BiznisWeb recenzia

BiznisWeb


Výhody
+ Rozsiahle FAQ a mnoho užitočných článkov na blogu
+ Podpora patrí medzi tie najkvalitnejšie

Nevýhody
– Všímame si slabšej originality, čo sa dizajnu šablón týka

biznisweb-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

Spoľahlivé e-shopové riešenie, ktoré patrí medzi tie najznámejšie v Slovenskej republike. Vďaka kvalitnej podpore a rozsiahlej sekcii FAQ aj blogu, dostanete odpoveď takmer na každý problém, ktorý sa vám pripletie do cesty. Aj napriek slabšiemu výberu šablón si môžete vo vašom e-shope uspôsobiť dosť užitočných vecí. Je to ideálna služba pre malé a stredné e-shopy, ktoré sa radi sústredia na predaj a nestrácajú čas s technickými záležitosťami.

 

Jednoduchosť inštalácie – 7/10

BiznisWeb môžete zadarmo testovať až 60 dní a spustenie e-shopu je aj vďaka tomu veľmi jednoduché. V admine na vás čaká sprievodca, ktorý vás krok po kroku prevedie všetkými dôležitými vlastnosťami systému. Objavíte tu i špeciálneho sprievodcu, ktorý vás prevedie všetkými opatreniami, ktoré môžete urobiť pre kvalitné SEO. Orientácia v systéme je intuitívna a nie je tu nič zásadné, čo by sme mohli vytknúť.

Inštalácianutná registrácia
Sprievodca spustením e-shopu
Je v slovenčine?
Užívateľská prívetivosť4
Vyskúšanie zadarmo

Marketing – 8/10

BiznisWeb ponúka spektrum marketingových nástrojov: od napojenia Google Analytics, cez prepracované SEO, až po široké možnosti, čo sa importu produktov týka. Je tu vyriešená elektronická evidencia tržieb, SSL zabezpečenie aj technické riešenie blogu. Síce neponúkajú live chat v základe, ale to je možné vyriešiť vložením externého skriptu do kolónky „HTML kód“. Za spomenutie stojí aj podpora všetkých známych porovnávačov.

Google analytics
Facebook pixel
Má export pre známe porovnávače
Možnosť importu produktovxml, xls, xlsx
SEO meta dáta
WordPress
Blog
EET
SSL
Facebook obchod
Live chat

Customizácia – 7/10

S čím sa do veľkej miery pohrali, je práve jednoduchá možnosť customizácie. Šablóny síce nie sú príliš originálne a ich výber nie je tiež ohromujúci, všetko ale vynahrádza skvelý nástroj na úpravu rozloženia webu. Upraviť si môžete všelijaké drobnosti, od veľkosti a typu písma, po farebné ladenie šablóny.

Počet šablón zadarmo12
Platené šablóny
Zdrojový kód
Úprava CSS
Vlastné rozloženie panelov

Rýchlosť hotového e-shopu – 8/10

Rýchlosť výsledného e-shopu je dôležitá nielen pri úsilí o najvyššie pozície v Google, ale aj pre lepší zážitok z návštevy vášho webu. Našli sme desať webov, ktoré používajú BiznisWeb a zmerali dobu načítania stránky. Zistili sme, že priemerná rýchlosť sú 2,3 sekundy, čo je vcelku pekný výsledok. V porovnaní s ostatnými službami však o niečo málo zaostáva.

Rýchlosť načítania e-shopov (sekundy) 2333

Kvalita a rýchlosť pomoci – 9/10

Podporu máte možnosť kontaktovať cez telefón, e-mail alebo live chat. Najrýchlejšiu odozvu dostanete pri live chate a telefóne, ak však budete mať komplikovaný problém, nad ktorým sa pomoc musí dôkladne zamyslieť, odporúčam zvoliť e-mail. Veľmi kvalitnú odpoveď sme cez e-mail dostali priemerne po 40 min. Treba podotknúť, že pomoc často ani nie je potrebná vďaka rozsiahlej databáze frekventovaných otázok.

Čas odpovede40 min
Forma dotazue-mail
Počet zodpovedaných otázok10/10
Majú online live chat?
Kvalita odpovede z podporykvalitná

Pozrite sa na ďalšie služby poskytujúce prenájom e-shopov.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Jednoduchosť inštalácie - 7/10
  7/10
 • Marketing - 8/10
  8/10
 • Customizácia - 7/10
  7/10
 • Rýchlosť hotového e-shopu - 8/10
  8/10
 • Kvalita a rýchlosť pomoci - 9/10
  9/10
7.8/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.