KetoMix Recenzia

Vyhody

+ Jednoduchá diéta.
+ Balíček obsahuje jedlá na celý deň.
+ Bohaté na vitamíny a minerály.

+ Pestrá ponuka jedál, kde si môžete vybrať sladké aj slané.

Nevyhody

Niektoré potraviny nemusia vyhovovať každému.

 

Ketomix Logo

Pozrite si naše pravidelne aktualizované porovnanie keto stravy.

KetoMix Recenzie

Zhrnutie:

KetoMix je keto diéta, ktorá je založená na minimálnom príjme sacharidov a zvýšenom príjme bielkovín. Počas prvej – redukčnej fázy nastáva stav ketózy (už po 2-3 dňoch), keď začnú ubúdať kilá. KetoMix má niekoľko výhodných balíčkov, ktoré obsahujú určitý počet jedál odporúčaných na určitý počet dní. Tieto jedlá potom doplňte povoleným množstvom zeleniny a orechov a pite dostatok tekutín. V ponuke sú rôzne jedlá od slaných omelet po sladké kaše, pudingy, palacinky, ale aj koktaily, proteínové tyčinky či proteínové čokolády.

KetoMix video recenzia

Financie – 9/10

Ketomix Cena

KetoMix sa na prvý pohľad zdá byť veľmi drahou záležitosťou. Ak ho nezískate vo výpredaji, 4-týždňový plán vás môže stáť takmer 7000 Kč. Vysokú sumu však vynahradí nielen to, že vaše kilá pôjdu skutočne dole, pretože na rozdiel od iných typov diét tie ketogénne skutočne fungujú (KetoMix nepočítajúc), ale budete mať aj istotu jedla takmer celé dni.  Tento plán obsahuje 140 priamych jedál, ktoré môžete – ale nemusíte – doplniť povolenou zeleninou, orechmi alebo semienkami. 

Keď vydelíte cenu balíka počtom jedál, dostanete sa na približne 50 Kč za jedno diétne jedlo. To nie je až taká vysoká cena – väčšina keto diét má podobnú cenu. Samozrejme, môžete sa stretnúť aj s nižšími množstvami, ale pozor – väčšinou ide o diétne plány, pri ktorých musíte variť oveľa viac a častejšie. A varenie z vlastných surovín pri keto diéte nie je práve lacná záležitosť. Navyše nemusíte nič vymýšľať, vážiť, variť ani plánovať. Či sa vám to oplatí alebo nie, si musíte spočítať sami, ale ak chcete schudnúť, jesť zdravšie a ušetriť čas, KetoMix je jasná voľba. 

Ale samozrejme si môžete vybrať aj balíky na menšie sumy – na kratšie časové obdobie. K dispozícii je dvoj- alebo trojtýždňový balíček, ako aj tzv. degustačný balíček, ktorý obsahuje dva druhy kokteilu KetoMix, syrovú palacinku a zeleninovú polievku – všetko v prášku, instantné. Prípadne si môžete dokúpiť ďalšie jedlá z e-shopu KetoMix podľa vlastného uváženia. Je naozaj na vás, či chcete premýšľať a zostaviť si menu z jednotlivých jedál podľa vlastnej chuti, alebo to necháte na odborníkov a vyberiete si rovno balené výhodné ponuky.

Až diétu si treba užívať, aby bola hlava zdravá, a nesmie sa pri nej trpieť. Z tohto dôvodu je dôležité, aby ste počas diéty neupadli do stereotypu. Rovnako dôležité je dodržiavať tradičný plán stravovania, na ktorý sme si zvykli možno už v stredoveku. To znamená, že sa budete stravovať pravidelne.

[table “1309” not found /]

Stravovanie – 10/10

Ketomix Jidla

Dokonca aj diétu si treba užívať, aby bola myseľ zdravá a netrpela. Z tohto dôvodu je dôležité, aby ste pri diéte neupadli do stereotypu. Rovnako dôležité je dodržiavať tradičný plán stravovania, na ktorý sme si zvykli možno už v stredoveku. To znamená, že sa budete stravovať pravidelne.

[table “1310” not found /]

Dôležité parametre – 10/10

Ketomix Jidelnicek

Pri diéte by vás mal zaujímať nielen jej účinok, ale aj to, ako náročná je na prípravu alebo dodržiavanie. KetoMix je balík predpripravených jedál, ktoré sa zvyčajne dajú pripraviť za 5 minút.

Tak napríklad zeleninovú polievku rozmiešate v teplej vode a môžete v podstate začať jesť. Syrovú omeletu si môžete vychutnať po tom, čo ju premiešate v šejkri a opečiete na panvici s kvapkou oleja. A teplé huby si vychutnáte po pomerne rýchlej príprave. Zmes cesta zmiešame s vodou, vytvarujeme bochníky a pečieme ich 15 minút v rúre pri teplote 180 °C. Nie je to raketová veda ani veľká práca.

[table “1311” not found /]

Pozor!

Pri diéte KetoMix musíte počítať s tým, že v prvej fáze vás môže niekoľko dní bolieť hlava. Do stavu ketózy sa však dostanete do 2-3 dní. Po tomto čase začne vaše telo využívať ketóny, vaša nálada sa výrazne zlepší a ručička váhy sa posunie smerom nadol.

Ak si chcete svoje keto jedlo vylepšiť a pripraviť si k nemu zmes povolenej zeleniny a orechov, príprava môže trvať o niečo dlhšie. Záleží aj na tom, či zeleninu krájate surovú, alebo ju varíte či dusíte, čo sa pri keto diéte odporúča. Ale to závisí od vášho vkusu. 

Na druhej strane, ak ste hladní a potrebujete sa rýchlo zasýtiť a nemáte ani možnosť variť vodu, stačí si v studenej vode a šejkri namiešať koktail alebo si zaobstarať proteínové tyčinky, krekry atď. 

Rozmanitosť jedál – 10/10

Ketomix Jidla Ukazka

Pri rozmanitosti jednotlivých chodov je pre telo a myseľ dôležitá aj rozmanitosť chuťových podnetov, nielen prísna strava bez chutí. Potraviny KetoMix sú chutné a pochutnáte si napríklad na paradajkovej polievke, syrovej omelete, banánovej alebo čokoládovej kaši, vanilkovom pudingu a mnohých ďalších chutných jedlách.

Najdôležitejšia je však výživová hodnota. Aj tie sú samozrejme v jedlách KetoMix bohato zastúpené. Nájdete v ňom bielkoviny, vitamíny, vlákninu a množstvo minerálov, ktoré vaše telo potrebuje na pokojné chudnutie.

Ak sa počas keto diéty cítite veľmi unavení, necítite sa dobre, príliš vás bolí hlava atď., neprestaňte. Nesnažte sa obmedziť keto stravu a nahradiť ju bežnými potravinami. Zbytočne tak zastavíte celý proces chudnutia. Je lepšie poradiť sa s odborníkom na klientskej linke a na základe toho doplniť rôzne vitamíny a minerály. V prvých dňoch a týždňoch keto diéty je bežná ľahká nevoľnosť, únava alebo bolesť hlavy. Niekedy pomáha doplniť stravu výživovými doplnkami. Samozrejme, môžete ich získať aj v e-shope KetoMix. Nie je potrebné ich hľadať niekde inde. 

[table “1312” not found /]

Náš tip!

Ľudia si stravu KetoMix pochvaľujú. Nielen preto, že jej jedlá sú dobré, ale aj preto, že sa rýchlo pripravujú. Občerstvenie, obed. Do malej tašky sa vám zmestí jedlo na celý deň. Na ich prípravu potrebujete len šejker, ktorý je zvyčajne súčasťou balenia, alebo len nejakú nádobu na prípravu jedla. Často budete potrebovať len horúcu vodu.

Keď si objednáte celý balík jedál – či už na ochutnávku, alebo na dva, tri či štyri týždne, ako aj šejker alebo iný darček, dostanete zadarmo príručku o tom, ako variť, čo variť a ako kombinovať, a nájdete v nej celý rad chutných receptov, ktoré sme osobne vyskúšali. Niektoré sú rýchle, iné trochu pracnejšie. Trochu práce navyše sa však prejaví na chuti vášho jedla a rozhodne sa oplatí. 

Moje skúsenosti s KetoMixom

KetoMix je kompletné jedlo so zníženým obsahom sacharidov. Musíte počítať s tým, že jeho konzistencia je väčšinou kašovitá. Teda okrem hríbov, chutných vajíčok a palaciniek.

Nebudem vám tvrdiť, že všetky jedlá sú vynikajúce. Nie sú. Niektoré chutia lepšie, iné nie. Nesmieme však zabúdať, že vkus je veľmi individuálny. Chute sa líšia od človeka k človeku, takže niekto nemá rád puding a iný ho má rád. Napríklad omelety a polievky si pochvaľujú všetci, ktorí držia diétu KetoMix. Očakávajte, že všetky jedlá KetoMixu budú mierne sladké – dokonca aj zeleninová polievka alebo syrová omeleta.

Koľko môžete schudnúť s KetoMixom? Chudnite rozumne, preto pred objednaním diétneho balíka použite kalkulačku BMI v elektronickom obchode KetoMix. To vám pomôže pri výbere diétneho balíka. A ak si nie ste istí, obráťte sa na podporu alebo na odborníka na výživu, ako sme my.

Koľko schudnete, závisí nielen od vášho stravovania, ale aj od vášho metabolizmu. Niektorí ľudia schudnú kilo za 5 dní a iní 3 kilá za dva týždne. Je to rôzne, ale naozaj to funguje.

Podpora – 10/10

Ketomix Podpora

KetoMix je svojim klientom k dispozícii telefonicky, e-mailom a prostredníctvom živého chatu. Odpovede na svoje otázky tak môžete získať v krátkom čase. Vyskúšali sme živý chat a boli sme spokojní. Operátor-konzultant nám nielen vysvetlil postup diéty a ideálne riešenie, ale odporučil aj výhodné balíčky KetoMix, ktoré sa oplatí kúpiť. 

Problém nastal, keď sme sa zaoberali niektorými jedlami, ktoré nám nechutili. Naša žiadosť o výmenu jedla alebo vrátenie peňazí sa nestretla s veľkou ústretovosťou. Odporučili nás k odborníkovi na výživu a ponúkli nám iné druhy jedál, ale za tie, ktoré nám celkom nevyhovovali, sme nedostali žiadnu náhradu. Napriek tomu môžeme KetoMix rozhodne odporučiť. Jedlá sú, až na pár výnimiek, ktoré nám nevyhovovali, veľmi chutné, rýchle a určite bude veľa ďalších spokojných zákazníkov. 

[table “1535” not found /]


Záverečné hodnotenie

KetoMix Recenzia

Name: KetoMix Recenzia

Description: KetoMix je keto diéta, ktorá je založená na minimálnom príjme sacharidov a zvýšenom príjme bielkovín. Počas prvej - redukčnej fázy nastáva stav ketózy (už po 2-3 dňoch), keď začnú ubúdať kilá. KetoMix má niekoľko výhodných balíčkov, ktoré obsahujú určitý počet jedál odporúčaných na určitý počet dní. Tieto jedlá potom doplňte povoleným množstvom zeleniny a orechov a pite dostatok tekutín. V ponuke sú rôzne jedlá od slaných omelet po sladké kaše, pudingy, palacinky, ale aj koktaily, proteínové tyčinky či proteínové čokolády.

9.8/10
Sending
User Review
3.37 (30 votes)

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.