KetoDiet Recenze

Vyhody

+ Rýchlo pripravené chutné jedlá
+ Strava bohatá na vitamíny, vlákninu, minerály atď.

Nevyhody

Potraviny s vyšším obsahom bielkovín nemusia vyhovovať každému
– Napriek dobre premysleným diétnym plánom môžu mať niektorí ľudia problémy s dodržiavaním pravidelnej stravy.

 

Logo Ketodiet

Pozrite si naše pravidelne aktualizované porovnanie keto diet.

Zaujímajú vás skúsenosti iných používateľov? Pozrite si recenzie používateľov.

Zhrnutie:

KetoDiet ponúka plány na chudnutie a e-shop s proteínovými potravinami a doplnkami. K dispozícii sú výhodné potravinové balíčky podľa troch typov plánov na chudnutie – základný, stredný a intenzívny, ktoré sa líšia dĺžkou a množstvom potravín v závislosti od toho, akú má klient nadváhu a koľko chce alebo potrebuje schudnúť. Jedlá si môžete objednať aj jednotlivo alebo vyskúšať zvýhodnený trojdňový balíček. KetoDiet poskytuje kompletné jedálne lístky, recepty, diétne plány a výhodné balíčky potravín.

KetoDiet video recenzia

KetoDiet Recenzie

Keto diéty sú v súčasnosti veľmi populárne a obľúbené. Sú založené na zníženej konzumácii cukrov a naopak zvýšenej konzumácii bielkovín – proteínov. KetoDiet je jednou z piatich najlepších a – logicky – najobľúbenejších webových stránok/e-shopov, ktoré vám pomôžu s chudnutím pomocou bielkovín. Na ich stránke nájdete podrobné vysvetlenie celej diéty, vzorové diétne plány, vzorové jedálne lístky, recepty a samozrejme môžete využiť ich e-shop na objednanie diétnych balíčkov na mieru. Pozreli sme sa na ne a zistili, aká je ich cena v pomere ku kvalite, či sú dostatočne pestré, plné vitamínov, minerálov a vlákniny a či sa naozaj oplatí chudnúť s KetoDietou.

Financie 10/10

Ketodiet Dietni Plany

Keto diéty sú v súčasnosti veľmi populárne a obľúbené. Sú založené na zníženej konzumácii cukrov a naopak zvýšenej konzumácii bielkovín – proteínov. KetoDiet je jednou z piatich najlepších a – logicky – najobľúbenejších webových stránok/e-shopov, ktoré vám pomôžu s chudnutím pomocou bielkovín. Na ich stránke nájdete podrobné vysvetlenie celej diéty, vzorové diétne plány, vzorové jedálne lístky, recepty a samozrejme môžete využiť ich e-shop na objednanie diétnych balíčkov na mieru. Pozreli sme sa na ne a zistili, aká je ich cena v pomere ku kvalite, či sú dostatočne pestré, plné vitamínov, minerálov a vlákniny a či sa naozaj oplatí pustiť do chudnutia s KetoDiet.

Ak sa rozhodnete, že chcete chudnúť pomocou KetoDiet, máte niekoľko možností. Jednou z nich je objednať si potraviny samostatne a zostaviť si vlastný stravovací plán – ak viete, ako na to. Môžete tiež využiť služby online výživového poradcu alebo osobného konzultanta, ktorý s vami bude pracovať individuálne. Najjednoduchšie je však vybrať si jeden z ich balíkov, ktoré sa líšia podľa toho, koľko chcete alebo potrebujete schudnúť. Základný balík obsahuje keto potraviny na 2 týždne, stredný balík na 3 týždne a intenzívny balík na 4 týždne.

[table “1542” not found /]

Obsah balenia a cena

Ketodiet Balicky

Každý z diétnych balíkov sa líši podľa toho, koľko potrebujete schudnúť. Ak chcete zistiť, ktorý balík je pre vás najlepší, je ideálne použiť kalkulačku diétneho plánu na webovej stránke. Stačí zadať, či ste muž alebo žena, koľko meriate, vážite a aký je váš vek. Ak chcete presnejší výpočet, môžete zadať aj obvod pása a bokov. Kalkulačka vypočíta, či máte nadváhu (a akú), a odporučí vám jeden z balíčkov.

Cena základného balíka je najnižšia, ale nenechajte sa oklamať. Ide totiž o dvojtýždňové jedlá. Nasledujúce stredné a intenzívne balíčky majú stravu vypočítanú na 3 a 4 týždne, preto je ich cena vyššia. Záleží tiež na tom, či si vyberáte balíček pre prvý alebo druhý krok diétneho plánu. Aj tu sa ceny líšia. Aby ste dosiahli požadovanú hmotnosť a naučili seba a svoje telo prijímať správne množstvo a druh potravy, a to navyše v určitých pravidelných časoch, musíte diétny plán opakovať – je preto rozdelený do 3 krokov.

Balíky pre jednotlivé plány si môžete objednať od 3159 Kč (základný balík pre druhý krok) do necelých 7000 Kč. Ak sa však trafíte do výhodnej ponuky, môžete získať veľké zľavy na drahšie balíky (až o 2000 Kč menej).Pri vyššie uvedenom základnom balíku pre druhý stupeň získate 56 jedál za cenu 3159 Kč. Cena jedného jedla potom vychádza na približne 56 Kč. Pri ostatných balíkoch je výpočet ceny za jedlo podobný. Akciové ponuky sú však také výhodné, že sa môžete dostať aj na cenu okolo 46 Kč za jedlo, čo je oveľa optimistickejšie. Za túto cenu je teda KetoDiet na rovnakej úrovni ako iné keto diétne plány od iných spoločností. Ku každému baleniu dostane klient aj štýlový šejker zadarmo.

Stravovanie – 10/10

Ketodiet Jidla

Hlavným cieľom všetkých balíčkov KetoDiet je nielen pestrosť stravy a dostatočný prísun bielkovín, vitamínov, minerálov atď., ale predovšetkým pravidelná vyvážená strava. Preto ku každému balíčku dostanete aj podrobný manuál – plán, kedy jesť/piť ktoré jedlá alebo ako ich pripraviť. Počítajte s tým, že pri tomto pláne sa budete musieť naučiť jesť viac jedál v menších porciách a samozrejme nevynechávať žiadne. Základom vášho jedálnička s KetoDiet bude päť denných jedál, t. j. raňajky, dopoludňajšia desiata, obed, popoludňajšia desiata a večera. Medzitým bude dôležitý aj dostatočný príjem tekutín.

[table “1543” not found /]

Dôležité parametre 9/10

Ketodiet Vzorovy Jidelnicek

Keto diétu môžete dodržiavať sami, a to buď podrobným preštudovaním diétnych plánov, alebo s pomocou odborníkov či individuálneho poradcu. Problém je v tom, že aby sa vaše telo vydalo správnym smerom a začalo samo spaľovať viac tuku a znižovať hmotnosť, musíte prijať skutočne vysoký príjem bielkovín. Preto KetoDiet prichádza s pestrou ponukou jedál a nápojov, ktoré sa jednoducho pripravujú a nezaberú vám veľa času. Je ideálny na použitie doma, v práci alebo aj na vysokej škole či v škole.

Ako sme už spomenuli vyššie, pri každom balíku nájdete aj podrobné pokyny, ako postupovať. Výhodou je, že chlieb v KetoDiet je už pripravený na konzumáciu, takže nemusíte tráviť čas pečením alebo opekaním šišiek atď. Dodržiavanie stravovacieho plánu môže byť jednoduché, ale tiež nemusí. Tu samozrejme záleží na každom jednotlivcovi, ako sa k diéte postaví a či bude mať problémy s dodržiavaním plánu, alebo to pôjde hladko.

[table “1544” not found /]

Rozmanitosť jedál 9/10

Ketodiet Dezerty

Základom všetkých potravín a nápojov v KetoDiete sú samozrejme bielkoviny. Nájdete ho vo všetkých ponúkaných potravinách, či už ide o nápoje alebo polievky, kaše, sirupy, nátierky atď. V e-shope KetoDiet si môžete kúpiť aj pečivo určené na priamu konzumáciu, proteínové pudingy, zmrzliny, palacinky alebo dokonca sušené mäso Yerky. Ak budete dodržiavať stanovený stravovací plán, budete mať dostatočný prísun vitamínov, minerálov a vlákniny. Dôležité je tiež piť veľa tekutín a jesť zeleninu. Ak sa na začiatku diéty cítite slabí alebo máte nedostatok energie, môžete si v internetovom obchode zakúpiť aj niektoré doplnky stravy, napríklad vitamín C alebo kolagén. Existujú aj rôzne ovocné sirupy – nápoje bez cukru.

[table “1545” not found /]

Doporučujeme!

Ak chcete najprv ochutnať a vyskúšať jedlá KetoDiet, odporúčame vám objednať si degustačný balíček, ktorý je za rozumnú cenu, alebo vyskúšať jednotlivé jedlá samostatne. Majte však na pamäti, že samotné ochutnávanie ketózu nenaštartuje. Okrem toho sú balíky na určité časové obdobie cenovo výhodné, a teda aj šetrnejšie k vašej peňaženke. 

Či každému chutí jedlo, je pomerne zložitá otázka. Sú ľudia, ktorí vôbec nemajú radi potraviny s vyšším obsahom bielkovín, a sú ľudia, ktorí ich majú radi všetky. A potom, samozrejme, sú aj takí, ktorí majú radi niektoré z KetoDiet potravín viac a niektoré menej. Odpoveď na túto otázku je individuálna a každý človek musí sám vyskúšať, či mu tieto potraviny chutia a či zvládne celú diétu. Preto nie je potrebné objednávať celý diétny plán hneď, ale môžete vyskúšať degustačný balíček alebo si vybrať potraviny podľa svojej chuti a objednať si ich jednotlivo. Ak sa vám páčia, môžete využiť zvýhodnené balíky.

Hubnutie s odborníkom

Ketodiet Hubnuti S Odbornikem

Zajímavou možnosťou, ktorú ponúka KetoDiet, je chudnutie s odborníkom. Je vhodný najmä pre jednotlivcov, ktorým sa dlhodobo nedarí schudnúť a nechcú sa pokúšať o ďalší diétny plán. Zveriť sa do rúk odborníka je ideálne z viacerých dôvodov. Zistí, ako sa stravujete, pohybujete atď., a na základe toho vám pomôže nájsť chyby, ktoré potom bránia dosiahnutiu vašich vysnívaných výsledkov (niekedy môže ísť o zdravotný problém). Odborník na výživu vám zostaví individuálny plán, ktorý sa dá upraviť podľa vašich potrieb. Bude vás motivovať, podrobne sledovať vaše výsledky a vyhodnocovať ich. Ak máte záujem o osobnú konzultáciu, môžete využiť jedno z centier v Prahe, Brne alebo Pardubiciach.

Skúsenosti s KetoDiet

KetoDiet niektorí používajú ako štart pre lepší a zdravší život. Naučia sa jesť pravidelne, vyradia sacharidy a úplne vylúčia niektoré potraviny, ktoré ich obsahujú, napríklad múku – chlieb, cestoviny, ryžu atď. Zníženie príjmu sacharidov a naopak zvýšenie príjmu bielkovín je pri keto diéte kľúčové. Je založená na tzv. ketóze. K tomu dôjde približne po dvoch až troch dňoch, keď úplne vylúčime vyššie uvedené potraviny. V okamihu, keď telo nemá obvyklý príjem sacharidov a s tým súvisiaci stály prísun energie, začne si ju brať inde – nastáva okamih, keď telo začne spaľovať tuk, a tým chudnúť. Celý proces je v podstate o tom, že sa telo naučí využívať energiu aj iným spôsobom ako len príjmom sacharidov.

Nie každému vyhovuje keto diéta hneď od začiatku. Pre niektorých je to ťažké, niektorí sa cítia unavení, iných bolí hlava. Po niekoľkých dňoch však tieto príznaky ustanú a telo pocíti náhly prílev energie. Bez ohľadu na značku potravín a nápojov, ktoré používate pri keto diéte, ide vždy o rovnaký postup. Naším hlavným cieľom bolo zhodnotiť, ako tieto potraviny chutia, či sú jednoduché, rýchle na prípravu atď.

KetoDiet má e-shop plný naozaj rozmanitých potravín nájdete tu nápoje, smoothies, pudingy, palacinky, mäso, pečivo, proteínové tyčinky, dezerty a mnoho ďalšieho. Takto môžete vyskúšať, čo vám najviac vyhovuje, a nemusíte sa nútiť do niečoho, čo sa vám nepáči. Samozrejme, vkus je individuálny, takže hodnotenia sa líšia. Väčšina klientov sa však zhoduje na tom, že KetoDiet potraviny sú chutné, zdravé a šetria čas.

KetoDiet si pochvaľujú bežní ľudia aj celebrity. Niektorí ľudia naštartujú svoj metabolizmus a naučia sa stravovať podľa ketodiéty natrvalo. Iní schudnú vďaka KetoDiet a potom žijú ako predtým. Mnohí klienti sa však ku KetoDiet vracajú.

Najväčšou výhodou je, že s balíčkami KetoDiet si jednoducho naplánujete jedlá na celý deň. Ak sa zároveň „prinútite“ viac sa hýbať, piť dostatok tekutín a nejesť sladkosti, máte po starostiach. Nemusíte vymýšľať, čo budete variť, čo budete jesť na večeru alebo či ju radšej úplne vynecháte. Žiadna panika, že ste zabudli nakúpiť. Stačí si objednať celý zvýhodnený balík a budete mať doma pripravené jedlo na niekoľko dní alebo týždňov.  

Podpora 10/10

Ketodiet Podpora

KetoDiet má veľmi dobre navrhnutú podporu klientov. Môžete ich kontaktovať telefonicky alebo e-mailom, ale môžete využiť aj online chat. Môžete získať nielen rady o samotnej diéte, o tom, aké potraviny si objednať v e-shope, ako začať s KetoDiet atď., ale môžete riešiť aj individuálne problémy s chudnutím alebo diétou. Online poradcovia sú pripravení a ochotní pomôcť vám s vašimi otázkami. Okrem online chatu, e-mailu a telefónu.

[table “1546” not found /]


Záverečné hodnotenie

KetoDiet Recenzia
9.8/10
Sending
User Review
3.88 (8 votes)

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Sending