ExitShop recenzia

ExitShop


Výhody
+ E-shop tvoria sami ich používatelia – máte „pred-vyriešených“ veľa mini problémov, na ktoré by ste ako „eshopák“ inak časom narazili

Nevýhody
– Ak máte veľa objednávok, cena je vyššia

exitshop-logo

Navštíviť web →

Zhrnutie:

ExitShop sa oproti iným e-shopovým systémom mierne líši. Aj napriek tomu, že vám ponúkne plne fungujúci e-shop, zaistí vám aj napojenie na obchody iných služieb (Prestashop, Eshop-rychlo.sk, Shoptet…). V cene tarify máte neobmedzený počet internetových obchodov a čo viac, môžete ich spravovať z jednej administrácie. Celkovo ide o komplexné e-shopové riešenie, ktoré ocenia veľké i malé e-shopy.

 

Jednoduchosť inštalácie – 6,5/10

Prvotná registrácia systému nemôže byť jednoduchšia. Stačí zadať e-mail a hneď na to sa dostávate do vašej novovytvorenej administrácie. Je potrebné venovať chvíľu času na zorientovanie sa v admine, pretože na vás nevyskočí žiadny sprievodca systémom, tak ako napr. pri Eshop-rychlo.sk. Potom, čo si však administráciu preštudujete, je práca so systémom intuitívna a bezproblémová. Niektorí ocenia aj šikovný mobilný widget, ktorý vás informuje o nových objednávkach.

InštaláciaNa klik (e-mail)
Sprievodca spustením e-shopu
Je v slovenčine?
Užívateľská prívetivosť3
Vyskúšanie zadarmo

Marketing – 7/10

ExitShop začínal ako malý projekt určený len pre potreby majiteľa. Postupne sa však rozrástol na jedno z najpoužívanejších e-shopových riešení v SR. Inými slovami tí ľudia, ktorí ExitShop vyvíjajú, ho sami na svojich internetových obchodoch používajú. Aké možnosti na vás čakajú?

Vyzdvihnúť musíme možnosť napojenia na e-shopy z iných služieb ako sú napr. Eshop-rychlo.sk, PrestaShop alebo Shoptet.cz. V ExitShope môžete vytvoriť neobmedzený počet e-shopov, ktoré navyše spravujete z jednej administrácie – všetko je v cene a bez príplatku. Štandardom je možnosť blogu, SEO optimalizácia aj live chat. Za SSL zabezpečenie si teraz zaplatíte jednorazový poplatok 200 Eur.

Google analytics
Facebook pixel
Má export pre známe porovnávače
Možnosť importu produktovxml
SEO meta dáta
WordPress
Blog
EET
SSL
Facebook obchod
Live chat

Customizácia – 7,7/10

Čaká na vás 11 šablón, ktoré sú plne prispôsobené aj mobilným zariadeniam. V prípade, že vám šablóny nebudú postačovať, máte možnosť ich upraviť pomocou CSS. ExitShop sa vyznačuje širokým spektrom externých služieb, ktoré môžete integrovať (napr. platobné brány, účtovné systémy, analytické nástroje…). Tí, ktorí chcú expandovať za hranice, majú možnosť šablónu aj kompletne preložiť.

Počet šablón zadarmo11
Platené šablóny
Zdrojový kód
Úprava CSS
Vlastné rozloženie panelov

Rýchlosť hotového e-shopu – 9/10

Rýchlosť výsledného e-shopu je kľúčová nielen v snahe o získanie najvyšších pozícií vo vyhľadávačoch, ale tiež ovplyvňuje nákupné správanie návštevníkov na webe. Našli sme desať webov, ktoré používajú ExitShop a zmerali dobu načítania stránky. Zistili sme, že priemerná rýchlosť sú 2 sekundy, čo je veľmi dobrý výsledok. V porovnaní s ostatnými službami patrí medzi tie rýchlejšie.

Rýchlosť načítania e-shopov (sekundy) 1961

Kvalita a rýchlosť pomoci – 10/10

Kontaktovať podporu sa vám podarí na viacerých frontoch: autorizovanou požiadavkou z administrácie, e-mailom a live chatom. Najrýchlejšie sa k odpovedi dostanete pomocou live chatu, ale rýchlosť odpovede na požiadavku z adminu je tiež blesková (odpoveď sme dostali v priebehu 23 min). Celkovo je support veľmi kvalitný a ochotný pomôcť snáď so všetkým, na čo narazíte.

Čas odpovede23 min
Forma dotazuaut. požiadavka
Počet zodpovedaných otázok10/10
Majú online live chat?
Kvalita odpovede z podporystručná, ale jasná

Ak vám na ExitShope chýba nejaká funkcia, pozrite sa na ostatné služby, poskytujúce prenájom e-shopu.

Viac informácií →

Naše hodnotenie
 • Jednoduchosť inštalácie - 6.5/10
  6.5/10
 • Marketing - 7/10
  7/10
 • Customizácia - 7.7/10
  7.7/10
 • Rýchlosť hotového e-shopu - 9/10
  9/10
 • Kvalita a rýchlosť pomoci - 10/10
  10/10
8/10
Sending
User Review
0 (0 votes)

Viac informácií →

5naj.sk redakcia

Redakcia 5naj.sk sa skladá zo skúsených copywriterov a online marketingových špecialistov, ktorí venujú maximum svojho úsilia a času na vytvorenie kvalitného obsahu. Naše porovnanie a recenzie sú vytvárané nezaujato a tak aby šetrili váš čas. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prečítajte si sekciu "Kto sme" v pätičke nášho portálu. Ak sa vám naše porovnanie a recenzie páči, nebojte sa nám dať hodnotenie alebo rovno napísať e-mail. Každé spätnej väzby si vážime!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.