Mailer Lite recenzia

Mailer Lite


Výhody
+ Majú štedrú tarifu zdarma, čisté a jednoduché užívateľské prostredie a šikovný nástroj na tvorbu landing pages

Nevýhody
– Ide o pomerne mladú spoločnosť a postrádajú niektoré pokročilejšie funkcie

mailerlite-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

MailerLite je užívateľsky prívetivý emailový softvér, ktorý oceňujú predovšetkým email marketingoví začiatočníci. Prečo? Do 1000 kontaktov je softvér bezplatný a to bez razantných obmedzení na funkciách – v tejto tarife máte aj autoresponder či iné pokročilé funkcie. Cena platených taríf je cenovo oveľa nižšia ako u konkurencie. Oceňujeme čistý dizajn administrácie a možnosť tvorby landing pages na zber e-mailov. Nižšia cena sa ľahko odráža na rozsahu funkcií, čo však väčšina bežných používateľov ani nezaznamená. Nájdete tu všetko, čo potrebuje bežný email marketér za veľmi slušnú cenu.

 

Financie – 10/10

Cena je približne polovičná v pomere ku všetkým nami recenzovaným konkurentom. Za najnižšiu cenu dostanete najlepší výkon na trhu.

Cena mes. - 500 kontaktovzdarma
Cena mes. - 2000 kontaktov10$
Cena mes. - 5000 kontaktov20$

Posielanie emailov – 10/10

Bez autorespondera či plánovania e-mailov akoby softvér pre email marketing nebol kompletný, ani MailerLite nezaostáva a tieto funkcie tu objavíte. Rovnako tak sa môžete tešiť na štatistiku miery otvorení e-mailov a miery preklikov na odkaz.

Meranie miery otvorenia
Meranie miery prekliku
Plánovanie e-mailov
Autoresponder

Tvorba e-mailov – 8,8/10

MailerLite má kvalitný nástroj na tvorbu e-mailov. Nájdete tu responzívne šablóny, náhľady e-mailov v rôznych zariadeniach, základný editor pre úpravu obrázkov, možnosť zobrazenia e-mailu v prehliadači či vlastný dizajn pomocou HTML a CSS. Nechýba ani funkcia A/B testovanie, ktorá vám pomôže nájsť tie najlepšie fungujúce nadpisy. Ten, kto by chcel využiť služby dizajnéra šablóny na mieru, musí najať externého grafika, pretože to MailerLite v ponuke nemá.

Možnosť zobrazenia e-mailu v prehliadačI
Responzívne šablóny e-mailov
Náhľady e-mailu v rôznych zariadeniach
Jednoduchý editor obrázkov
Vlastný dizajn pomocou html a css
Správa súborov
Navrhnutie šablóny mailu na mieru
A/B testovanie

Správa databázy a lokalizácia – 7,5/10

Základom každého dobrého emailového nástroja by mala byť možnosť odhlásenia sa z databázy, čo je pre MailerLite samozrejmosťou. Pokiaľ máte už nejaké kontakty, môžete ich bez problémov importovať; rovnako tak ako exportovať. Nemusíte zbierať len e-maily či mená, ale úplne ľubovoľnú informáciu vďaka funkcii vlastných polí. Ak však neovládate angličtinu, nebudete potešení z úplne neexistujúcej lokalizácie do slovenského jazyka.

Import kontaktov
Export kontaktov
Poskytnutie opt-in formulárov
Segmentovanie kontaktov
Možnosť odhlásenia z odberu
Podpora vlastných polí
Web v češtine
Podpora v slovenčine

Ak sa vám zdá, že MailerLite nie je to pravé pre vaše marketingové aktivity, pozrite sa na porovnanie najlepších nástrojov pre e-mail marketing.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Financie - 10/10
  10/10
 • Posielanie e-mailov - 10/10
  10/10
 • Tvorba e-mailov - 8.8/10
  8.8/10
 • Správa databázy a lokalizácia - 7.5/10
  7.5/10
9.1/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

No Responses

 1. 4. 4. 2019

  […] Cena patrí medzi štandard – nie je ani extrémne lacná ani drahá. Neexistuje tu však žiadna tarifa kompletne zadarmo ako napríklad v MailChimp alebo MailerLite. […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.