Eshop-rychlo recenzia

Eshop-rychlo


Výhody
+ Ovládanie aj spustenie je veľmi jednoduché

Nevýhody
– 32 z 50 dostupných šablón nie je responzívnych

eshop-rychlo-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

Eshop-rychlo.sk je riešenie, ktoré vám ponúkne plne funkčný e-shop behom pár kliknutí. Služba je ideálna pre internetové obchody, ktoré chcú stabilné e-shopové riešenie, ktoré nebude potrebné ďalej meniť ani v prípade väčšieho úspechu. Na platforme bežia ako malé, tak i veľké e-shopy.

 

Jednoduchosť inštalácie – 10/10

Hneď po registrácii sa dostanete do užívateľsky prívetivého prostredia, ktoré možno pomerne intuitívne ovládať. Systém navyše obohatili o príjemného sprievodcu, ktorý vás prevedie všetkými dôležitými krokmi pre spustenie vášho e-shopu. Aj napriek tomu, že je služba jednoduchá na obsluhu, obsahuje aj pokročilé funkcie, bez ktorých sa neskôr pri prevádzkovaní úspešného e-shopu skrátka nezaobídete.

InštaláciaNa klik (e-mail)
Sprievodca spustením e-shopu
Je v slovenčine?
Užívateľská prívetivosť5
Vyskúšanie zadarmo

Marketing – 8/10

Čo sa týka marketingových nástrojov, objavíte ich tu celý rad. Kód šablón je čistý a máte možnosť vyplniť meta dáta, čo je pre SEO kľúčové. Plne podporujú všetky známe porovnávače tovaru a nemusíte sa obávať ani importu produktov od vášho dodávateľa alebo z predchádzajúceho e-shopu. Podporujú totiž všetky základné spôsoby importu a ak by ste mali ťažkosti, pomôže vám ich technik. V cene je aj zabezpečenie pomocou SSL a o EET je tiež postarané.

Google analytics
Facebook pixel
Má export pre známe porovnávače
Možnosť importu produktovxlsx, csv, xml
SEO meta dáta
WordPress
Blog
EET
SSL
Facebook obchod
Live chat

Customizácia – 9/10

Počet šablón, z ktorých si môžete vyberať, je bezkonkurenčný. Celkom máte na výber z päťdesiatich šablón. Treba však spomenúť, že viac ako polovica nie je plne prispôsobená mobilným zariadeniam. Aj tak však máte na výber cca z dvadsiatich responzívnych šablón. Pomocou CSS si potom ďalej môžete upraviť čokoľvek, čo sa vám nebude zdať. Ak by ste od dizajnu očakávali niečo konkrétne, ponúkajú tiež možnosť najatia profesionála, ktorý vám urobí grafické služby na mieru.

Počet šablón zadarmo7
Platené šablóny
Zdrojový kód
Úprava CSS
Vlastné rozloženie panelov

Rýchlosť hotového e-shopu – 8/10

Od tej doby, kedy Google započítava rýchlosť webu ako jeden z faktorov pri zostavovaní výsledkov vyhľadávania, vám môže pomalý web doslova odsávať peniaze. Všetky recenzované e-shopy ale v teste obstáli. Našli sme desať webov, ktoré používajú Eshop-rychlo.sk a zmerali dobu načítania stránky. Zistili sme, že priemerná rýchlosť je 2,2 sekundy, čo nie je vôbec zlý výsledok. V porovnaní s ostatnými službami však rýchlosť mierne zaostáva.

Rýchlosť načítania e-shopov (sekundy) 1928

Kvalita a rýchlosť pomoci – 8/10

Pri komunikácii si môžete vybrať hneď z troch možností: live chat, autorizovaná požiadavka cez administráciu, alebo telefón. Výslednú známku sme zostavili na základe testovacej komunikácie a hodnotili sme rýchlosť odpovede, kvalitu a ochotu. Celkovo však môžeme povedať, že support Eshop-rychlo patrí medzi tie najlepšie na trhu.

Čas odpovede2 hod 43 min
Forma dotazuaut. požiadavka
Počet zodpovedaných otázok10/10
Majú online live chat?
Kvalita odpovede z podporykvalitná a obsiahla

Eshop-rychlo patrí medzi najlepšie a najlacnejšie e-shopové riešenia na trhu. Ak vám z nejakého dôvodu nevyhovuje, pozrite sa na najlepšie e-shopy na prenájom – prenájom e-shopov.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Jednoduchosť inštalácie - 10/10
  10/10
 • Marketing - 8/10
  8/10
 • Customizácia - 9/10
  9/10
 • Rýchlosť hotového e-shopu - 8/10
  8/10
 • Kvalita a rýchlosť pomoci - 8/10
  8/10
8.6/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

No Responses

 1. 28. 3. 2019

  […] sa v admine, pretože na vás nevyskočí žiadny sprievodca systémom, tak ako napr. pri Eshop-rychlo.sk. Potom, čo si však administráciu preštudujete, je práca so systémom intuitívna a […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.