor na zoznámenie.
K tomu pomáha rad funkcií: môžete voľne surfovať a vyhľadávať medzi profilmi užívateľov, pozerať sa, kto je online, využívať funkciu rýchlozoznamky podobnej tej na Badoo, či porovnávať profily svojich náprotivkov so svojimi navolenými požiadavkami. Ak nelipnete na mobilnej aplikácii, ide o užívateľsky prívetivú a funkcionálne nadupanú zoznamku. Bohužiaľ, nie je však kompletne zadarmo a ak si ju nezaplatíte, máte obmedzený prístup do profilov, počet správ a množstvo informácií, ktoré môžete na profile o sebe oznámiť. Prechádzať na prémiové členstvo však nie je podľa radu užívateľov nutné a vystačíte si s bezplatným. Ak hľadáte bezplatnú zoznamku na flirt či vážnu známosť s užívateľsky prívetivým prostredím, pritom budete mať na pamäti, že je tu väčšie riziko falošných profilov, potom vám Spoznajmesa.sk môže dobre poslúžiť.

Užívateľsky prívetivá zoznamka s obstojnou základňou užívateľov

Financie – 8,8/10

Bezplatná zoznamka s možnosťou navýšenia na prémiovú tarifu

Ide primárne o bezplatnú zoznamku, pričom však v jeden moment narazíte na určité limity tarify zadarmo ako: obmedzenie počtu správ či informácií, ktoré o sebe môžete oznámiť. Viac funkcií si môžete odomknúť plateným ročným členstvom za 107 €.

Cena0 € až 107 €/ročne
Garancia sprostredkovania
Verzia zdarma

Dôležité parametre – 8,9/10

Silný (nie najsilnejší) hráč medzi zoznamkami

Výber správnej zoznamky je náročný proces, preto sme vybrali tie parametre, podľa ktorých si ich nezadaní najčastejšie vyberajú. Najväčší dôraz však kladieme na jej obľúbenosť a počet užívateľov, pretože to je vo finále rozhodujúci faktor, či na danej platforme máte šancu nájsť svoj dokonalý náprotivok.

Vedecká metóda zoznámeniane
Manuálne schválenie profilu
Zasielanie správ
Platená zoznamka (menej falošných profilov)
Vhodné skôr pre:flirt i vážna známosť
Počet mesačných návštev104 tis
Počet registrovaných užívateľov200 tis

Podpora a kompatibilita – 8,7/10

Žiadna appka a podpora iba cez kontaktný formulár

Komunikuje podpora iba cez kontaktný formulár? Ponúka aj telefonickú či e-mailovú komunikáciu? A rozbehnete Spoznajmesa.sk aj ako mobilnú aplikáciu? To nájdete v tabuľke nižšie:

E-mail
Telefón
Kontaktný formulár
Live chat
Sekcia FAQ na webe
Web
Mobilná aplikácia iOS
Mobilná aplikácia Android

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Financie - 8.8/10
  8.8/10
 • Dôležité parametre - 8.9/10
  8.9/10
 • Podpora a kompatibilita - 8.7/10
  8.7/10
8.8/10
Sending
User Review
4 (2 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

1 Response

 1. Stenlyi píše:

  Vidno že túto recenziu písala žena, lebo zabudla dodať že ženy tu majú členstvo zadarmo a páni, čo si nezaplatia, tak s 5 správami, ktoré majú k dispozícií zdarma veľa vody nenamútia. A štrukturálne sa táto zoznamka veeeeľmi podobá zoznamke Flirtkontakt, ktorá je čistý podvod. 99% profilov je tam falošných, fotky sú okopírované a odpovedá na správy len zopár moderátorov. No a na tejto zoznamke som zaregistrovaný ale nebudem kupovať členstvo. Lebo aj tak vidím že tu nikto nepíše či neodpisuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.