KetoFit Recenze

Vyhody

+ Určené predovšetkým pre ženy.
+ Jednoduchá príprava jedla.
+ Obsahuje dôležité vitamíny, vlákninu a minerály.

Nevyhody

Jedlá nemusia vyhovovať každému.
– Výber správneho stravovacieho balíka môže byť trochu mätúci.

 

Ketofit Logo

Aká je najlepšia keto diéta? Pozrite si najlepšie keto diéty 2022

KetoFit Recenzia

Zhrnutie:

KetoFit je proteínová diéta určená špeciálne pre ženy. Jeho výhodou je ľahké a rýchle zhodenie nadbytočných kilogramov a následné udržanie správnej hmotnosti bez „jojo“ efektu. KetoFit má tri plány na chudnutie, ktoré sa delia podľa toho, či potrebujete len vyladiť postavu a zhodiť pár kíl (Soft), či máte nadváhu (Optimal) alebo dokonca bojujete s obezitou (Maxi). Diéta KetoFit zahŕňa „sladké“ aj slané jedlá, proteínové nápoje, pudingy, kaše, ale aj potraviny ako palacinky atď.

KetoFit video recenzia

Financie – 10/10

Ketofit Balicky

Stejně jako konkurenční firmy zabývající se keto dietami, i KetoFit má svůj e-shop, ve kterém má řadu keto jídel a jídel bohatých na proteiny, vitamíny atd. Vybrat si můžete buď jednotlivě a doplňovat si tak svůj jídelníček, nebo můžete využít cenově výhodných balíčků a zakoupit si je přesně podle vámi vybrané diety. 

KetoFit má celkem tři různé hubnoucí plány, podle toho, kolik chcete nebo potřebujete zhubnout. Můžete volit mezi programy/plány Soft, Optimal nebo Maxi. Každý z těchto plánů má jinak nastavený stravovací režim. Přitom je důležité postupovat podle jednotlivých fází, abyste správně nastartovali stav ketózy, upevnili svůj stravovací režim a postupně se dokázali vrátit k běžným – leč zdravým jídlům, aby nedošlo k “jojo” efektu. 

[table “1317” not found /]

Náš tip!

Obávate sa, že vám keto diéta nebude vyhovovať alebo že vám toto jedlo nebude chutiť? Vyskúšajte niektoré z jedál od spoločnosti KetoFit alebo balíček pre turistov. Zaplatíte menej ako za celý diétny plán a ľahko zistíte, či vám táto diéta vyhovuje alebo nie. Majte však na pamäti, že len ochutnávaním nezhubnete…

Nemusíte sa obávať, že by ste nevedeli, čo robiť. Najlepší plán si môžete ľahko vypočítať na webe. Na základe zadaných údajov – hmotnosti, výšky, veku atď. – zistíte, ktorý plán je pre vás najlepší, a hneď dostanete aj ponuku na balíček keto diéty, ktorý by bol pre vás najlepší na dosiahnutie odporúčanej hmotnosti. 

KetoFit stanovil ceny balíkov tak, aby cena za jedno jedlo vyšla približne na 45 až 50 libier. Ak však stihnete špeciálnu ponuku na celý zvýhodnený balík jedál, môžete získať aj 37 Kč alebo 25 Kč. Záleží na tom, koľko jedál je v balení. Počet jedál sa určuje podľa toho, na ako dlho si balíček objednáte a aký máte plán chudnutia.

Napr. 3-týždňový balíček obsahujúci 107 jedál si môžete zaobstarať (bez špeciálnej ponuky) za 5 700 Kč. Ak si vyberiete druhý typ balíka na tri týždne, máte rovnaký počet jedál – 107, ale ich zloženie a hmotnosť sa líšia. Preto môže byť cena vyššia. 

Druhým príkladom je 4-týždňová diéta. Jedno balenie obsahuje 124 porcií a stojí 4460 Kč, druhé obsahuje 142 porcií a jeho cena bez akcie je 7500 Kč. Výber správneho balíka môže byť celkovo mätúci. Preto vám odporúčame, aby ste sa pri výpočte BMI riadili tým, čo sa vám automaticky ponúka na webovej stránke. Ak s tým nie ste spokojní, obráťte sa na odborníka na výživu spoločnosti KetoFit alebo na službu poradenstva pre klientov telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom chatu. 

A ak by ste radšej najprv ochutnali jedlá KetoFit, než si kupovali celý balík, môžete si skúsiť objednať niektoré z jedál jednotlivo alebo si možno vybrať balík „Turista“, ktorý predstavuje ketogénnu diétu na cestách. Obsahuje menšie množstvo potravín a je, samozrejme, lacnejší. Skvelé len na vyskúšanie programu. 

Stravovanie – 10/10

Ketofit Jidla

Pri diéte by sa malo v prvom rade prihliadať na to, aké potraviny sa budú konzumovať. V skutočnosti nejde o to, aby jedlá chutili podobne, ale aby boli počas dňa rôznorodé. KetoFit to dokáže, takže počas dňa budete jesť rôzne konzistencie a chute jedál. A čo je najdôležitejšie, ide o pravidelné stravovanie. Budete ho môcť sledovať bez námahy, ako ste zvyknutí.

Pri diéte KetoFit si ľahko nastavíte pravidelnosť jedál – môžete raňajkovať, podávať desiatu, obedovať a večerať. Opäť však záleží na tom, koľko potrebujete schudnúť. V závislosti od toho môžete mať stanovený plán na tri alebo štyri jedlá denne. Ak máte problém s dlhšími intervalmi medzi jedlami alebo s úplným vynechaním jedla (napr. desiaty), využite služby odborníka na výživu a rozdeľte odporúčané množstvo jedla na deň. 

[table “1318” not found /]

Dôležité parametre – 9/10

Ketofit Dulezite Parametry

Najdôležitejšími parametrami sú nepochybne intenzita stravy. V našom prípade ide skôr o jednoduchosť prípravy, ale aj o dodržiavanie diétneho plánu.

Príprava niektorých jedál môže trvať trochu dlhšie, ale o to viac si ich vychutnáte. Počítame však hlavne časovú investíciu do náročnosti. Dovolím si tvrdiť, že všetky jedlá sa dajú pripraviť do dvadsiatich minút, a to pravdepodobne vrátane umývania riadu. Väčšinou sa dajú pripraviť za 3 až 5 minút. Je to naozaj okamžitá rýchlovka. Pomocou šejkra môžete takmer okamžite pripraviť chutné koktaily. Môžete tiež pripravovať polievky a iné pochúťky, ktoré je potrebné zaliať vriacou vodou do piatich minút. 

A ak nechcete robiť vôbec nič, kúpte si hotové jedlá – keto pečivo, proteínové tyčinky atď. Ideálne do školy, do práce a na cesty. 

[table “1319” not found /]

Rozmanitosť jedál – 10/10

Ketofit Pestra Jidla

Pestrosť stravy je pri normálnom stravovaní dôležitá. Pri diéte by to mala byť nevyhnutnosť, aby sme neupadli do určitého stereotypu, ktorý nás odrádza od dodržiavania alebo porušovania plánu.

Dobrou správou je, že rozmanitosť jedál v KetoFit je veľmi rozmanitá. Existujú slané a sladké jedlá bohaté na vlákninu, vitamíny, minerály a ďalšie dôležité látky, ktoré telo prijíma zo stravy. Pravdepodobne vám nič neunikne. Naopak, stále môžete získať niektoré vitamíny, ktoré ste neprijímali počas bežnej stravy.

S KetoFitom si pochutnáte na proteínových omeletách, polievkach, kašiach, cestovinách, ale aj dezertoch, rôznych tyčinkách s čokoládou aj bez nej, ako aj na lahodných koktailoch či šejkoch. A ak zistíte, že vám chýbajú vitamíny alebo iné prvky, môžete si vybrať doplnky stravy, ako je psyllium, rybí olej alebo detoxikačná starostlivosť KetoCare. 

[table “1320” not found /]

Skúsenosti s KetoFitom

Môžeme s istotou potvrdiť, že pomocou KetoFit ketodiéty môžete skutočne schudnúť. Je však nevyhnutné, aby ste dodržiavali skutočne správny stravovací režim a nejedli nič, čo by vám bránilo dostať sa do stavu ketózy alebo ju neskôr prerušiť. Ak budete všetko dodržiavať tak, ako máte, účinok sa dostaví pomerne skoro – u niektorých ľudí už v prvom týždni diéty, u iných o niečo neskôr. 

Aby sme však neopisovali všetky superlatívy, musíme spomenúť, že jedlá na obrázkoch stravy a ich skutočný vzhľad sa dosť líšia. Koniec koncov, sú vytvorené na to, aby ste mohli fotografovať lákavé potraviny, na ktoré dostanete chuť a kúpite si ich. Na dosiahnutie podobného vzhľadu by ste museli vynaložiť veľké úsilie. To však neuberá na ich funkčnosti. Môžete s nimi schudnúť. A o to ide.

Každý má trochu iný zmysel pre chuť. Nebudeme teda posudzovať, či je jedlo chutné alebo nie. Je to rovnaké ako pri iných potravinách. Niektorí ľudia majú radi sviečkovú omáčku a iní nie. Proteínové jedlá sú totiž mierne sladké, a to aj tie, ktoré by mali byť predovšetkým slané. Ale aj to je individuálne. Niektorým ľuďom sa to nepáči, iným nie.

Podľa desiatok overených skúseností sú jedlá chutné a niektoré ich variácie dokonca vyvolávajú hlad. Okrem „bežných“ jedál, ako sú polievky, si môžete pochutnať aj na dezertoch, ako je panna cotta, sladká kaša alebo smoothies. Za zmienku stoja aj omelety, ktoré si môžete dokonale ochutiť rôznymi bylinkami a korením. Dávajte však pozor, aby ste nepoužili soľ.

Môžete schudnúť s KetoFitom? Ano. Úbytok hmotnosti a rýchlosť chudnutia závisí aj od vášho metabolizmu a vášho úsilia. Pri tejto diéte nemusíte športovať, ale ak sa začnete hýbať viac ako zvyčajne, pomôže vám to zhodiť kilá. Nie je to však potrebné.

Viacero zákazníkov si pochvaľuje niekoľkokilogramový úbytok hmotnosti počas prvého týždňa ketodiéty. Ak vezmete do úvahy, že diétu môžete držať viac týždňov, dá sa povedať, že môžete schudnúť pomerne veľa. Teraz už len začať.

Podpora – 10/10

Ketofit Podpora

KetoFit má rovnako ako jeho konkurenti veľmi dobre rozvinutú klientsku podporu. Dobre vedia, že ak chcete získať klientov pre keto diétu, musíte si získať ich dôveru. Preto sa s nimi môžete spojiť telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom online chatu a získať potrebné informácie v krátkom čase. Chceli sme vyskúšať online chat, ale v tom čase nebol prítomný žiadny operátor. Preto sme si vybrali telefón. Hovorili sme s odborníkom na výživu a sme veľmi spokojní. Vysvetlil nám všetko, čo sme potrebovali, a pridal niekoľko ďalších možností.

Aby sme splnili svoje slovo, že to s testovaním myslíme naozaj vážne, vyskúšali sme aj živý chat. V okamihu, keď bol k dispozícii operátor, sme dostali okamžité odpovede. Opäť sme s nimi spokojní. 

[table “1536” not found /]


Záverečné hodnotenie

KetoFit Recenzie
Ketofit logo

Description: KetoFit je proteínová diéta určená špeciálne pre ženy. Jeho výhodou je ľahké a rýchle zhodenie nadbytočných kilogramov a následné udržanie správnej hmotnosti bez "jojo" efektu. KetoFit má tri plány na chudnutie, ktoré sa delia podľa toho, či potrebujete len vyladiť postavu a zhodiť pár kíl (Soft), či máte nadváhu (Optimal) alebo dokonca bojujete s obezitou (Maxi). Diéta KetoFit zahŕňa "sladké" aj slané jedlá, proteínové nápoje, pudingy, kaše, ale aj potraviny ako palacinky atď.

9.8/10
Sending
User Review
4.5 (8 votes)

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.